Перейти до змісту

Зробити на цьому форумі видимі АйПі


Kachmar

  

146 проголосували

  1. 1. Зробити на цьому форумі видимі АйПі

    • Так
      81
    • Ні
      49
    • Все рівно
      16


Recommended Posts

Фома : Сьогодні, 17:51(IP: Скрыт )

 

 

Фома, ви когось боїтеся? Ну, таке, буває.

Я просто звернув увагу, шо хай би вже там писало "Приховано", "Нєфіг" чи ше шось таке. Але українською, запишіть це в to do

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я просто звернув увагу, шо хай би вже там писало "Приховано", "Нєфіг" чи ше шось таке. Але українською, запишіть це в to do

Виправив.

 

 

 


Фома, ви когось боїтеся? Ну, таке, буває.

Я собі поставля айпі з зімбабве, якщо треба. А от простий юзер цього не зробить, а мудаки по типу Марега будуть їх задрачувати. Питання: нафіга воно? Щоб дебіли грались?

Link to comment
Share on other sites

Виправив.

 

 

 

Я собі поставля айпі з зімбабве, якщо треба. А от простий юзер цього не зробить, а мудаки по типу Марега будуть їх задрачувати. Питання: нафіга воно? Щоб дебіли грались?

 

 

на жаль не тільки, я писав на попередній сторінці.

Link to comment
Share on other sites

Я вижу, айпи админов - скрыты. Почему - особенности движка.  И еще раз: Я ПРОТИВ КАКИХ ЛИБО ОТКРЫТЫХ АЙПИ.

Так и сделайте их скрытыми, как было раньше.

Зачем потакать больным людям?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Так и сделайте их скрытыми, как было раньше. Зачем потакать больным людям?

Я не могу принять такого решения. Я о ненужности открытых айпи кричу с первой страницы темы, но меня никто не слышит. 

Link to comment
Share on other sites

Так и сделайте их скрытыми, как было раньше.

Зачем потакать больным людям?

 

Зробити на цьому форумі видимі АйПі
  1. Так (58 голосів [54.72%])

     

  2. Ні (36 голосів [33.96%])

     

  3. Все рівно (12 голосів [11.32%])

     

Link to comment
Share on other sites

Зробити на цьому форумі видимі АйПі

  1. Так (58 голосів [54.72%])

     

  2. Ні (36 голосів [33.96%])

     

  3. Все рівно (12 голосів [11.32%])

     

 

Я даю 400%, что, если прикрутить (например) функцию "скрыть свой ай-пи", эти 58 голосов, которые "ЗА" - так и сделают.

Спрячут себя.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я даю 400%, что, если прикрутить (например) функцию "скрыть свой ай-пи", эти 58 голосов, которые "ЗА" - так и сделают.

Спрячут себя.

 

 

чому?   я не вважаю традицію з ФУПу показувати айпішку  повністю непpавильною....   чому ми маємо це міняти?  подивишся на   ....ru    і  зрозуміло, що доводити щось такому дописувачу нема сенсу...   це було  досить зручно.... особливо враховуюче те, що тут буде навала  геть нових дописувачів))

що  каже на користь того, щоб їх не показувати?

Link to comment
Share on other sites

 

 


подивишся на   ....ru    і  зрозуміло, що доводити щось такому дописувачу нема сенсу...  

Ще раз розказую. Можна виставити будь-яку адресу, встановивши плагін для браузера / проксі. Хто схоче - той сховає за 10 хвилин.

Link to comment
Share on other sites

чому?   я не вважаю традицію з ФУПу показувати айпішку  повністю непpавильною....   чому ми маємо це міняти?  подивишся на   ....ru    і  зрозуміло, що доводити щось такому дописувачу нема сенсу...   це було  досить зручно....  що  каже на користь того, щоб їх не показувати?

Вам что-нибудь говорит слово "прокси" ?

Link to comment
Share on other sites

и в сраче тоже.

ну, и в персональных данных, которые типа защищены законом.

Єдиний раз підтримаю Лєсу. Принаймні ті, хто прогаласав ПРОТИ оприлюднення ІР, своєї згоди на це нікому не передавали. В даному випадку порушуються їхні права, гарантовані їм законом.

 

 

Я чомусь не почула вагомих аргументів на користь оприлюднення. Яка мета?

Link to comment
Share on other sites

Ще раз розказую. Можна виставити будь-яку адресу, встановивши плагін для браузера / проксі. Хто схоче - той сховає за 10 хвилин.

 

 

ок...  не знала цього....  але бригадники скоріше за все опановують цей трик))   дивує тільки, чому на старому ФУПі майже у всіх них  ...ru   таки було видно?

Link to comment
Share on other sites

А можна із ІР якось витягувати назву країни і тільки її оприлюднювати? Адже для чого світиться ІР? Мабуть же тільки для того, щоб знати, звідки вєщяють кацапоботи? Чи є ще якісь причини?

Link to comment
Share on other sites

А можна із ІР якось витягувати назву країни і тільки її оприлюднювати? Адже для чого світиться ІР? Мабуть же тільки для того, щоб знати, звідки вєщяють кацапоботи? Чи є ще якісь причини?

 

 

ну так якщо кацапобот, то яка різниця звідки він? ловіть суть написаного.

 

з іншого боку - з фєдєрастії можут бути нормальні люди.

 

Приклад:

 

юзер Данко, сам колись з України, зараз в Ірландії, каже що готовий стріляти в людину, якщо вона розмовляює українською.

Link to comment
Share on other sites

А можна із ІР якось витягувати назву країни і тільки її оприлюднювати? Адже для чого світиться ІР? Мабуть же тільки для того, щоб знати, звідки вєщяють кацапоботи? Чи є ще якісь причини?

 

 так, це було б добре і корисно....   щоб не вступати в марні дискусії з людьми з зони ру...    особливо враховуюче те, що тут буде навала  геть нових дописувачів.... це б зберегло наші нерви

Link to comment
Share on other sites

ну так якщо кацапобот, то яка різниця звідки він? ловіть суть написаного.

 

з іншого боку - з фєдєрастії можут бути нормальні люди.

 

Приклад:

 

юзер Данко, сам колись з України, зараз в Ірландії, каже що готовий стріляти в людину, якщо вона розмовляює українською.

1. Чого бояться з федерастії нормальні люди?

2. Кацапоботи - маю на увазі рашкоагітаторів, які не мають кордонів. Просто, буде цікаво, наскільки далеко такі гниди розповзлися по білому світу. Яка країна таких пригріла.

Link to comment
Share on other sites

Єдиний раз підтримаю Лєсу. Принаймні ті, хто прогаласав ПРОТИ оприлюднення ІР, своєї згоди на це нікому не передавали. В даному випадку порушуються їхні права, гарантовані їм законом.

 

 

ладно, так и быть, давай разок выпьем  :D  :smiley15:

 

еще по теме можно отметить, что если я, например, собираюсь в путешествие,

и при этом хочу песать на форуме, то совсем не обязательно мне может хотеться

поделиться со всеми своим маршрутом передвижения, кторый будет отображаться

тут же попутно. 

 

это как пример, но опять же - нарушение прав и свобод.   :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 поясніть бландінкє, ну так чому  на старому ФУПі бригадники не замопочувались  і не мали нічого проти, щоб їх айпі з зони ру було видно?

я маю на увазі те, чому вони за допомогою проксі  айпі не змінювали чи приховували?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Просто, буде цікаво, наскільки далеко такі гниди розповзлися по білому світу. Яка країна таких пригріла.

А мені цікаво ті 16 цифр, що в тебе на карті зарплатній написано. Даси глянути?

Link to comment
Share on other sites

1. Чого бояться з федерастії нормальні люди?

2. Кацапоботи - маю на увазі рашкоагітаторів, які не мають кордонів. Просто, буде цікаво, наскільки далеко такі гниди розповзлися по білому світу. Яка країна таких пригріла.

так то вам та ще марику хочеться знати, але ЦЕ ПРИВАТНА ІНФОРМАЦІЯ.

Адміністрація має подбати, щоб вона не виходила на публіку.

Почитайте те, що я писав перед тим.

 

Це може призвести до реальної небезпеки для юзерів.

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...