Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

БОНБА: в АП назначена телка по борьбе с коррупцией... (уБЮТкам лучше не фтыкадь)

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 68

#61   Тулуб  :

Тулуб

Юзер

• Клуб
  • 2895
  • Country Flag
Re: БОНБА: в АП назначена телка по борьбе с коррупцией... (уБЮТкам лучше не фтыкадь)
Красивая, будет в БЮТ вместо Королевской, даже лучше.
  • 0

#62 Гість_paraskaa-W_*

Гість_paraskaa-W_*
  • Гість
Re: БОНБА: в АП назначена телка по борьбе с коррупцией... (уБЮТкам лучше не фтыкадь)

http://ekonomika.eiz...eleny-tishhenko

четверо детей,кстати

Повідомлення відредаговано paraskaa-W: 30.04.2014 - 17:29

#63   OldBoy  :

OldBoy

Серйозний

• Клуб
  • 9761
  • Country Flag

В. о. голови Адміністрації президента Сергій Пашинський запевняє, що не влаштовує на роботу родичів своїх бізнес-партнерів.

Про це посадовець сказав у середу, відповідаючи на закиди про те, що він влаштував на роботу до Антикорупційного бюро колишню дружину свого бізнес-партнера Олену Тищенко, яку, до того ж, у Росії звинувачували у відмиванні грошей.

"Наскільки я знаю Олену Тищенко, Таня Чорновіл її залучила до розробки закону як фахівця і я не бачу тут ніяких проблем", - заявив Пашинський.

На репліку журналіста про те, що призначення Тищенко не співпадає з уявленням про поняття люстрації, Пашинський сказав: "А що Тищенко працювала у Януковича?".

На уточнююче запитання про те, що Тищенко була заміжня за бізнес-партнером, Пашинський сказав: "Я не коментую дружин. І я ніякий не його бізнес-партнер".

• 0

#64   Goodman  :

Goodman

Hasta la vista, baby

• Клуб
  • 26601
  • Przemysl
  • Country Flag

Красивая, будет в БЮТ вместо Королевской, даже лучше.

Перефразую.

Буде в БЮТ красива жіночка. А Корлевська то просто вперда :) 

• 0

#65   (---.sportsman)  :

(---.sportsman)

Ветеран

• Рада Модераторів
  • 43204
  • კიევი
  • Country Flag
http://news.bigmir.n...sudili-v-Moskve

Хе-Хе
  • 0

#66   (---.sportsman)  :

(---.sportsman)

Ветеран

• Рада Модераторів
  • 43204
  • კიევი
  • Country Flag

Кика от дрочки не только ополоумел, но и ослеп

Диду Поносу спецом поднимаю тему, чтобы он после этого свой язычок на долго запихал глубоко себе в очко...
  • 0

#67   (---.sportsman)  :

(---.sportsman)

Ветеран

• Рада Модераторів
  • 43204
  • კიევი
  • Country Flag
Молчит диду Поносу
  • 0

#68   О-го!  :

О-го!

Новачок

• Форумчанин
  • 260
  • Country Flag
Учитывая, что она не только мыла, но вместе с мужем и воровала деньги Аблязова, купить должность она сможет у кого угодно и за сколько угодно.
Хорошо знаком с этой семейкой. 8)
  • 0

#69   Дід Панас  :

Дід Панас

Юзер

• Клуб
  • 1942
  • Country Flag

del

Повідомлення відредаговано Дід Панас: 22.06.2014 - 18:55

• 0