Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Опитування по Донбасу.

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 55

Проголосувало: 111

Скажіть чесно : ви так сильно хочете і далі годувати дві області які у 2002 році подарували Україні банду ПР і Януковича ?

1. Проголосував Так. Донбас це Україна (59 голосів [53.15%])

Процент голосов: 53.15%

2. Як ці "кормільци" вже дістали нехай валять куди хочуть і пошвидше (52 голосів [46.85%])

Процент голосов: 46.85%

Голосовать Гости не могут голосовать

#31   RedRay  :

RedRay

Новачок

• Форумчанин
  • 24
  • Country Flag
Re: Опитування по Донбасу.

Вы бы полегче с такими голосованиями. По Крыму примерно так же голосовали, и где теперь Крым?

• 0

#32   Ельф  :

Ельф

Юзер

• Супербан
  • 964
  • Country Flag

Вы бы полегче с такими голосованиями. По Крыму примерно так же голосовали, и где теперь Крым?

в сраці

#33   alejandro  :

alejandro

Юзер

• Клуб
  • 2443
  • Country Flag
З цим донбасячим сомалі нам не світить ніякого єс, ми маємо признатись хоч самі собі
  • -1

#34   Alezka  :

Alezka

Ветеран

• Клуб
  • 40660
  • Donetsk
  • Country Flag

Вчера Крым, сегодня Донбасс, завтра Юг Украины, послезавтра Днепр и Запорожье. Ну-ну...

• 0

#35   Françoise  :

Françoise

Київська Відьма

• Клуб
  • 15181
  • Київ
  • Country Flag

п.1

прочитала, що з Донецьким Васею стало (каменюкою у голову отримав на марші від колорадів), рука не підіймається написати "нах"

• 1
Рабів до раю не пускають!

#36   fabulist  :

fabulist

Новачок

• Форумчанин
  • 431
  • Country Flag

кто за 2 п проголосовал-какие наивные романтики,как гимназистки в феврале 17-го,думают Раше нужен только Донбасс-им нужны все "русские" земли-весь восток и юг,недаром уже Малороссию официально упомянули

• 0

#37   эЛКа  :

эЛКа

Бувалий

• Клуб
  • 25510
  • Country Flag

прочитала, що з Донецьким Васею стало (каменюкою у голову отримав на марші від колорадів), рука не підіймається написати "нах"

;o ;o  , боже, не чула. А як він зараз? Коли це сталося? 

• -1

#38   Françoise  :

Françoise

Київська Відьма

• Клуб
  • 15181
  • Київ
  • Country Flag

вдома, наскільки я розумію, мозковий струс.

Але жартує як зазвичай.

-------------------

Прилетіло каменюкою по голові. Двічі. Оскількі в моїй голові життєво важливих органів немає, серйозних травм не отримав.

Отака хуйня, малята.

----------------

Я так розумію, це на сьогоднішньому марші єдності сталося

• 1

#39   эЛКа  :

эЛКа

Бувалий

• Клуб
  • 25510
  • Country Flag

Françoise,

Передайте йому  мою, нашу Повагу і щирі сподівання на скоріше видужування.

Хай себе береже!

Господи, поможи Україні і українцям!

• -1

#40   Françoise  :

Françoise

Київська Відьма

• Клуб
  • 15181
  • Київ
  • Country Flag

done  :)

• 0

#41   loportek  :

loportek

Новачок

• Заблокований
  • 123
  • Country Flag

вопрос. те кто проголосовал за второй пункт - это тоже сепаратисты? получается они поддерживают отделение украинских территорий.

#42   Comandante  :

Comandante

Новачок

• Форумчанин
  • 31
  • Country Flag

Перепрошую, але, як на мене, запропоноване  питання і відповіді на нього є некоректними і провокаційними.

Я так понял, что это своеобразная запоздалая реакция на подобные ранние высказывания

востока Украины по поводу дотационности западных областей Украины.

• 0

#43   Goodman  :

Goodman

Hasta la vista, baby

• Клуб
  • 26601
  • Przemysl
  • Country Flag

О, УРА, перший пункт вийшов в лідери  :tu: 43 голосів [50.59%

Повідомлення відредаговано Goodman: 29.04.2014 - 07:05

• 0

#44   Wolter  :

Wolter

Новачок

• Клуб
  • 292
  • Country Flag
Если НЕ ОТДЕЛИМ Донбасс,то,вероятно,вернем себе и Крым. Если отделим-не вернем. Но как же они там уже нас всех достали! Так же хочется иногда сказать:"Та идите в Рашку,еще наплачитесь и нарыдаетесь там..." Но не доходит....
  • 1

#45   Goodman  :

Goodman

Hasta la vista, baby

• Клуб
  • 26601
  • Przemysl
  • Country Flag

голосуємо пліз.

• 0

#46   Merche  :

Merche

Юзер

• Форумчанин
  • 2477
  • Country Flag

Если НЕ ОТДЕЛИМ Донбасс,то,вероятно,вернем себе и Крым. Если отделим-

- поховаємо Україну.

• 0

#47   Goodman  :

Goodman

Hasta la vista, baby

• Клуб
  • 26601
  • Przemysl
  • Country Flag

О сьогодні вже ми за Донбас це Україна.

Радує.  :tu:

• 0

#48   Птах Сорока  :

Птах Сорока

Цинічно-безпринципний флудер, троль та богохульник - це я.

• Клуб
  • 9391
  • Country Flag

Скорее всего нужен третий вариант аля Южная Осетия у Грузии. Оккупированая территория, но только полностью заблокированная, а не так как сейчас Крым.Через некоторое время там будет полный звиздец и запустение, все колорады и маргиналы поубегают в Рашу. А потом в нужный исторический момент -  все вернуть взад силой. Но если никто не готов его блокировать полностью, а собираются сопли жевать как с Крымом  - тогда только оставлять в Украине.

• 0

Цинічно-безпринципний флудер, троль та богохульник - це я.

#49   S.Brant  :

S.Brant

Юзер

• Клуб
  • 2789
  • Country Flag

Так, Донбас- це Україна, але з дуже сильним антиукраїнським душком. Навіть більш різким, ніж у москалів. Потрібний час, щоб він вивітрився, або провести масові посадки місцевих злочинців- україножерів

• 0

#50   Goodman  :

Goodman

Hasta la vista, baby

• Клуб
  • 26601
  • Przemysl
  • Country Flag

Прошу ще проголосувати. 

• 0

#51   Alezka  :

Alezka

Ветеран

• Клуб
  • 40660
  • Donetsk
  • Country Flag

Скорее всего нужен третий вариант аля Южная Осетия у Грузии. Оккупированая территория, но только полностью заблокированная, а не так как сейчас Крым.Через некоторое время там будет полный звиздец и запустение, все колорады и маргиналы поубегают в Рашу. А потом в нужный исторический момент -  все вернуть взад силой. Но если никто не готов его блокировать полностью, а собираются сопли жевать как с Крымом  - тогда только оставлять в Украине.

Если власть в Киеве и дальше себя будет так вести, то очень скоро оккупированная территория будет по площади и населению больше, чем та, что контролирует Киев

• 0

#52   Alezka  :

Alezka

Ветеран

• Клуб
  • 40660
  • Donetsk
  • Country Flag

Если НЕ ОТДЕЛИМ Донбасс,то,вероятно,вернем себе и Крым. Если отделим-не вернем. Но как же они там уже нас всех достали! Так же хочется иногда сказать:"Та идите в Рашку,еще наплачитесь и нарыдаетесь там..." Но не доходит....

Волька, если потеряем Донбасс, то я тебе даю гарантию, что потеряем и Юг с Запорожьем. Поверь, чтобы пробить коридор в Крым, в Мелитополе-Бердянске будет проще простого развести популяцию колорадов, как это сделали у нас.  

• 0

#53   Goodman  :

Goodman

Hasta la vista, baby

• Клуб
  • 26601
  • Przemysl
  • Country Flag

Алєжка а ти в курсі шо це ти зарплату мусорам платиш. Тим які в Донбасі співпрацюють із "колорадами" і тягнуть за Росію. В курсі чи ні ?

• 0

#54   Alezka  :

Alezka

Ветеран

• Клуб
  • 40660
  • Donetsk
  • Country Flag

Алєжка а ти в курсі шо це ти зарплату мусорам платиш. Тим які в Донбасі співпрацюють із "колорадами" і тягнуть за Росію. В курсі чи ні ?

Я ее плачу, как и все граждане Украины. Точно также я плачу и на содержание Турчинова и Авакова. Эффективность, что те, что тех примерно одинаковая.  Работают на врага.  

Как можно было дать уйти Януку, Пшонке, Арбузову и всем остальным? По сути, все тогда можно было закончить. И сейчас бы у них не было такой свободы действий

• 0

#55   ВАРІТ МОІЛ  :

ВАРІТ МОІЛ

Новачок

• Форумчанин
  • 24
  • Миколаїв (Вєрнолєнінск)
  • Country Flag

Вірогідно, що Донецька і Луганська область потрапивши під контроль Путіна стануть людською ресурсною базою для розпалювання громадянської війни в Україні.Цинічно і надійно майже 6,5 міліонів людей двох східних областей під організаційним проводом грушників і фсбшників - достатня сила для громадянської війни. Не припустимо дозволити путінським спецслужбам реалізувати сценарій, коли громадяни України Донецької і Луганської областей стануть рушійною силою - "гарматним мясом" Путіна у братовбивчій громадянській війні. І війська Росії не знадобляться - самі українці себе ж і звоюють.

• -1

#56   Goodman  :

Goodman

Hasta la vista, baby

• Клуб
  • 26601
  • Przemysl
  • Country Flag

Я ее плачу, как и все граждане Украины. Точно также я плачу и на содержание Турчинова и Авакова. Эффективность, что те, что тех примерно одинаковая.  Работают на врага.  

Как можно было дать уйти Януку, Пшонке, Арбузову и всем остальным? По сути, все тогда можно было закончить. И сейчас бы у них не было такой свободы действий

Я думаю шо усьо було договорєно. Янук в Мацкву. Юля в табуретку. Тільки Юлю на табуретку ніхто не хоче. От тому і вся ця хєрня.

Але те що ваша міліція робить тільки те що їм каже ахмет і сім"я - від цього прозрів увесь світ :)

• 0