Перейти до змісту

як нам допомогти пятій колоні в криму?


Came Tak

Recommended Posts

підтримати та зорганізувати тих українців які залишились на окупованій території, і які могли б стати в подальшому надійними союзниками для боротьби проти русофашистів.

 

а ви про яку пяту колону подумали? :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

все ж таки треба транслювати який небудь голос україни, ще  краще було б канал ТБ. не знаю як доставляти підривну літературу, може повітряними кульками?

Link to comment
Share on other sites

Помочь украинцам в Крыму может только экономически состоятельная Украина, дирижабли с агитпропом не так действенны

ой не кажіть, я колись слухав "голос америки" і моє разложєніє почалось саме з їхніх передач

Link to comment
Share on other sites

Вы думаете, что кроме нашего доброго Профилактика там много здравых........??????? Кримеа послушайте...... пенсы получили пенсию на 25 проц выше чем украинскую, и все в кайфе, а то что цены выросли на 50 проц... они не видят..... и Кримеа тоже( простите влом переключать клаву  и искать правильное написание ника Crimea( ошибку если)

Link to comment
Share on other sites

все ж таки треба транслювати який небудь голос україни, ще  краще було б канал ТБ. не знаю як доставляти підривну літературу, може повітряними кульками?

Нічого не треба робити. Кацапи все зроблять самі. Вони українців зацькують і ті разом з татарами піднімуться. 

Аж тоді можна буде помагати патронами.

Link to comment
Share on other sites

Нічого не треба робити. Кацапи все зроблять самі. Вони українців зацькують і ті разом з татарами піднімуться. 

Аж тоді можна буде помагати патронами

 на мій погляд, це марні сподівання, татар куплять, наші будут тихо сидіти і сопіти, можливо десяток, другий і побухтять але не довго. чому я так думаю? за весь час, з початку оккупації, не було жодного, навіть малюсінького мітінгу ні татар ні наших, не кажучи вже про обьєднанний супротив. хотів би помилятись але на жаль, дійсність не позитивна до нас.

Link to comment
Share on other sites

Нічого не треба робити. Кацапи все зроблять самі. Вони українців зацькують і ті разом з татарами піднімуться. 

Аж тоді можна буде помагати патронами.

імхо велика помилка, за 20 років там виросло покоління яке немає нічого спільного із реальною рашкою крім мови і віртуальної русскості яка їм була навязана з допомогою раша тіві, і яка кардинально відрізняється від реальності.

я не кажу що вони мають щось спільне з україною і українцями, але при правильному підході ці люди можуть стати непоганими союзниками в боротьбі проти рашаокупантів. в україні вони мали варіант раша лайт, коли відчують на собі версію раша хард, багато хто з них поміняє свою думку що до україни, цим і треба буде скористатись.

Link to comment
Share on other sites

Вы думаете, что кроме нашего доброго Профилактика там много здравых........??????? Кримеа послушайте...... пенсы получили пенсию на 25 проц выше чем украинскую, и все в кайфе, а то что цены выросли на 50 проц... они не видят..... и Кримеа тоже( простите влом переключать клаву  и искать правильное написание ника Crimea( ошибку если)

 

Крім Профілактика є ще й толстолобик ;) І мені здається, що не лише він.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Створити...