Перейти до змісту

Тут злі язики кажуть що Юля сказала що при Януковичу було краще


outsider

Recommended Posts

На сьогоднішньому Шустері начебто заявила що при Порошенку все погіршилося в рази проти Федоровича. Вона його реально хоче повернути?  :fp1:

Юльки крєпкого хозяйствєнніка дуже крєпко любили, причому завжди. Скажімо вони постійно казали, що Янук - кращий през, ніж Ющенко.

Так що Юля не менш послідовна, ніж колишній Послідовний :lol2:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Можна я? Юля рейданула. Очевидна річ по-моєму

Взагалі-то питання Джінкса було типово юльківським намаганням перевести стрілки. Я на такі питання не відповідаю з принципу.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Я на такі питання не відповідаю з принципу.

Та ясное дело, лучше постить бездоказательные вбросы про "ани всихда гаварили", чем комментировать официальную статистику, правда?

 

 

Можна я? Юля рейданула.

Можно.   :) Как можно рейдануть уровень доверия к другому политику?

Link to comment
Share on other sites

Та ясное дело, лучше постить бездоказательные вбросы про "ани всихда гаварили", чем комментировать официальную статистику, правда?

 

 

 

Я двіччі в Дурці відкривав теми опитування і щоразу юльки були одностайні: Янук-през, який посадив Юльку, їм подобався більше, ніж през Ющ, при якому ВОНА була прем"єром. Так що бездоказові вкиди якраз юльок Джінкс практикує. В той час, коли не намагається демагогічно переводити стрілки.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

При  Януковичі   у  Юльки  була ще  якась  надія, при  Порошенку  надія  вмерла.  ВАНА  міряє  усе  лише  до  себе.

 

Те,  що  ціни  скочили  до  небес - то  в  першу  чергу  її  заслуга  (кредити  з відкатами,  газові  угоди),  а  в  другу - Януковича.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Безвідповідальними обіцянками.

Идея понятна в общем и целом. И даже в большинстве согласен с цитируемым. Но я считаю, что такой фокус на пустом месте не сработал бы.

Link to comment
Share on other sites

Я двіччі в Дурці відкривав теми опитування і щоразу юльки були одностайні: Янук-през, який посадив Юльку, їм подобався більше, ніж през Ющ, при якому ВОНА була прем"єром. Так що бездоказові вкиди якраз юльок Джінкс практикує. В той час, коли не намагається демагогічно переводити стрілки.

Демагогия - пытаться выдать результаты опросов на мелком форуме за тенденцию в масштабах страны.

Link to comment
Share on other sites

Идея понятна в общем и целом. И даже в большинстве согласен с цитируемым. Но я считаю, что такой фокус на пустом месте не сработал бы.

 

Безумовно. Дуже допомогла дитяча наївність лохтората, який на той час ще не звик до західних методів ведення політборотьби. Путін по суті застосував щодо України тактику яку СРСР розробляв для Західної Європи. І тут у Ющенка дійсно не вистачило ні досвіду ні навичок. Та й Захід поставив на Юлю.

Link to comment
Share on other sites

 

 

І тут у Ющенка дійсно не вистачило ні досвіду ні навичок.

Лично моя главная претензия к Ющу (за которого я голосовал в 2004) - политическое слабоволие. Даже не ошибки и проепы, которые он допустил - ошибаются все. С самого начала было ясно, кто противник, что он из себя представляет, и кто стоит за его спиной. С такими не договариваются, таких надо давить. Ющ этого не делал.

Link to comment
Share on other sites

План був достукатися через економіку. Це я тобі як інсайдер кажу. І саме на цьому нас і рейданули. Юля благополучно прихватизувала всі плоди підвищення пенсій і зарплат.  Конвертувавши це у власну популярність.

Link to comment
Share on other sites

Лично моя главная претензия к Ющу (за которого я голосовал в 2004) - политическое слабоволие. Даже не ошибки и проепы, которые он допустил - ошибаются все. С самого начала было ясно, кто противник, что он из себя представляет, и кто стоит за его спиной. С такими не договариваются, таких надо давить. Ющ этого не делал.

Согласен.  Но Юлу сложно было задавить демократическими методами на тот момент.  Да и полномочий не хватало

Link to comment
Share on other sites

@outsider, понял тебя теперь, но тем не менее. Кыцюндер таки правильно уловила главные протестные настроения граждан - народ главной задачей видел борьбу с расползающейся бандотой и коррупцией, а Ющ по этому поводу играл в свои ворота, пытаясь договориться с вот таким йопнутым противником.

Link to comment
Share on other sites

@outsider, понял тебя теперь, но тем не менее. Кыцюндер таки правильно уловила главные протестные настроения граждан - народ главной задачей видел борьбу с расползающейся бандотой и коррупцией, а Ющ по этому поводу играл в свои ворота, пытаясь договориться с вот таким йопнутым противником.

 

Тут питання пріорітетів, Крим з Донбасом можна було здати ще тоді і не паритися.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Тут питання пріорітетів, Крим з Донбасом можна було здати ще тоді і не паритися.

Я инсайдерской кухни не знаю. ИМХО изначально раскол между Ющом и кыцюндером произошел именно по линии отношения к рыгам.

Link to comment
Share on other sites

Я инсайдерской кухни не знаю. ИМХО изначально раскол между Ющом и кыцюндером произошел именно по линии отношения к рыгам.

 

Та ну. Юлі Ющ був потрібен виключно як іконка. Бажано в Мавзолеї.  А він став характер показувати. 

Link to comment
Share on other sites

Если б кыцюндер была прохуйловской, она бы еще в 2004 стояла вместе с Овощем.

не факт.  Я, кстати, не считаю ее агентом Кремля, я считаю ее беспринципной сукой многим Кремлю обязанной, человеком для которого существует только ее корыстный интерес 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Юлі Ющ був потрібен виключно як іконка. Бажано в Мавзолеї. А він став характер показувати.

Политические интересы у всегда каждого свои, тут и спорить нечего. Но - что-то же свело их вместе, был некий общий знаменатель. Да и характер ему надо было показывать против рыгов. Что помешало?

Link to comment
Share on other sites

Политические интересы у всегда каждого свои, тут и спорить нечего. Но - что-то же свело их вместе, был некий общий знаменатель. Да и характер ему надо было показывать против рыгов. Что помешало?

 

Та нічого не завадило. На СОТ він дотиснув саме ригів, а не тимоху. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...