Перейти до змісту

Зробити на цьому форумі видимі АйПі


Kachmar

  

146 проголосували

  1. 1. Зробити на цьому форумі видимі АйПі

    • Так
      81
    • Ні
      49
    • Все рівно
      16


Recommended Posts

никогда не видел себя защищен перед теми которые ждут меня растрельным

 

 

помни сегодня тебя а завтра не будет за тобой защитить

 

какая добротная и забористая трава!

сам себя цитирую, сам себя увещеваю...   http://kolobok.us/smiles/madhouse/to_pick_ones_nose3.gif

Link to comment
Share on other sites

я вже зараз бачу як деякі дописувачі собі флажки країн ставлять в якиїх вони зараз не живуть. наприклад ЦеДзіп мешкає в Німечинні, а флажок під аватарою чи Гондураса, чи ще якоїсь країни. видимі айпі спростили би дописувачам визнати звідки пише дописувач )

Link to comment
Share on other sites

я вже зараз бачу як деякі дописувачі собі флажки країн ставлять в якиїх вони зараз не живуть. наприклад ЦеДзіп мешкає в Німечинні, а флажок під аватарою чи Гондураса, чи ще якоїсь країни. видимі айпі спростили би дописувачам визнати звідки пише дописувач )

 

 

кашмар, тебе ето для срачя нужно, штоле? бо я кагбэ не понимаю...

есть админ, йон бдит.

а я вот тоже по-приколу флак поставила, бо не было израильского, и шо?

а еще существует в украине зокон про захыст персональных данных, ага...

забей, вопщем...

постраццо и так можно... чо переживать... :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

йойпі частково можуть бути доступні.

частково.

 

це корисно для чесного спілкування. бо писатимуть з Мурманська типу  " філадельфійські евреї" і т.д.... особисто мені шкода свого часу. а так відразу вмикатиму ігнор такому дописвачу :)

Link to comment
Share on other sites

Пох. Кацапська бригада має всі можливості срати з будь-якого айпі. А що вже казати про місцевих манкуртів та колорадiв. Весь донбас, харків та крим світитимуть UA-айпiшником, й шо? Кому з цього буде легше?

Link to comment
Share on other sites

проблемы спрятать свой айпи нет, особенно у бригадников. В итоге светить свои реальные адреса будут обычные граждане, те кто на работе спрячутся за VPN, proxy,  итд. Что даст такое нововведение?

Link to comment
Share on other sites

 

 


домен с хостингом можно за 7€ взять.

Так отож, у кого есть желание скрыть айпи - тот скроет, а нормальные юзера будут светить. Короче - в топку. Админы видят и так, если шо можно спросить.

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...