Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

як нам допомогти пятій колоні в криму?

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 12

#1   Came Tak  :

Came Tak

I'll be back...

• Клуб
  • 13322
  • EU/UA
  • Country Flag

підтримати та зорганізувати тих українців які залишились на окупованій території, і які могли б стати в подальшому надійними союзниками для боротьби проти русофашистів.

а ви про яку пяту колону подумали? :)

• 2

#2   злой  :

злой

Аксакал

• Рада Модераторів
  • 50735
  • Київ
  • Country Flag
Re: як нам допомогти пятій колоні в криму?

Никак. Не трогать.... Любой поворот событий в Крыму будет только плюс Украине....не лезть.

• 0

#3   злой  :

злой

Аксакал

• Рада Модераторів
  • 50735
  • Київ
  • Country Flag

ну украинцев  там и не так много было и осталось........А патриотов - то по пальцам пересчитать.

• 0

#4   umbilicus  :

umbilicus

Новачок

• Форумчанин
  • 74
  • Хатовар

все ж таки треба транслювати який небудь голос україни, ще  краще було б канал ТБ. не знаю як доставляти підривну літературу, може повітряними кульками?

• 0
ПТН ПНХ!!!

#5   Nyse  :

Nyse

Новачок

• Форумчанин
  • 45
Помочь украинцам в Крыму может только экономически состоятельная Украина, дирижабли с агитпропом не так действенны
  • 0

#6   umbilicus  :

umbilicus

Новачок

• Форумчанин
  • 74
  • Хатовар

Помочь украинцам в Крыму может только экономически состоятельная Украина, дирижабли с агитпропом не так действенны

ой не кажіть, я колись слухав "голос америки" і моє разложєніє почалось саме з їхніх передач

• 0
ПТН ПНХ!!!

#7   злой  :

злой

Аксакал

• Рада Модераторів
  • 50735
  • Київ
  • Country Flag

Вы думаете, что кроме нашего доброго Профилактика там много здравых........??????? Кримеа послушайте...... пенсы получили пенсию на 25 проц выше чем украинскую, и все в кайфе, а то что цены выросли на 50 проц... они не видят..... и Кримеа тоже( простите влом переключать клаву  и искать правильное написание ника Crimea( ошибку если)

• 0

#8   Бартка  :

Бартка

Юзер

• Клуб
  • 4041
  • Country Flag

все ж таки треба транслювати який небудь голос україни, ще  краще було б канал ТБ. не знаю як доставляти підривну літературу, може повітряними кульками?

Нічого не треба робити. Кацапи все зроблять самі. Вони українців зацькують і ті разом з татарами піднімуться. 

Аж тоді можна буде помагати патронами.

• 0

#9   umbilicus  :

umbilicus

Новачок

• Форумчанин
  • 74
  • Хатовар

Нічого не треба робити. Кацапи все зроблять самі. Вони українців зацькують і ті разом з татарами піднімуться. 

Аж тоді можна буде помагати патронами

на мій погляд, це марні сподівання, татар куплять, наші будут тихо сидіти і сопіти, можливо десяток, другий і побухтять але не довго. чому я так думаю? за весь час, з початку оккупації, не було жодного, навіть малюсінького мітінгу ні татар ні наших, не кажучи вже про обьєднанний супротив. хотів би помилятись але на жаль, дійсність не позитивна до нас.

• 0
ПТН ПНХ!!!

#10   Came Tak  :

Came Tak

I'll be back...

• Клуб
  • 13322
  • EU/UA
  • Country Flag

Аж тоді можна буде помагати патронами.

імхо велика помилка, за 20 років там виросло покоління яке немає нічого спільного із реальною рашкою крім мови і віртуальної русскості яка їм була навязана з допомогою раша тіві, і яка кардинально відрізняється від реальності.

я не кажу що вони мають щось спільне з україною і українцями, але при правильному підході ці люди можуть стати непоганими союзниками в боротьбі проти рашаокупантів. в україні вони мали варіант раша лайт, коли відчують на собі версію раша хард, багато хто з них поміняє свою думку що до україни, цим і треба буде скористатись.

• 0

#11   авжеж  :

авжеж

Новачок

• Клуб
  • 10

Вы думаете, что кроме нашего доброго Профилактика там много здравых........??????? Кримеа послушайте...... пенсы получили пенсию на 25 проц выше чем украинскую, и все в кайфе, а то что цены выросли на 50 проц... они не видят..... и Кримеа тоже( простите влом переключать клаву  и искать правильное написание ника Crimea( ошибку если)

Крім Профілактика є ще й толстолобик ;) І мені здається, що не лише він.

• 0

#12   hronik  :

hronik

Новачок

• Заблокований
  • 57
  • Fecity
  • Country Flag

пока уровень жизни жителей материковой Украины будет ниже уровня жителей Крыма ты им ничем не поможешь, всё будет впустую.

а Васька слушает, да ест (с) Крылов

#13   Лісостеп  :

Лісостеп

Юзер

• Форумчанин
  • 773
  • Country Flag

flag-yalta.jpghttp://podrobnosti.u.../17/985110.html

• 0

Кількість відвідувачів, що читають цю тему: 0

0 користувачів, 0 гостей, 0 анонімних