Перейти до змісту

БОНБА: в АП назначена телка по борьбе с коррупцией... (уБЮТкам лучше не фтыкадь)


Recommended Posts

По моим данным, 13,3 миллиарда. И не долларов, а евро. И это только половина. Половины.

Надо чтобы Таня Чорновил проверила коллегу...

Link to comment
Share on other sites

@(---.sportsman), да, обязательно. Потому что там миллиарды заносит лично кицюндер по определённым дням и часам. Её можно было бы принять сразу с коробкой от ксерокса. Мало того, мне говорили, что бабло всё сплошь фальшивки из Сирии. Качество отменное. Даже денежные детекторы на всегда определяют.

Link to comment
Share on other sites

1) якщо не довели - хз, може взагалі невинувата (презумпція ібо)

2) вся АП тимчасова, корупцію буде викорінювати Таня Чорновіл

3) тема закрита

Змінено користувачем тарадайка
Link to comment
Share on other sites

1) якщо не довели - хз, може взагалі невинувата (презумпція ібо)

2) вся АП тимчасова, корупцію буде викорінювати Таня Чорновіл

3) тема закрита

 

гы-гы, моя ты мася (с)

нет ничего более постоянного, чем временное )))

Link to comment
Share on other sites

За што погибла небесна сотня, Х.З.

 

За товсту дупу ВОНИ.

 

 

Надо чтобы Таня Чорновил проверила коллегу...

 

Навіть, не смішно Чорновол буде казати та вишукувати корупціонерів де завгодно, тільки не у БЮТівському кодлі.

Не може людина бути об*єктивною у цьому питанні, коли повністю лежить під ВОНОю.

Ще пам*ятаю, як вона на Майдані (єдина з виступаючих) орала "Юля-Юля"). Після цього та Чорновол для мене вже не існує, і не авторитет.  У державі змінилась одна банда на іншу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ще пам*ятаю, як вона на Майдані (єдина з виступаючих) орала "Юля-Юля"). Після цього та Чорновол для мене вже не існує, і не авторитет. У державі змінилась одна банда на іншу.

А як же її репортажі, за які її чуть не вбили? Пофік? Крикнула "Юля" то хай іде до сраки?

Link to comment
Share on other sites

офигеть :fp1:

Вот-вот, вот такие новые лица и кадры есть в недрах уБЮТа, а убютовцы смотрят на все это и тупо фтыкают унылым взглядом...

Link to comment
Share on other sites

я купу форумних публікацій колись відразу ж знаходив у жж. нас тут списують і записують :)

Ну да, слидкуют гады..., а меня хотят выжить с форуму...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...