Перейти до змісту

Якщо Порося обсереться, ви все одно будете за него голосувати?


DiDUS

Recommended Posts

Юлія Тимошенко пропонує Петру Порошенку провести публічні дебати.

ЗАЯВА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

Сьогодні були оголошені результати жеребкування дебатів кандидатів у Президенти України на Першому Національному. Якщо ми хочемо кращого майбутнього для нашої країни, то президентські вибори не повинні визначатись кількістю політичної реклами та кількістю грошей, яку витратив кандидат. Вибір громадян повинен визначатись дискусіями щодо програм кандидатів та порівнянням їх бачення майбутнього України. Саме тому, я вітаю будь-яку можливість дебатувати з будь-яким кандидатом у Президенти та буду приймати участь у тих дебатах, які випали мені в результаті жеребкування.

Але мені здається, що обов'язково мусять відбутися дебати між мною та Петром Порошенком, бо люди повинні обирати свідомо. Тому звертаюсь до Петра Олексійовича та пропоную йому провести публічні дебати в будь-який час, в будь-якому місці та за будь-якими правилами. Я готова провести ці дебати навіть на 5-ому каналі, яким він володіє.

Цьогорічні Президентські вибори є надзвичайно важливими. Громадянам України необхідно зробити вибір між олігархічною системою та демократичним суспільством, між залежністю від Росії та незалежністю, між країною, в якій переважають гроші, та нацією, якою керують верховенство права та народ. Громадяни України не повинні бути позбавлені можливості побачити дебати з цих життєво важливих питань.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дивимося уважно на 10 травня )))

 

BmUsV1eIAAAI74j.jpg

 

 

і далі )))

 

Зорян Шкіряк
18 хв · Відредаговане ·
Насправді, усвідомлюючи важливість теледебатів кандидатів у Президенти для українських виборців, я готовий поступитися місцем і надати можливість Юлії Тимошенко зустрітися з Петром Порошенком у прямому ефірі. Гадаю, що саме цієі телевізійної дуелі очікують мільйони громадян.
 
ПРОФІТ! :weep:
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

навіть якщо Юля урве на дебатах пару відсотків - це їй не допоможе виграти

а от завадити Пєці перемогти у першому турі - може

Тому, Пєця, посилай її нах та дебатуй із Цушком

Link to comment
Share on other sites

Йульки активизировалась, вокруг пихвы своей бАХИНИ.  :lol2:

Все знают, что дрыщи активизируются вокруг крайней плоти своего мессии...  :lol2:

 

Он им всем дает соснуть! 

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

 

Юлія Тимошенко пропонує Петру Порошенку провести публічні дебати.

ЗАЯВА ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО

Сьогодні були оголошені результати жеребкування дебатів кандидатів у Президенти України на Першому Національному. Якщо ми хочемо кращого майбутнього для нашої країни, то президентські вибори не повинні визначатись кількістю політичної реклами та кількістю грошей, яку витратив кандидат. Вибір громадян повинен визначатись дискусіями щодо програм кандидатів та порівнянням їх бачення майбутнього України. Саме тому, я вітаю будь-яку можливість дебатувати з будь-яким кандидатом у Президенти та буду приймати участь у тих дебатах, які випали мені в результаті жеребкування.

Але мені здається, що обов'язково мусять відбутися дебати між мною та Петром Порошенком, бо люди повинні обирати свідомо. Тому звертаюсь до Петра Олексійовича та пропоную йому провести публічні дебати в будь-який час, в будь-якому місці та за будь-якими правилами. Я готова провести ці дебати навіть на 5-ому каналі, яким він володіє.

Цьогорічні Президентські вибори є надзвичайно важливими. Громадянам України необхідно зробити вибір між олігархічною системою та демократичним суспільством, між залежністю від Росії та незалежністю, між країною, в якій переважають гроші, та нацією, якою керують верховенство права та народ. Громадяни України не повинні бути позбавлені можливості побачити дебати з цих життєво важливих питань.

 

А о чем с ней разговаривать?...балаболка...

Link to comment
Share on other sites

У Юлі маніакальна віра в те, що дебати здатні сотворити диво з її катастрофічним рейтингом.

Але змушений її розчарувати.

По-перше, дебати 10 травня, у суботу, 2й день з 3х вихідних буде дивитися хіба маньяк - трєзвєннік, язвєннік без дачі та земельної ділянки. А отже, аудиторія буде мізерною.

По-друге, дебати впливають тільки на болото. Прихильники на дебатах шукають тільки підтвердження власного вибору. І завжди знаходять. Тому коливання рейтингів до і після дебатів - завжди мінімальни і актуальне тільки для кандидатів, що йдуть ноздря в ноздрю.

По-третє, зовсім не впевнений у тому, що Юля адекватно оцінюхє свої ораторські таланти. Пєця її несподівано може і розкатати. Бо окрім передбачуваного креативу "проти кремлівських олігархів " штаб Тимошенко поки що не спромігся ні на що. Маємо ще одну "єдину непідконтрольну Кремлю". А Пєця може і здивувати.

 

Так що Пєця може і не сцятися та сміливо приймати виклик.

Link to comment
Share on other sites

кому цікаво із зечкою дебати вести

А тебя еще не садили? Ну ничего, не переживай, у тебя еще все впереди!  :tu:

 

А вот Тимошенко уже ПОЛНОСТЬЮ ОПРАВДАЛ Верховный суд Украины! 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Дивимося уважно на 10 травня )))

 

BmUsV1eIAAAI74j.jpg

 

 

і далі )))

 

Зорян Шкіряк

18 хв · Відредаговане ·

Насправді, усвідомлюючи важливість теледебатів кандидатів у Президенти для українських виборців, я готовий поступитися місцем і надати можливість Юлії Тимошенко зустрітися з Петром Порошенком у прямому ефірі. Гадаю, що саме цієі телевізійної дуелі очікують мільйони громадян.

 
ПРОФІТ! :weep:

 

ой, ну а Петя поміняється з тібіпком :K

Змінено користувачем тарадайка
Link to comment
Share on other sites

А с какого хера пете юльки сцацца? Наоборот на ее фоне он будет хорошо выглядеть. Ведь это ее партия у власти и обсирается по всем направлениям. Как по мне так это юле нужно выбирать себе оппонента попроще. Ибо может рейтинг еще хуже стать. Хотя самое печальное....толкового никого вообще в списке нет. Нам опять выбирать из разных сортов говна.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...