Перейти до змісту

Зробити на цьому форумі видимі АйПі


Kachmar

  

146 проголосували

  1. 1. Зробити на цьому форумі видимі АйПі

    • Так
      81
    • Ні
      49
    • Все рівно
      16


Recommended Posts

Шановні, скажу вам таку штуку:  тут мене Слав і Йож кусають логіном через пейсбук а ви просите айпішники чи прапорці. Айпішник зараз бачить модер / адмін.  Чому я проти щось змінювати? Тому що це пиляння форуму, що призведе до проблем у випадку оновлення на нову версію.  Стосовно айпі - проксі ніхто не відміняв, це цирк. 

Link to comment
Share on other sites

Шановні, скажу вам таку штуку:  тут мене Слав і Йож кусають логіном через пейсбук а ви просите айпішники чи прапорці. Айпішник зараз бачить модер / адмін.  Чому я проти щось змінювати? Тому що це пиляння форуму, що призведе до проблем у випадку оновлення на нову версію.  Стосовно айпі - проксі ніхто не відміняв, це цирк. 

Согласен с админом.... Так может просто стоит эту ветку закрыть и пояснить автору в привате почему.

Link to comment
Share on other sites

и раз админ здеся, уберите  выделение слова ОПРОС в названиях......Опросов будет много  - все будет зеленое... Только прикрипленное будет зеленым.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Чому я проти щось змінювати? Тому що це пиляння форуму, що призведе до проблем у випадку оновлення на нову версію.

 

Для цього не треба пиляти ядро, достатньо певних змін в самому скіні

Link to comment
Share on other sites

 

 


Для цього не треба пиляти ядро, достатньо певних змін в самому скіні

І хук на фейсбук?  І прапорці з айпі?  Шановні, ТЗ жодного немає, є наше бачення ФУПу, як буде мінімальна версія, то ми готові зробити ВСЕ що попросить власник ресурсу якщо це можливо. 

Link to comment
Share on other sites

1. місто чи флажок можна написати будь які, це для росіянина не проблема, а ось айпі без потрібних знань не схваєшь

2. людина, яка знає, що його айпі видно всім і можуть вичислити і приїхати до нього до дому набити морду, може більше слідкувати за своїм язиком, і не оскорбляти інших дописувачів )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Группы риска обязать идентифицировать себя добровольно.

Нет у рашида красной звезды на аватаре - бан. Сразу вечный...

Вместо звезды по согласованию с администрацией можно обозначить себя курицей о двух головах...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

может не задрачивать людей, что делают новый ФУП, всякими рюшечками? ну хоть пока, пока не будет уверенности, что все получилось и новый станет лучше старого... а уж потом можно улучшайзингом заняться..

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

может не задрачивать людей, что делают новый ФУП, всякими рюшечками? ну хоть пока, пока не будет уверенности, что все получилось и новый станет лучше старого... а уж потом можно улучшайзингом заняться..

тю так це є в ip тут допиляти до необхідної кондиції

Link to comment
Share on other sites

так, видимі айпі це файна знахідка старого ФУПу. в той час коли на 99% інших форумів айпі бачать лише адміни і модери, на ФУПі могли бачити ВСІ і це було здорово. жаль якщо тут такого не буде. але ботів все одно зпалять )

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...