Перейти до змісту

Чи потрібна на ФУПі 5 колона?


Гість Хома

  

35 проголосували

  1. 1. Чи потрібна на ФУПі 5 колона?

    • Так
      11
    • Ні
      24


Recommended Posts

Для начала надо было перестать вешать ярлыки на кого бы то нибыло, Господа зачем уподобляться слабакам? Конечно нужны разные люди с разными мнениями, а вот ботов я бы убирал.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Для начала надо было перестать вешать ярлыки на кого бы то нибыло, Господа зачем уподобляться слабакам? Конечно нужны разные люди с разными мнениями, а вот ботов я бы убирал.

+

Link to comment
Share on other sites

Для начала надо было перестать вешать ярлыки на кого бы то нибыло, Господа зачем уподобляться слабакам? Конечно нужны разные люди с разными мнениями, а вот ботов я бы убирал.

 

согласен.первый признак слабости-это грубость,то есть навешивание ярлыков  и палочное единообразие.возражать не сметь,а то тут же повесим тебе бирку "пятая колонна".в результате  заповедник туповатых пионеров-троллей,говорящих лозунгами темников 

Link to comment
Share on other sites

не знаю...форум переросте знову в постійні дастіженія вєлікай расії і вихвалляння царя

на ФУПі старому від того засирання тошнить

 

дійсно так. останнім часом не дуже часто і відвідував форум, бо ... якесь відчуття огиди було від цих "таваріщєй".  

Link to comment
Share on other sites

 

 


дійсно так. останнім часом не дуже часто і відвідував форум, бо ... якесь відчуття огиди було від цих "таваріщєй".  

Отож, а зараз нам проїдають мозок шо АНІТОЖЕЛЮДІ!!!!!111111

Link to comment
Share on other sites

Для начала надо было перестать вешать ярлыки на кого бы то нибыло

А як бути з кацапськими окупантами? 

 

Щодо 5-ї колони, то вона на форумі необхідна. 

Ворогів треба вивчати.

Link to comment
Share on other sites

А як бути з кацапськими окупантами? 

З одного боку громадяни Росії можуть реєструватись тільки з правом дописувати в розділі Міжнародні відносини. З іншого боку ФУП не заточений тільки на внутрішню політику... хз... в умовах воєнної агресії мабуть потрібні тільки ті, хто засуджує агресію. Інші - в міжнародні відносини.

Link to comment
Share on other sites

5 колона - это настолько туманное определение, которое можно навесить на любого - от свободовца до синяка... Шизоидная охота на ведьм ни к чему хорошему не приводит - примеры перед глазами - ДД, СУП...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ФУПу потрібен ФУП як він є.

 

Буває, достатньо почитати 10 постів т зв. "бригадних" - і вже чітко знаєш позицію москалів, новинами цікавитися вже нема сенсу.

Звісно, якийсь фільтр потрібний...

Link to comment
Share on other sites

А як бути з кацапськими окупантами? 

 

Щодо 5-ї колони, то вона на форумі необхідна. 

Ворогів треба вивчати.

Ну хіба для цього ;) Щоб ворога знати. Але хіба, щоб їх знати, обов'язково пускати на ФУП? Може, достатньо просто почитати фор-уа або севастополь-інфо? :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...