Перейти до змісту

Узбекская правда продолжает радовать читателей!


GarryN

Recommended Posts

Поки ми тут котиків постимо,  на ФУПі розгортається просто драма, якась  віртуальна Санта-Барбара. Йожик офіційно визнала, що Слав тепер - найголовніший із найголовніших і що вона вже не при справах ні у якому відношенні. При цьому вони пересварилися і є натяки, що Слав непотребною поведінкою видер-таки заповітну кнопку.

 

Думаю, що багато фупчиків не захочуть перебувати під таким керівництвом і слід чекати нових членів тут.

 

Особисто мені Йож подобалася набагато більше Слава. Хоча б тому, що Слав просто реально тупий і хамло.

не продали - а віддали.

новий фуп створювався і працював весь цей час за його фін.допомоги, це не секрет ні для кого. Щоправда, Слав обіцяв ніколи не користуватися цим фактом в своїх інтересах.

але часи змінюються, обіцянки забуваються.

ну то такоє

 

не бачу в цьому нічого ані поганого, ані хорошого. Це життя smilie1.gif я від цієї типу "влади", яка є суцільним гемором і витратою купи нєрвів, давно втомилася, і так само давно майже відійшла від справ, хоча залишала за собою право участі в колегіальних рішеннях і модераторстві (дуууже рідко)

Навпаки - величезна подяка Славу:

а) за те, що без нього ми би не створили новий фуп, і в нас не було б цього майданчику

б) за те, що він свідомо чи несвідомо підштовхнув мене поставити остаточну крапку в своїй участі в організації життя на фупі

все йде так, як має бути smilie1.gif

 

 

=====================================================================

 

кому надо вот веточка

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1000353.0

там уже срач лёгкий начался между славом и йожом.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Особисто мені Йож подобалася набагато більше Слава. Хоча б тому, що Слав просто реально тупий і хамло.

Як казав Віктор Ющенко, не шукайте різниці між Януковичем і Тимошенко, її немає. Який їхав - таку здибав. Рагуль до рагуля тягнеться. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Пора йожиху тут разбанивать.. она будет  слава парафинить ))))

Не буде, калорадіна візьме зараз паузу, а коли ФУП вчергове всереться , знову розіграє свій джокер і трохи підніме бабла. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Всё течёт,всё меняется! :-)o

 

Кто то одевает Корону..потом она становится тяжела и в самый неподходящий момент слетает с головы...Ну ничо. Такова жизнь..Кста,хороший Сериал: http://s9.vcdn.biz/static/f/272350991/image.jpg

Link to comment
Share on other sites

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1000408.0

 

слав открыл ветко покаяния??

или х\з чего?

він мене забанив ні за шо, я просто хотіла трохи юльканутих поганять, а мене в "ніколи" . г%мнюк той слав. зажрався, отивсьо.

 

але вони два чоботи --пара... цього можна було чекати, тільки вони шось дуже скоро...

як таким двом особам з упередженим ставленням до дописувачів можна довіряти такий ресурс? Хто це довірив?

:(

Link to comment
Share on other sites

Почитала Славовий памфлєт ... Боже, яке ж воно інтелектуально убоге і безграмотне!  І оця ница істота тепер там заправляє усім. Це як себе треба не поважати, щоб після всіх цих визнань (хоча люди з мізками давно про це здогадувалися) продовжувати там писати :(. Хіба міг уявити Гонгадзе, що його творіння перетвориться у "ЦЕ"?? :( :( :(

 

Оце - наочний приклад, чому в Україні таке життя. Тому що нормальні українці дозволяють собою керувати отаким недалеким, тупим нікчемам, у яких нема нічого, крім бабла, завдяки якому вони і дорвалися до влади (а не за якісь реальні заслуги).

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

кстати по этому поводу всплывают целая куча прикольной инфы...

кто и сколько и кому бабла давал.

Жаль,что мы не узнаем, кто сколько скрысил 

Почитала Славовий памфлєт ... Боже, яке ж воно інтелектуально убоге і безграмотне!  І оця ница істота тепер там заправляє усім. Це як себе треба не поважати, щоб після всіх цих визнань (хоча люди з мізками давно про це здогадувалися) продовжувати там писати :(. Хіба міг уявити Гонгадзе, що його творіння перетвориться у "ЦЕ"?? :( :( :(

 

Оце - наочний приклад, чому в Україні таке життя. Тому що нормальні українці дозволяють собою керувати отаким недалеким, тупим нікчемам, у яких нема нічого, крім бабла, завдяки якому вони і дорвалися до влади (а не за якісь реальні заслуги).

Писать-можно..А вот лизать жопу...

Link to comment
Share on other sites

Всё течёт,всё меняется! :-)o

 

Кто то одевает Корону..потом она становится тяжела и в самый неподходящий момент слетает с головы...Ну ничо. Такова жизнь..Кста,хороший Сериал:

 http://s9.vcdn.biz/static/f/272350991/image.jpg

 

Пиздец, Дончанин, ты уже полностью интегрировался в мордор  :td:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я там тусувалася недовго, але у певний момент почала підозрювати, що щось там не те. І справа не тільки у тупенькому Славі. Сама дама Притула - непроста така дама. Самі подумайте - двох відомих журналістів відбила від законних жінок і вони загинули тяжкою насильницькою смертю. Коли почалися розборки з грошима, які вона дала Лещенку, все дуже швидко зам"яли. А у неї звідки такі гроші? і чим вона, власне, займається? Хіба вона активний журналіст, пише статті? Чи всі кошти з реклами УП йдуть їй? Колись Мирослава Гонгадзе написала у фейсбуці, що було б добре, якби хоч частина прибутків з УП, яку створив її покійний чоловік, йшла на навчання її дітям. Там такий хай піднявся :(.

 

І при цьому не знайшлося нещасних 10 К на форум?

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Жаль,что мы не узнаем, кто сколько скрысил 

Писать-можно..А вот лизать жопу...

 

На мою думку, якщо там пишеш, значиш, сприймаєш статус кво. А щодо лизальників дуп, то там таких повно. Качмар ("кошмар") - дуполизальник номер 1, стовідсотково. Неприємно Морчіба здивував - ніби ж не дурний чоловік.

Link to comment
Share on other sites

Пиздец, Дончанин, ты уже полностью интегрировался в мордор  :td:

Сериал сделан ещё при Ельцине

На мою думку, якщо там пишеш, значиш, сприймаєш статус кво. А щодо лизальників дуп, то там таких повно. Качмар ("кошмар") - дуполизальник номер 1, стовідсотково. Неприємно Морчіба здивував - ніби ж не дурний чоловік.

Вполне можешь отследить моих фуповских корешей. Марик в них точно не входит

Link to comment
Share on other sites

Вполне можешь отследить моих фуповских корешей. Марик в них точно не входит

 

Я в цілому коментую.

 

Я знаю, що відвідувачі Фупу приходять сюди і читають. Так от, шановні, якщо вам не подобається імплементація модерації на форумі, то не заламуйте рук, як інститутки, і не закликайте до совісті чи інтелекту Слава (у нього одна "ізвіліна", тому нічого не допоможе), а пишіть напряму О. Притулі, бо такі дії дискредитують Українську Правду в цілому як ресурс, що на своїй репутації робить гроші.

 

І також просто тупо там не дописувати. У них і так відвідування впало.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

кстати по этому поводу всплывают целая куча прикольной инфы...

кто и сколько и кому бабла давал..

 

Бабло то ще так. Найсоковитіші деталі ось у чому. Після того, як Слав матюкав останніми словами невинних користувачів, порушуючи правила форуму, та банив назавжди старожилів абсолютно ні за що, у певний момент проти нього сталася фронда, коли інші модератори сказали, що так не можна, і щоб він тимчасово відійшов від модерування. А Слав заявив - я вас всіх купив, тому ідіть ви на. Як хочу я, так і буде, а ви - ніщо. Ось у цей момент навіть Йож called it a day.

 

Тобто правила існують лише на папері. Кого Слав хоче, того і банить. Кого не любить, того обзиває ватою і кацапами. А не любить він 99.9 відсотків учасників форуму, тому що вони суто статистично розумніші за нього. А особливо він ненавидить емігрантів (незважаючи на те, що діток своїх випер вчитися за кордон) і розумних жінок :weep::gigi:. Усе по Фрейду  :lol2::fp1: 

Link to comment
Share on other sites

Бабло то ще так. Найсоковитіші деталі ось у чому. Після того, як Слав матюкав останніми словами невинних користувачів, порушуючи правила форуму, та банив назавжди старожилів абсолютно ні за що, у певний момент проти нього сталася фронда, коли інші модератори сказали, що так не можна, і щоб він тимчасово відійшов від модерування. А Слав заявив - я вас всіх купив, тому ідіть ви на. Як хочу я, так і буде, а ви - ніщо. Ось у цей момент навіть Йож called it a day.

 

Тобто правила існують лише на папері. Кого Слав хоче, того і банить. Кого не любить, того обзиває ватою і кацапами. А не любить він 99.9 відсотків учасників форуму, тому що вони суто статистично розумніші за нього. А особливо він ненавидить емігрантів (незважаючи на те, що діток своїх випер вчитися за кордон) і розумних жінок :weep::gigi:. Усе по Фрейду  :lol2::fp1:

I assume he also has a tiny dick LOL :lol2:  :weep:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Сериал сделан ещё при Ельцине

Один фіг. Я з 2014 глянув лише одне кіно від кацапів - Левіафан. А до цього і шлако серіали дивився, і Шнура слухав. Дивитись кацапське - себе не поважати.    

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Один фіг. Я з 2014 глянув лише одне кіно від кацапів - Левіафан. А до цього і шлако серіали дивився, і Шнура слухав. Дивитись кацапське - себе не поважати.    

Как раз Левиафан оч. хорошо отражает все прелести кацапской жизни :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Там славко-дурко на вас з Фомою наїхав )

 

это что, в первый раз?

даже читать его высеры не стал.

для меня этот пиздабол окончательно зашкварился в 15-м, когда открыл ветку, что я якобы купил новую машину на волонтерские деньги. Мол, у всех с деньгами - жопа, а МГ покупает новые машины.

Только вот беда:

1. Никакой машины я на тот момент еще не купил. Я собирался обновить машину еще осенью 13-го, но всвязи с майданом и АТО отложил на лучшие времена. Купил лишь в 16-м году

2. Мне до жопы жопа в Украине, бо уже лет 15 мои заказчики - в ЕС и США.

3. Чисто математически мы и близко не собрали суммы, достаточной, чтобы с нее можно было спиздить на новую иномарку среднего класса. Даже если спиздить все.

4. Я почти всегда давал детальные отчеты по расходам, за исключением каких-то мелочей, когда мне было просто лень и жаль тратить на это время.

5. Мои доходы позволяли и позволяют мне приобретать и авто и новое жилье и довольно недешевые цяцьки. Я, наоборот, еще и своего бабла, кроме труда, в волонтерство подкидывал.

 

Но все это не помешало тернопольскому рагулю под науськивание светки-бычки накинуть говна на вентилятор.

 

Поэтому, не вижу смысла читать очередные высеры.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...