Перейти до змісту

Recommended Posts

  • Replies 3.7 тис
  • Created
  • Остання відповідь

вот как бывает(с)

 

Rodion Shovkoshytnyi поширив допис від Oksana Dykhnich.
27 хв · 
 

Закінчув футбольний інтернат я, кінець 90-х. Був у той час популярним журнал "Футбол". Купував тупо всі випуски і майже всі спецвипуски. Читав кожну літеру від першої сторінки і до кількості тиражу на останній. Найкращим там був Мармазов. Суперово писав.


Минув час. Я вже був в спортивній журналістиці, а Мармазов працював пресс-секретарем ФК Нора...пробачте.. ФК "Шахтар". І от телефоную якось перевірити якусь інфу до них в прес-службу, він бере трубку, ми приязно поспілкувались, я йому сказав наприкінці розмови, що з задоволенням його читав. Взагалі тоді прес-служба Шахтаря на 47 голів була кращою за аналогічну мого улюбленого Динамо. Навіть Металість кращим був.
Минув час. Я сижу десь в АТО, а Мармазов робить сепарський камінгаут, і валить на росію.
Минуло ще трохи часу, я поступово повертаюсь в спорт, а Мармазов просить про порятунок його сепарської дружини від росіян.
Забавно тусується колода)

 

18766040_1282431845145243_79220557072252


:weep:  :weep: 
 
 
 
Стежити · 2 год. біля Kyiv · 
 
 
 
Татьяну Мармазову задержали в Туле за нарушение миграционного режима РФ, грозит депортация в Киев. 
А Руслану, ее мужу, вменяют сопротивление полиции. Сепаратня считает Татьяна одним из идеологов русской весны.

Это все прекрасно, да). Особенно если учесть, что пару дней назад ей запретили въезд в дыру.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:fp1:  :fp1:  :fp1:

 

 

"Почему оно черное? Для того, чтобы мороженое стало черным – мы добавляем в него самый обыкновенный и знакомый всем активированный уголь"

 
Мороженое с активированным углем начали выпускать в оккупированном Донецке. Об этом сообщают жители города. "Из нового – "Геркулес" начал…
OSTRO.ORG
 
 
Link to comment
Share on other sites

Ха-ха. Нажрался, сука, русского мира. Видно, что аж из ушей лезет.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1Mhne5IPKdA

 

Воевал на стороне кацапни, паспорт порвал, а тут с любовью склеил:

DCvzKlaWsAAxKiV.jpg

 

Главное, чтоб не вернулись...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Давно пора!

 

В Україні готується закон для введення додаткових перевірок для мешканців ОРДЛО та Криму, які подали заявки на отримання біометричного паспорту, розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.
"Не маючи доступу до архівів, що залишились на окупованих територіях, виникає небезпека, що під виглядом українських громадян з окупованих територій, доступ до безвізового режиму можуть отримати громадяни іншої країни, терористи чи представники російських спецслужб", - цитує Турчинова прес-служба РНБО.
Він розповів, що з початком дії безвізового режиму з Євросоюзом спостерігається збільшення кількості бажаючих отримати біометричний паспорт з непідконтрольних територій.
За його словами, необхідний законопроект розробили народні депутати-члени коаліції, і найближчим часом він має бути внесений до Верховної Ради.
Турчинов наголосив, що ці законодавчі зміни дуже важливо прийняти ще до початку чергових канікул.

Link to comment
Share on other sites

Вот интересно, центробанк дыры  несколько дней назад заявил: Россия их предала, прошла любовь, завяли помидоры... У ДНР будет своя валюта с блэк джеком и шлюхами.

И всем похуй...

Please wait.. Loading
Link to comment
Share on other sites

По моему,  кацапы  не стали денег  давать, дыровцы обиделись и  в порыве страсти решили напечатать 100500 миллионов своих фантиков.

А чё? Удобно, рублей на всех не напасешься, а этих фантиков можно хот вагон наделать  :D

Змінено користувачем bobrdobr
Link to comment
Share on other sites

Фейк, мабуть, бо на сайті даунєцкого центробанка такої новини нема.

 

Та й важко повірити, що після Мозгового і подібних хтось ризикне щось вякнути проти керівної і спрямовуючої Раїссі.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...