Перейти до змісту

Гражданская война


Recommended Posts

у меня тоже :) но наши родственники, которые не тут, а в россии, искренне считают, что надо срочно идти спасать нас. От хунты :gigi:  позволял бы возраст - пошли бы. А так пойдут их дети - наши племянники, к примеру. Или мужья наших племянниц.

они теперь враги? я не хочу с ними воевать

 

 і я не хочу, але ж вбивати мене прийдуть не мої родичі а можливо ваші,

 і тут стоятиме питання хто знас залишиться жити, мені ваших не буде шкода, вибачте. :D

Link to comment
Share on other sites

у меня тоже :) но наши родственники, которые не тут, а в россии, искренне считают, что надо срочно идти спасать нас. От хунты :gigi:  позволял бы возраст - пошли бы. А так пойдут их дети - наши племянники, к примеру. Или мужья наших племянниц.

они теперь враги? я не хочу с ними воевать

Зато вони з тобою хочуть і будуть

Link to comment
Share on other sites

а че ты до сих пор у монитора, а не с автоматом наперевес?.. Набор в нацгвардию открыт - записался и вперед, на передовую. 

люблю я читать такие заклыки в интернете. Особенно на нчь

Звідки тобі відомо чим я займаюсь ?

 

"Давать савєти", це вже я десь бачив

 

Прибережи мудрі поради для своїх кацапів

Коли будуть тебе спасати від фашистів тобто українців

Link to comment
Share on other sites

Те, що більшість предків українців провели 300 років під одною ордою з росіянами, не робить нас рідними.

тим не менш, кожен другий чи третій шлюб - змішаний, саме російсько-український, кожен 5й має або родичів у росії чи друзів, або навпаки - має коріння та похованих батьків-дідів в україні.

саме зараз, а не "300 років тому", і не з білорусами, а з росіянами

 

навіть наша вія - й та пішла до православного вівтарю, скорившись волі чоловіка, хоча була палкою рідновіркою. Дякувати Б-гові, що в нас наразі не роздмухали ще й релігійне протистояння...

Змінено користувачем африканский_йож
Link to comment
Share on other sites

 і я не хочу, але ж вбивати мене прийдуть не мої родичі а можливо ваші,

 і тут стоятиме питання хто знас залишиться жити, мені ваших не буде шкода, вибачте. :D

а як раптом станеться, що таки саме ваші - до вас, а мої - до мене?.. (не дай, Б-же)

це громадянська війна.

Link to comment
Share on other sites

Я, грішним ділом, не доганяю, чому з українців (у широкому розумінні, не тільки етнічних) рідними мені стають тільки деякі люди, та й то тільки з часом, а росіяни мусять бути мені рідними негайно і всі скопом? Ну розуміємо ми їх добре, бо спільний досвід, але це просто означає, що за "железным занавесом" ми не мали можливості зрозуміти поляків або папуасів. Може, ті були б ще рідніші :)

Link to comment
Share on other sites

а як раптом станеться, що таки саме ваші - до вас, а мої - до мене?.. (не дай, Б-же)

це громадянська війна.

 

 не я її почала, не я вбиваю українців і топлю ще живих з розпоротими животами,

 не я видавлюю очі їх правоохоронцям, не я першою несу зло і смерті в їх домівки.

 

 у них у більшості там промиті мізки і вони прийдуть вбивати,

 тут вже питаняя виживання і байдуже родич чи не родич.

 я буду боротись за своє життя.

Змінено користувачем Megan
Link to comment
Share on other sites

москаль ніколи не був братом українцеві - це маячня ще з часів вонючого совка, те, що на сході кацапи винищили найкращих українців, а решту змішали зі своїми то то нам тепер і вилазить, манкурти рвуть державу на куски

Link to comment
Share on other sites

тим не менш, кожен другий чи третій шлюб - змішаний, саме російсько-український, кожен 5й має або родичів у росії чи друзів, або навпаки - має коріння та похованих батьків-дідів в україні.

саме зараз, а не "300 років тому", і не з білорусами, а з росіянами

 

навіть наша вія - й та пішла до православного вівтарю, скорившись волі чоловіка, хоча була палкою рідновіркою. Дякувати Б-гові, що в нас наразі не роздмухали ще й релігійне протистояння...

 

Ви про етноси (тоді вірю) чи про вихідців з РСФСР-УРСР (тоді ні)? З шлюбами між етнічними українцями і етнічними росіянами В УКРАЇНІ - не бачу проблем (у моєї доньки такий шлюб намічається), якщо у них - варіанти української ідентичності. Якщо ж вони усвідомлюють себе приналежними до руского міра, а Україна - чисто географічне поняття, то уникнути конфлікту можна, тільки зліквідувавши Україну. Інакше ТРЕБА ОБИРАТИ :(

Link to comment
Share on other sites

Мы на своей земле.

Защищать родную землю - правильно и морально.

 

Захватывать чужую - неправильно и аморально.

 

А связи есть с любыми соседями, у всех народов. И все периодически воюют.

Се ля ви.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а я - за життя своєї родини.. А вона в мене велика та інтернаціональна. Отаке.

 

 ок, ви здається вже маєте досвід втечі зі своєї домівки?

 то нажаль може так статись що будете вимушені тікати знову бо частина вашої багатонаціональної родини

 зробить за допомогою терору Київ не придатним для нормального проживання.

Link to comment
Share on other sites

Мы на своей земле.

Защищать родную землю - правильно и морально.

 

Захватывать чужую - неправильно и аморально.

 

А связи есть с любыми соседями, у всех народов. И все периодически воюют.

Се ля ви.

Згідно де-кого ви помиляєтесь, бо захищати рідну землю доводиться чомусь тільки від кацапів-роцтвеннічків

А ета ніправільна і гражданцкая вайна

відповідно ви фашист і бєндєравєц

Link to comment
Share on other sites

Йож, Ви, як жінка, природно у першу чергу відрізняєте варіанти "є війна" (родичі гинуть, сім'я розколюється - погано) і "нема війни" (всі живі, тертя заминаються - ніби нічого). Це нормально, але насправді навіть у мирний час зрозуміло, що з України і повномасштабної Рос. імперії виживе тільки один, і варіант вважати всіх братами ховає в собі якраз виживання тільки РІ. Поглинувши Україну, РІ все одно пошле когось з тих родичів з кимось воювати - такий спосіб виживання континентальної імперії. Тому особливе рос.-укр. братство є, по-перше, брехнею, а, по-друге, тупиком. Налагодити індивідуальні стосунки можна і без колективного братства.  

Змінено користувачем convex
Link to comment
Share on other sites

не, отсюда я точно тикать не буду) єто моя земля. мой дом. мой ребенок говорит на чистейшем русском "мы ж украинцы" :pardon: и могилы все - тоже тут...

это мой дом. 

Но донбас воевать я не поеду. Однозначно.

Link to comment
Share on other sites

блин, асти, єто все так тяжело на самом деле...

 

Тяжело.

Жизнь вообще штука нелёгкая.

 

Но как мне жить, буду решать я, а не Путин.

Что смогу, то буду делать.

Я опытная санитарка теперь....

Link to comment
Share on other sites

Згідно де-кого ви помиляєтесь, бо захищати рідну землю доводиться чомусь тільки від кацапів-роцтвеннічків

А ета ніправільна і гражданцкая вайна

відповідно ви фашист і бєндєравєц

 

Я бы точно так же защищала и от румын и от поляков. Хотя поляки лично мне нравятся, шарм у них такой....

 

Но таки да. Бандеровка я. Ашопаделать?

Link to comment
Share on other sites

не, отсюда я точно тикать не буду) єто моя земля. мой дом. мой ребенок говорит на чистейшем русском "мы ж украинцы" :pardon: и могилы все - тоже тут...

это мой дом. 

Но донбас воевать я не поеду. Однозначно.

 

 так і не потрібно, там має бути дійсно АТО силами професіоналів + робота правоохоронців з недобитими баньдюками з 90-х.

 плюс можливо державна пограма допомоги для переїзду каларадів на їх історичну батьківщину, ну шоб тут не мучились і нормальним донечанам жити не заважали.

 ми то з вами там до чого? 8-)

Link to comment
Share on other sites

  плюс можливо державна програма допомоги для переїзду каларадів на їх історичну батьківщину, ну шоб тут не мучились і нормальним донечанам жити не заважали.

 ми то з вами там до чого? 8-)

Українською особа,що займається відловом бродячих тварин, називається "гицель" :)

Link to comment
Share on other sites

у меня тоже :) но наши родственники, которые не тут, а в россии, искренне считают, что надо срочно идти спасать нас. От хунты :gigi:  позволял бы возраст - пошли бы. А так пойдут их дети - наши племянники, к примеру. Или мужья наших племянниц.

они теперь враги? я не хочу с ними воевать

Ну і як таке можна морозити? Ви перечитайте свій пост ще раз. Навіть, якщо до мене прийде сусід, може виявитись навіть родичем, але скаже, що я буду наводити лад в твоєму домі, то я все-таки спробую йому засунути ножа в око. Бо чим далі, тим стає зрозуміліше, що в Росії ніхто мирних переговорів не хоче. Пробачте, якщо ви живете в Україні, то явно помиляєтеся. Ми ще будемо бачити продовження опери в Криму. Там вже родствєннєчкі прийшли. Боюсь у вас буде можливість созєрцать іх радушіє.

Link to comment
Share on other sites

 

Приходится зрить в корень, что нас отличает от них.

А это как раз просто - мы чужого не хотим.....

 

вспомнилось

недавно на старом фупе была ветка: некто выдал якобы инсайд что московию сливают по-крупному и не исключена украина от сяна до тихого океана и как нам такая перспектива - у большинства недоумение "а зачем нам чужие земли, нам бы на своих порядок навести"

и кто-то заметил: а это пожалуй главное, что отличает нас от них

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...