Перейти до змісту

поезд из крыма в киев


consul

Recommended Posts

должны были вообще не пустить, если ему от 16 до 60, едет без семьи и выглядит не очень добропорядочно

А где в законе про возраст?

 

" 3. В’їзд на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї здійснюється:

громадянами України, які постійно проживають на тимчасово окупованій території чи постійно проживали на тимчасово окупованій території станом на 1 березня 2014 року, - за наявності паспорта громадянина України, у якому зазначені відомості про його місце проживання у відповідності до чинного законодавства без спеціального дозволу;

громадянами України, які не проживають постійно на тимчасово окупованій території, іноземці та особи без громадянства - за наявності паспортного документу та спеціального дозволу;"

Link to comment
Share on other sites

вчера приехал знакомый крымчанин... рассказал...

на украинской стороне взяли его украинский паспорт, кудысь побиглы, шось там обсуждали и сказали, шо пустить не могут...

просили четыреста гривен, получили двести...

ну вот как этих мразей не стрелять ?

за свободу надо платить. особенно за свободу жить в рассеи... так знакомому и передайте

Link to comment
Share on other sites

Можна говорити багато пафосних слів про визвольну боротьбу і т.д., але на протязі віків ми себе проявили як злодії та грабіжники. Злодії котрі крали у самих себе та ,поклавши руку на серце,з "успіхом" продовжуємо це робити і дальше.Грабіжники - це наш виплід нашого політикуму,котрий не просто краде,як простолюдин,а грабує все:військо,державу,людей активних та соціально слибих,в результаті чого Україна на грані розвалення,дефолту та окупації... 

Link to comment
Share on other sites

за свободу надо платить. особенно за свободу жить в рассеи... так знакомому и передайте

 

так имеется така хрень:

 

я НЕ хочу жить в Расее а мну мало того шо туда тащут так еще и хотят шоб я за это платила.....

Link to comment
Share on other sites

то есть... или есть указание молодиж не пускать и они это выполняют... или это самоуправство...

а мы удивляемся зеленым человечкам... так эти гниды за 200 грн хоть колонну танков пропустят, еще и траки вылижут...

За 200 точно не пропустят. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...