Перейти до змісту

Опитування по Донбасу.


Goodman

Скажіть чесно : ви так сильно хочете і далі годувати дві області які у 2002 році подарували Україні банду ПР і Януковича ?  

111 користувач проголосував

  1. 1. Скажіть чесно : ви так сильно хочете і далі годувати дві області які у 2002 році подарували Україні банду ПР і Януковича ?

    • Так. Донбас це Україна
      59
    • Як ці "кормільци" вже дістали нехай валять куди хочуть і пошвидше
      52


Recommended Posts

Голосуємо інкогніто

Скажіть чесно : ви так сильно хочете і далі годувати дві області які у 2002 році подарували Україні  ПМ Януковича ?

Змінено користувачем Goodman
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

скажемо так, поки рінат командує донбасом донбас українським не буде ніколи.

треба бути маразматіком щоби думати шо рінат хоче жити чесно а не по схємам та без кріпосних

Link to comment
Share on other sites

Я нагадаю що вперше Україна познайомилася із господарниками з Донбасу у 2002 році Коли СРАНЕ Кучмно призначило Януковича ПМ.

Поті був 2004 рік. Потім вже Ющенко його призначив ПМ.

Потім Янукович став президентом і Донбас сів на касу. Результат ми бачимо зараз.

:)

Link to comment
Share on other sites

Я нагадаю що вперше Україна познайомилася із господарниками з Донбасу у 2002 році Коли СРАНЕ Кучмно призначило Януковича ПМ.

Поті був 2004 рік. Потім вже Ющенко його призначив ПМ.

Потім Янукович став президентом і Донбас сів на касу. Результат ми бачимо зараз.

:)

 

А было лучше когда на кассе сидел Днепр? :weep:

Link to comment
Share on other sites

не хочу і  я проти "нехай валять куди хочуть і пошвидше".

бо їх регіон дотаційний і на їх утримання Україна набирала борги.

потрібно спочатку поділити борги, ну а потім якщо таки хочуть то хай валять. :D

Link to comment
Share on other sites

скажемо так, поки рінат командує донбасом донбас українським не буде ніколи.

треба бути маразматіком щоби думати шо рінат хоче жити чесно а не по схємам та без кріпосних

Ринат хоче і далі царювати хоча би у Донбасі. В Росії йому робити немає що. моє імхо. Тому і "вимагають" більше повноважень вибори губерів і все бабло їм без контролю.

Link to comment
Share on other sites

Ринат хоче і далі царювати хоча би у Донбасі. В Росії йому робити немає що. моє імхо. Тому і "вимагають" більше повноважень вибори губерів і все бабло їм без контролю.

того він і хоче собі маленьке таке придністровьє зі своімі мєнтамі і армієй, как напрімєр наркобарони в латінскай амєрікє

Link to comment
Share on other sites

А ти як думаєш ?  Спитай у людей.

У торгашей на рынке, что ли?

У нас тут люди оценивают власть по трем критериям: размеру зарплаты, ценам в магазине и тарифам на отопление.

В этом отношении донецкие были ни хуже днепровских.

А коррупция и беспредел были и при тех, и при тех.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я нагадаю що вперше Україна познайомилася із господарниками з Донбасу у 2002 році Коли СРАНЕ Кучмно призначило Януковича ПМ.

 

 

куйня. украина познакомилась с донбассом в 89 когда застучали шахтерские каски в куеве. в результате был принят радой закон  «Об экономической самостоятельности Украинской ССР»

 

а в 91 шахтерские каски стучали за:

  • Отставки президента СССР как такового, как не имеющего мандата народного доверия, избранного коллегиями выборщиков : Пленумом ЦК КПСС и Съездом народных депутатов СССР ;
  • Роспуска Съезда народных депутатов СССР ;
  • Предоставление конституционного характера Декларации о государственном суверенитете Украины ;
  • Создание Совета Конфедераций суверенных государств с полномочиями координирующего органа;
  • и тд

 

пысы проголосовал за первый пункт.

Змінено користувачем Chuk. Гуманист
Link to comment
Share on other sites

 украина познакомилась с донбасом в 50 годах минувшего столетия когда Сталин создал Сталино и заселил его уголовниками с Сибирских зон. :D

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

ідіот - украина познакомилась с донбасом в 50 годах минувшего столетия когда Сталин создал Сталино и заселил его уголовниками с Сибирских зон. :D

 

 

Прям как в песне группы ХЗ:

 

"Смастерил Будённый буденовку

 Шапку красноармейскую..."

Link to comment
Share on other sites

ідіот - украина познакомилась с донбасом в 50 годах минувшего столетия когда Сталин создал Сталино и заселил его уголовниками с Сибирских зон. :D

В царські часи на Донбас переселяли сибірську каторгу, тобто, 

найстрашніших злочинців. 

Е-е-е-х! Генофондик...

Link to comment
Share on other sites

В царські часи на Донбас переселяли сибірську каторгу, тобто, 

найстрашніших злочинців. 

Е-е-е-х! Генофондик...

 

 

Это откуда такая феерическая информация?

Link to comment
Share on other sites

Так, Донбас -це Україна.

і похрен що ви там думаєте.

 

іш, як землі разбазарювати зібралися, шантрапа.

 

взагалі-то голосував за другий пункт, але вважаю, що землями розкидуватися не слід.

Link to comment
Share on other sites

взагалі-то голосував за другий пункт, але вважаю, що землями розкидуватися не слід.

Таке саме.

Землі - це дуже важливо. Але як жеж вони дістали - нас не слухають, нам чогось не дають, ми не розуміємо мову...((((( 

Сьогодні побачила відео де розстріляли книжку Кучми - офігела(((( Це ж бідло колєроване, як з ними можна домовлятись? Тока взять і уе*ать!

Може я не права, але останнім часом тільки такі думки нажаль.

Link to comment
Share on other sites

Таке саме.

Землі - це дуже важливо. Але як жеж вони дістали - нас не слухають, нам чогось не дають, ми не розуміємо мову...((((( 

Сьогодні побачила відео де розстріляли книжку Кучми - офігела(((( Це ж бідло колєроване, як з ними можна домовлятись? Тока взять і уе*ать!

Може я не права, але останнім часом тільки такі думки нажаль.

 

мало того, вони нам обрали двох презів один одного краще.

Маю на увазі кучмо і хряка. :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

ну реально дістали жостко............. ні щоб вибачитись перед Україною за Януковича Пшонку і Захарченка - вони мають наглість шось трєбовать... У цих людей немає ані встиду ані совісті ані моралі.  :td:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...