Перейти до змісту

отэта та самая Стена?!


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

 

 


я имею в виду, то, что имею в виду. и спросил, как мы сейчас контролируем и вообще имеем ли выход на пролив?

Нет, поэтому соответственно и следует убивать оккупантов. Хорватия-стайл.

Link to comment
Share on other sites

Дедужко епанулся


 


Перший та останній президент СРСР Михайло Горбачов закликав українське керівництво "схаменутися" і припинити "будівництво стіни" на кордоні з Росією.


Про це він заявив в інтерв'ю "Российской газете".


"Нехай ті, хто планує таке" будівництво ", одумаються. Наші народи все-таки, я думаю, не посваряться. Ми занадто близькі у всіх відносинах", - заявив Горбачов.


Він переконаний, що нездоланних проблем та відмінностей між росіянами і українцями немає.


Горбачов також закликав президентів двох країн Петра Порошенка та Володимира Путіна до діалогу і компромісу.


"Вони (Порошенко і Путін - УП) повинні показати приклад. Треба знизити загострення пристрастей. Хто правий, хто винен - ​​розберемося потім. Зараз головне - налагодити діалог з конкретних питань", - заявив Горбачов.


За його словами, українцям слід зробити дуже багато, щоб в країні відбулося примирення, "щоб кожна людина відчувала себе громадянином, чиї права та інтереси надійно гарантовано".


"Тому я рекомендував би крім виборів якнайшвидше розпочати роботу "круглого столу", де були б представлені всі регіони, всі верстви населення. І де можна було б піднімати і обговорювати будь-які питання", - заявив він.


При цьому Горбачов вважає, що Росія вже зробила перший крок на зближення із Заходом, а тепер черга за останнім.


"Що стосується відносин Росії з країнами Західної Європи та США, то перший крок - треба виходити з логіки взаємних звинувачень і санкцій. По-моєму, Росія такий крок вже зробила, відмовившись від контрзаходів після останнього раунду західних санкцій. Слово за партнерами. Думаю, їм треба насамперед відмовитися від так званих персональних санкцій ", - заявив Горбачов.


Нагадаємо, в серпні Горбачов заявляв, що Росія не втручається в ситуацію на Донбасі і застерігав Кремль від втручання.

Link to comment
Share on other sites

 

 


По-моєму, Росія такий крок вже зробила, відмовившись від контрзаходів після останнього раунду західних санкцій.

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :tu:

Link to comment
Share on other sites

 

Дедужко епанулся

 

Перший та останній президент СРСР Михайло Горбачов закликав українське керівництво "схаменутися" і припинити "будівництво стіни" на кордоні з Росією.

Про це він заявив в інтерв'ю "Российской газете".

"Нехай ті, хто планує таке" будівництво ", одумаються. Наші народи все-таки, я думаю, не посваряться. Ми занадто близькі у всіх відносинах", - заявив Горбачов.

Він переконаний, що нездоланних проблем та відмінностей між росіянами і українцями немає.

Горбачов також закликав президентів двох країн Петра Порошенка та Володимира Путіна до діалогу і компромісу.

"Вони (Порошенко і Путін - УП) повинні показати приклад. Треба знизити загострення пристрастей. Хто правий, хто винен - ​​розберемося потім. Зараз головне - налагодити діалог з конкретних питань", - заявив Горбачов.

За його словами, українцям слід зробити дуже багато, щоб в країні відбулося примирення, "щоб кожна людина відчувала себе громадянином, чиї права та інтереси надійно гарантовано".

"Тому я рекомендував би крім виборів якнайшвидше розпочати роботу "круглого столу", де були б представлені всі регіони, всі верстви населення. І де можна було б піднімати і обговорювати будь-які питання", - заявив він.

При цьому Горбачов вважає, що Росія вже зробила перший крок на зближення із Заходом, а тепер черга за останнім.

"Що стосується відносин Росії з країнами Західної Європи та США, то перший крок - треба виходити з логіки взаємних звинувачень і санкцій. По-моєму, Росія такий крок вже зробила, відмовившись від контрзаходів після останнього раунду західних санкцій. Слово за партнерами. Думаю, їм треба насамперед відмовитися від так званих персональних санкцій ", - заявив Горбачов.

Нагадаємо, в серпні Горбачов заявляв, що Росія не втручається в ситуацію на Донбасі і застерігав Кремль від втручання.

 

 

В маразм впав, старий пердун. :grandpa:

Link to comment
Share on other sites

ой, зная наших.....

откатают же ,как пить дать, жирный кусок

Головне не те, що видно, а те - чого не видно. Там дофіга індикаторів руху та камер. А стосовно мін - то Україна підписала конвенцію про заборону. 

Чи будувати типу китайської? І також 2 000 років...

Link to comment
Share on other sites

http://dostoyanieplaneti.ru/system/images/pictures/493/original/1246732172_adf853.jpg?1388434928

 

Я тоже не против такой. но емое, давайте смотреть на реалии. и эта неплохая :)

 

эта стена как символ скорее а не как средство защиты

 

на случай если ты там не был: ты представить себе не можешь, насколько она дырявая. На сегодня ее пройти - як 2 пальца об асфальт

Link to comment
Share on other sites

От наче ж він адекватна людина, розумна...

Ну дали б йому звичайнісінькі ножиці по металу, не треба якихось спеціальних, для диверсантів, враз би перекусив...

http://easyelectronics.ru/img/Instrument/Steel/nojnici.jpg

І хто після цього дурень...

Ти. Піди такими ножицями перекуси 8 мм сухокал...

Link to comment
Share on other sites

Єдине що втішає, багато на такій "стіні" не скомуниздиш. Але у цьому дизайні - навіть якщо додати рів із валом - ефекту від неї достатньо лише задля демонстрації виборцям процесу. Арсеній учора висловився, що її завдання у - разі порушення - затримати зловмисників на час, достатній для підходу наших прикордонників, і щоб безвізовий режим дали з ЄС. Та єврочиновники не на стільки тупі, аби не побачити фіктивність конструкції, у будівництво якої і їх гроші закопуються. По-друге, всі бачать, як швидко наші сили рятують своїх в оточенні. 2-3 хвилини (максимум) затримки техніки агресора чи зловмисника з пасатижами чи акумуляторною болгаркою тут нічого не змінять. Замість побудови системи тотального електронного контролю, йде викидання грошей на споруду для захисту від баранів.

Link to comment
Share on other sites

представь себе быль :pleasant:

тогда должен был видеть, я правда, не знаю, с какого входа заходит. Бадалинг отреставрирован, а там, где мы ходили (название гейта непроизносимое) - в некоторых местах она вообще отсутствует

 

короче, строим як в Израиловке

Link to comment
Share on other sites

Навіщо  це  "сооружение"  називати  стіною,  якщо  то  тин.  Ну,  від  біди,  паркан.  Ех,  мала  бути  Братерська  Стіна,  а  Братерський  Тин  якось  не  звучить.

Link to comment
Share on other sites

А такими?

http://www.instrument-ridgid.ru/images/catalog/s42.jpg

Якщо ти Геркакел... І маєш можливість кожні 3-4 дротини міняти струмент...

Для досвіду спробуй перекусити звичайну спіраль Бруно із сухокалу... Тоді буде предмет для розмов. 

Штик від АКМ таке не візьме. Перевірено.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Перший та останній президент СРСР Михайло Горбачов закликав українське керівництво "схаменутися" і припинити "будівництво стіни" на кордоні з Росією

пашол нахуй хуйло номер ван.

Link to comment
Share on other sites

А теперь я вам расскажу, что будет через несколько дней. Один пьяный ватник, на танке, за пару часов, уничтожит все эти заграждения. Нужно было вырыть простой ров и настелить минные поля, используя разные виды современных мин. 

Link to comment
Share on other sites

Україна підписала угоду про заборону протипіхотних мін.

Ну так тож противопехотных,а надо ставить противомоскальские!

Такого договора нету,да и забор будут валить танками и др техникой,вот и нашпиговать по полной.

 

 

А теперь я вам расскажу, что будет через несколько дней. Один пьяный ватник, на танке, за пару часов, уничтожит все эти заграждения. Нужно было вырыть простой ров и настелить минные поля, используя разные виды современных мин. 

 

Вот - вот,больше мин,современных и разнообразных,в противном случае - это цирк и очередное позорище  и просто способ отмыть бабло.

Польза от траты бабла должна быть максимальной,а не просто деньги на ветер.

Да и те же москали,что они сделали сразу же,как Крым отжали?

Правильно,заминировали весь перешеек и не устраивали шоу по ТВ со строительством забора,некоторым вещам и поучиться не зазорно.

Змінено користувачем Fox
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Замість «стіни» Яценюк відмежується від Росії пластиковими стовпчиками

Про це йдеться в проекті розпорядження Кабміну, яке на сторінці у Фейсбук оприлюднив журналіст Валерій Калниш, – інформує УНІАН.

«На засіданні уряду розглядалося (було прийняте – не знаю) питання про демаркаційні заходи. Йшлося про українсько-російський кордон і необхідність розмістити на ньому пластикові прикордонні знаки. Давайте назвемо їх «стовпи». Крім того, що це сам по собі знак, на ньому також буде зображено герб України. Всього їх має бути 6675 штук», – написав Калниш.
Також журналіст навів вартість виготовлення та встановлення стовпчиків.

1. Виготовлення. На це планується витратити 26 млн 700 тис. грн. Це означає: 26700000 грн: 6675 шт. = 4 тис. грн.

2. Герби. На кожен зі стовпчиків потрібен герб і номерний знак. На них буде виділено 3 млн 170 тис. грн. Це означає: 3170000 грн: 6675 шт. = 475 грн (округлив на 10 коп.)

3. Встановлення. Найскладніше і витратне завдання. На нього планується виділити 35 млн. 611 тис. 125 грн. Це означає: 35611125 грн: 6675 шт.= 5335 грн.

4. Підсумок. На виготовлення стовпчика, герба та номера до нього, а також встановлення повинно бути витрачено 4 тис. + 475 грн + 5 335 тис. грн = 9 810 тис. грн.

«Затвердити план заходів щодо позначення українсько-російського кордону на місцевості та кошторис на його виконання», – сказано в проекті розпорядження.

Нагадаємо, Україна реалізує на кордоні з Росією проект «Європейський вал». Спочатку проект називався «Стіна».

Загальний обсяг коштів, передбачений на реалізацію проекту з облаштування кордону з Росією, – 4 млрд грн.

До кінця року на будівництво «Європейського валу» у державному бюджеті передбачено 300 млн грн. За рахунок цих коштів до 1 вересня заплановано облаштування протитанкових споруд – 385,7 км, огорож – 90 км, 7 опорних пунктів контрольно-слідової смуги, 214 км контрольно-слідової смуги і рокадної дороги – 214,5 км

22 травня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявляв, що на реалізацію проекту «Європейський вал» з облаштування українсько-російського кордону вже витрачено 160 млн грн.

http://zik.ua/news/2015/12/18/zamist_stiny_yatsenyuk_vidmezhuietsya_vid_655337
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На виготовлення стовпчика, герба та номера до нього, а також встановлення повинно бути витрачено 4 тис. + 475 грн + 5 335 тис. грн = 9 810 тис. грн.

 

Це вже нагадує дембельський акорд цього виблядка - краде у відкриту і на святому.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...