Перейти до змісту

я люблю тебе.... і тебе...


Recommended Posts

Фигасе, какого это вдруг ОНИ довели? Это она приняла решение повстречаться сразу с двумя ,посравнивать, повыбирать. Наверняка еще и скрыла от обоих свою замануху, а когда вскрылось - не знала, что делать.

 

 

добре вони все знають....  вона вже більше півроку від одного до іншого перебігала( а в цей час з іншим переписувалась)....   і ось наприкінці, коли вона знову повернулась до першого, і він заборонив їй листуватися з iншим, в неї стався психічний криз, вони посварилися і вона спробувала покінчити з цим всим таким чином;  ну у дівчини психіка, як видно, не дуже стабільна, та і молода ще, 23 роки....   але мужиків я також не розумію у цій історії :(

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Фигасе, какого это вдруг ОНИ довели? Это она приняла решение повстречаться сразу с двумя ,посравнивать, повыбирать. Наверняка еще и скрыла от обоих свою замануху, а когда вскрылось - не знала, что делать.

підтримую.

тут я цілком на боці чоловіків.

навіщо валити з хворої голови на здорову?

Вона САМА заплуталась, сама обирала таку ситуацію, сама загнала себе в кут.

Молода ще, певно?

І ще одне.

цілком можливо, що вона одного з них, таки, любить.

а зрозуміти кого -не може.

тут їй потрібно допомогти.

Link to comment
Share on other sites

тіпатого.....  тільки з  маленькою різницею, що чоловіки зазвичай в подібних ситуаціях не дуже страждають, не кажучи вже про суіцид....  я про таке, принаймі, ніколи не чула :shuffle:

чоловіки страждають набаго сильніше і болючише в нещасливих стосунках з жінками.

я це знаю.

Link to comment
Share on other sites

23 роки - молода?

Однако!

 

насправді Ви праві: деякі ніколи не дозрівають....  на це є багато причин...  у цьому випадку у дівчини відносно лабільна НС, страждала один час булемією(баче себе постійно товстою в зеркалі, хоча має шикарну фігуру)

Link to comment
Share on other sites

@ценительница алей, ну в 23 года деваха уже должа отдавать себе отчет в своих действиях и поведении. Полгода промурыжила первого, пошлялась (поясняю, как это виделось первому), потом в итоге вернулась. Ясное дело, что первый, строя долгосрочные планы, запретил ей общаться со вторым, раз она сама дойти до этого и сделать не способна. Я бы, конечно, видя такие шатания, послал бы подальше. Дрессировать чужих тараканов, особенно если хозяйке этих тараканов похъ - это ну его нахъ.

 

Расклад поведения и мотивов второго не напишу - мало вводных данных. Но и с точки зрения второго - послал бы по тем же соображениям.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

насправді Ви праві: деякі ніколи не дозрівають....  на це є багато причин...  у цьому випадку у дівчини відносно лабільна НС, страждала один час булемією(баче себе постійно товстою в зеркалі, хоча має шикарну фігуру)

О, та там букет комплексів.

а ви чоловіків звинувачуєте.

за свої вчинки кожен несе сам відповідальність.

 

п.с. за статистикою за нещасливого кохання кінчають життя самогубством переважна більшість саме молодих хлопців і чоловікив.

Link to comment
Share on other sites

@ценительница алей, ну в 23 года деваха уже должа отдавать себе отчет в своих действиях и поведении. Полгода промурыжила первого, пошлялась (поясняю, как это виделось первому), потом в итоге вернулась. Ясное дело, что первый, строя долгосрочные планы, запретил ей общаться со вторым, раз она сама дойти до этого и сделать не способна. Я бы, конечно, видя такие шатания, послал бы подальше. Дрессировать чужих тараканов, особенно если хозяйке этих тараканов похъ - это ну его нахъ.

 

Расклад поведения и мотивов второго не напишу - мало вводных данных. Но и с точки зрения второго - послал бы по тем же соображениям.

 

Лайкнув. Так і далі по життю буде мотилятися. Ну його нахЪ. А з другим все просто. Чого б і не перепихнутися

Link to comment
Share on other sites

 

 

кінчають життя самогубством переважна більшість саме молодих хлопців і чоловікив.

Трошки не так, говорит статистика. Деуке про это помышляют чаще, но до mission completed доводят значительно реже - вопрос "как я буду выглядеть" становится более важным и уводит штрих-пунктир рассуждений в более безопасное русло.

Link to comment
Share on other sites

треба працювати з нею, а не з хлопцями.

 

Мене мама вчила як обирати з поміждвох.

до кого істинні справжні почуття, а де наносне соціумом, статусом, статками, иміджем обранця.

То і вам розкажу.

А ви вже їй.

так от )))

 

при раптовій неочикуванній зустричи з яким з хлопців "йокне" сердечко, впаде до п'ят, тихо  зрадіє душа - оце твій.

а з яким при випадковій зустрічі серце не ворухнеться - то навіянне захоплення.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@ценительница алей, ну в 23 года деваха уже должа отдавать себе отчет в своих действиях и поведении. Полгода промурыжила первого, пошлялась (поясняю, как это виделось первому), потом в итоге вернулась. Ясное дело, что первый, строя долгосрочные планы, запретил ей общаться со вторым, раз она сама дойти до этого и сделать не способна. Я бы, конечно, видя такие шатания, послал бы подальше. Дрессировать чужих тараканов, особенно если хозяйке этих тараканов похъ - это ну его нахъ.

 

Расклад поведения и мотивов второго не напишу - мало вводных данных. Но и с точки зрения второго - послал бы по тем же соображениям.

 

та я і сама так бачу ситуацію... і було б добре, якби вони її послали б, - може б вона трохи ума набралася, а може і б і не набралася, хз....  але вони її не кидають....  і потрібно нам її якось змусити їх кинути, бо добром це не закінчиться :(

Link to comment
Share on other sites

Аспирин поможет в сердечных делах. Уотер Мишел приравнивает душевную боль к физической и предлагает свой рецепт борьбы с болезнью под названием «несчастная любовь»: таблетка аспирина, немного сладкого и полнейшее одиночество.

Следуя версии американского психолога, список применения аспирина должен пополниться еще и лечением любовных ран после разлуки.

 

Мишел советует поменьше думать о неудачах в любви. Ведь размышления ведут за собой переживания. А чтоб защититься от них психолог рекомендует выпить таблетку аспирина. Такие выводы ученый подкрепляет мнением о том, что душевная боль настолько же серьезна, как и физическая. :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

 

 

самогубць переважна більшість чоловіків.
так я этого и не отрицаю. Но статистика говорит о смертях от самоубийства. Что поделать, такие уж мы мужики. Принял решение - выполняй. :gigi:

 

А вот соцопросы на предмет того, кто чаще думает о самоубийстве - отдают лидерство дамам.

Link to comment
Share on other sites

так я этого и не отрицаю. Но статистика говорит о смертях от самоубийства. Что поделать, такие уж мы мужики. Принял решение - выполняй. :gigi:

 

А вот соцопросы на предмет того, кто чаще думает о самоубийстве - отдают лидерство дамам.

 

Оо! ))) Це ж так по-жиночому...  - де думки, а де справи.

все вірно!

жінки воліють фантазувати, але як до діла -прагматизм і Х-хромосома беруть своє.

Змінено користувачем эЛКа
Link to comment
Share on other sites

але вони її не кидають

Ну, пацаны скорее всего тоже молодые, и чувство ответственности еще не задавлено цинизмом и инстинктом самосохранения. Так что ничего удивительного.

 

 і потрібно нам її якось змусити їх кинути

Вот тут сложнее. Сейчас ее ни к чему не надо подталкивать - дождитесь, когда малость очухается. Я б даже забрал нафик средства коммуникации. А потом давить на ее глупое поведение и женскую осторожность, мол, ты фактически обоих обманула - и хочешь на этом строить дальнейшие отношения? Они не смогут тебе доверять полностью, даже если будут клясться в обратном. Заодно и наука, чтоб впредь не пудрила мозги ни пацанам, ни себе.

 

Но это я расписываю самый циничный вариант убеждения, исходя из того минимума сообщенной информации. Решение, конечно же, принимать вам.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та я і сама так бачу ситуацію... і було б добре, якби вони її послали б, - може б вона трохи ума набралася, а може і б і не набралася, хз....  але вони її не кидають....  і потрібно нам її якось змусити їх кинути, бо добром це не закінчиться :(

хай дорослішає і позбавляється інфантилізму.

і все в неї вийде.

чоловіки тут - з боку припьока.

не в них справа, а в НІЙ САМІЙ!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ця дівчина -- дитя розлучення, яке сталося між батьками, коли дитина була підлітком, або ще раніше. Дитині здавалось, що її ніхто не помічає, не любить, аде при розлученні батьки займаються собою, хоча і роблять вигляд, що піклуються про дітей. Діти в цей час привертають увагу до себе екстремальними методами: погана поведінка у школі, перші проби алкоголю, перший джойнт, тобто стають нєуправляємиє.

Булємія ---біль  психічна хвороба, ніж фізична. Неможливість перетравлювання їжі, коли дитина знаходиться весь час у роздумах і нервовому навантажені.

 

Цією болемією дівчина "кричала" і привертала до себе увагу двох батьків, бо розрив сім"ї діти переживають найболючіше. Тепер ось цим суіцидом вона хотіла більше "жертви" для себе, заради себе, але вона ні одного ні другого не любить. Хто принесе більшу жертву для неї. Тай вона ще дуже молода і гаряча. 23 роки ще не значить, що їй 23, їй набагато менше, трохи старша за тінейджера.

 

Що їй може допомогти? Важко сказати. Розлучення батьків -- травма і біль на все життя, вона відчуватиме себе непотрібною. Може трохи подорослішає і сама знайде в собі сили дивитись на життя трошки по-іншому. Їй може допомогти людина, якій вона на 100% може довірити свої почуття і проблеми. Нема гарантії, що її подальші стосунки можуть витримати якісь життєві труднощі, скоріш всього ні.

Добре, якщо вона зможе вистояти всі негаразди життя.

імхо

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ця дівчина -- дитя розлучення, яке сталося між батьками, коли дитина була підлітком, або ще раніше. Дитині здавалось, що її ніхто не помічає, не любить, аде при розлученні батьки займаються собою, хоча і роблять вигляд, що піклуються про дітей. Діти в цей час привертають увагу до себе екстремальними методами: погана поведінка у школі, перші проби алкоголю, перший джойнт, тобто стають нєуправляємиє.

Булємія ---біль  психічна хвороба, ніж фізична. Неможливість перетравлювання їжі, коли дитина знаходиться весь час у роздумах і нервовому навантажені.

 

Цією болемією дівчина "кричала" і привертала до себе увагу двох батьків, бо розрив сім"ї діти переживають найболючіше. Тепер ось цим суіцидом вона хотіла більше "жертви" для себе, заради себе, але вона ні одного ні другого не любить. Хто принесе більшу жертву для неї. Тай вона ще дуже молода і гаряча. 23 роки ще не значить, що їй 23, їй набагато менше, трохи старша за тінейджера.

 

Що їй може допомогти? Важко сказати. Розлучення батьків -- травма і біль на все життя, вона відчуватиме себе непотрібною. Може трохи подорослішає і сама знайде в собі сили дивитись на життя трошки по-іншому. Їй може допомогти людина, якій вона на 100% може довірити свої почуття і проблеми. Нема гарантії, що її подальші стосунки можуть витримати якісь життєві труднощі, скоріш всього ні.

Добре, якщо вона зможе вистояти всі негаразди життя.

імхо

 

 

Ви все правильно сказали, все так і є.... і ми всі в сім´ї це розуміємо і переживаємо за неї :(

 

але і поведінка чоловіків одночасно здається мені дивною в цьому випадку :td:

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Ця дівчина -- дитя розлучення

Пля, я как-то прокрутил мимо своего внимания это факт... :fp1:

Это, конечно, усугубляет, но в главном контексте ветки (что делать сейчас и в ближайшее время) все равно рекомендации остаются прежними.

 

Детские психотравмы сейчас лечить не время. Но с этим справиться она должна сама, так будет лучше всего. Ей нужно будет найти свой вариант самоутверждения - спорт, искусство или что там ей ближе всего. Можно вот к примеру на те же курсы по овладению стрелковым оружием записаться, и научиться метко стрелять. В общем, что-либо, что даст ей личную внутреннюю опору.

 

Поясню - зачем. Это та философия, которую я всегда втолковывал своим знакомым дамам. Воспитай в себе что-то, за что ты сможешь любить саму себя. Если ты не будешь любить саму себя, тебя любить тоже никто не будет. Тебя, возможно, будут хотеть, будут жалеть, будут заботиться - но по настоящему любить не будут.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Пля, я как-то прокрутил мимо своего внимания это факт... :fp1:

Это, конечно, усугубляет, но в главном контексте ветки (что делать сейчас и в ближайшее время) все равно рекомендации остаются прежними.

 

Детские психотравмы сейчас лечить не время. Но с этим справиться она должна сама, так будет лучше всего. Ей нужно будет найти свой вариант самоутверждения - спорт, искусство или что там ей ближе всего. Можно вот к примеру на те же курсы по овладению стрелковым оружием записаться, и научиться метко стрелять. В общем, что-либо, что даст ей личную внутреннюю опору.

 

Поясню - зачем. Это та философия, которую я всегда втолковывал своим знакомым дамам. Воспитай в себе что-то, за что ты сможешь любить саму себя. Если ты не будешь любить саму себя, тебя любить тоже никто не будет. Тебя, возможно, будут хотеть, будут жалеть, будут заботиться - но по настоящему любить не будут.

 

 

так, хоча важко їй зараз якесь хобі привити, коли її хобі, схоже, став секс...  в ньому вона шукає визнання і безпеки, і плутає це з почуттям любові :(

Link to comment
Share on other sites

мужики дебилы и чмошники...кому такое "чудо" нужно- еб..ное-пере..баное? :fp1:

 

вона емоціонально лабільна, можна сказати хвора...   і я не хочу, щоб її тут ображали якимось словами :(

 

а чоловіки то да, дійсно, якось паталогічно  себе поводять, хочa ніби і здорові :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Без комментариев... :shuffle:

 

так, Ви праві, від багатьох чоловіків моральності в такій ситуації чекати не варто...    коли легка здобич  сама в руки йде :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

в ньому вона шукає визнання і безпеки, і плутає це з почуттям любові

Без желания кого-либо обидеть, правда жизни таскать - в пи..ду не любят, в пи..ду трахают, извините за мой французский.

 

а чоловіки то да, дійсно, якось паталогічно  себе поводять, хочa ніби і здорові :shuffle:

Ну почему же, вполне здоровая тяга к доступному сексу. Именно как объект для доступного секса эти два МЧ ее, вероятно, и рассматривают. Думаю, этот парадокс ей тоже стоит донести до понимания: она их двоих обманула, но они, тем не менее, рядом. Вот пусть и подумает о природе их интереса.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...