Перейти до змісту

БОНБА: в АП назначена телка по борьбе с коррупцией... (уБЮТкам лучше не фтыкадь)


Recommended Posts

В. о. голови Адміністрації президента Сергій Пашинський запевняє, що не влаштовує на роботу родичів своїх бізнес-партнерів.


Про це посадовець сказав у середу, відповідаючи на закиди про те, що він влаштував на роботу до Антикорупційного бюро колишню дружину свого бізнес-партнера Олену Тищенко, яку, до того ж, у Росії звинувачували у відмиванні грошей.


"Наскільки я знаю Олену Тищенко, Таня Чорновіл її залучила до розробки закону як фахівця і я не бачу тут ніяких проблем", - заявив Пашинський.


На репліку журналіста про те, що призначення Тищенко не співпадає з уявленням про поняття люстрації, Пашинський сказав: "А що Тищенко працювала у Януковича?".


На уточнююче запитання про те, що Тищенко була заміжня за бізнес-партнером, Пашинський сказав: "Я не коментую дружин. І я ніякий не його бізнес-партнер".


Link to comment
Share on other sites

Кика от дрочки не только ополоумел, но и ослеп

Диду Поносу спецом поднимаю тему, чтобы он после этого свой язычок на долго запихал глубоко себе в очко...

Link to comment
Share on other sites

Учитывая, что она не только мыла, но вместе с мужем и воровала деньги Аблязова, купить должность она сможет у кого угодно и за сколько угодно.

Хорошо знаком с этой семейкой. 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Створити...