Перейти до змісту

Сестри Семеренко готові виступати за Росію


Recommended Posts

Сестри Семеренко готові виступати за Росію

Українські біатлоністки Валя та Віта Семеренко, які здобули золото та бронзу Олімпіади в Сочі, готові стати росіянками через невиплату преміальних за Олімпіаду в Сочі

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Влентина Семеренко вже підтвердила цю інформацію.

За словами Валентини, наразі остаточне рішення вони не прийняли, але такий варіант цілком можливий. Зазначимо, що таке рішення вони можуть прийняти через те, що їм й досі не виплатили призові за Олімпіаду в Сочі.

Зазначимо, що за золото, яке українські біатлоністки здобули в естафеті, українкам мають сплатити $125 тис. Також Віта Семеренко має отримати $55 тис. за бронзу.

У Федерації біатлону Чемпіону ніяк не прокоментували цю інформацію, зазначивши, що нічого подібного не чули.

 

http://www.champion.com.ua/beathlon/2014/04/29/571367/

Link to comment
Share on other sites

Слід почекати. Колись про них писали, що переходять до збірної Білорусі, причому у кількох джерелах і активно.

Вони самі потім все те спростовували.

 

Може ні, може так... подивимося

Link to comment
Share on other sites

Деньги девчонкам надо выплатить .Это же гордость Украины.Булатов куда смотрит?

это или фейк какойто за девок или сейчас очень плохо с бюджетом.

Link to comment
Share on other sites

Деньги девчонкам надо выплатить .Это же гордость Украины.Булатов куда смотрит?

Грошей не вистарчає на всіх. Останні пішли на виплату премій генералітету :shuffle:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Грошей не вистарчає на всіх. Останні пішли на виплату премій генералітету :shuffle:

 

 Це точно, генштаб премій на 10 мільйонів виписав, херої пляць

Link to comment
Share on other sites

А я даже причину знаю:их родной украинский спорткомитет кинул на все призовые и им до слёз обидно было смотреть по ящику,как российские медалисты получали призовые и на подарочных Мерсах GL за 150 тыс $ уезжали с Красной площади,как Ан получил таунхаус 219 м 2 под Москвой и квартиру 150м2 в Питере, да ещё450 тыс $ призовых.Ну и Мерседес GL 500 за 150 тыс $-это уже как здрасьте,я сам видел по ящику,как он за руль садился Змінено користувачем пан Тыгдымский
Link to comment
Share on other sites

Щльондри з рушницями та з медалями, все одно залишаються шльондрами.

Якщо за те, що "накрьiлась прємiя в квартал", готові Вітчизну змінити на срану рашку, то нехай йдуть геть нахер.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Волосожар получила Мерс GL 500(ок 150 тыс $),призовых за 2 золота 250 т $,взяла отпуск для гастролей по России бабок нарубить,получила приглашение от Краснодара в Сочи организовать краевую школу фигурного катания и объявила,что покупает жильё в Сочи,будет там жить.

Ну Волосожар ладно,она хоть и в Украине родилась,но оба родителя родом из России,к ней претензий быть не может,для неё Россия-историческая родина так сказать.А тут коренные и посконные бежать бросились,потому что годы и годы положили...и рискуют остаться ни с чем после карьеры

Link to comment
Share on other sites

 

Українська біатлоністка Валентина Семеренко спростувала інформацію про те, що вони з сестрою Вітою мають намір перебратися у збірну Росії у зв'язку з тим, що їм досі не виплатили премії за Олімпіаду в Сочі.

Про це інформує Сегодня.

"Я нікому нічого не говорила. Ми сподіваємося, що нам виплатять премії. Ця інформація про Росію - неправдива. Я сама в шоці від неї. Звідки вона взялася? Ми залишаємося у збірній України. Що стосується премій... Поки нам тільки обіцяють, але нічого не виплачено", - розповіла Валя.

Link to comment
Share on other sites

Українська біатлоністка Валентина Семеренко спростувала інформацію про те, що вони з сестрою Вітою мають намір перебратися у збірну Росії:

http://www.champion.com.ua/beathlon/2014/04/29/571406/

Link to comment
Share on other sites

Была бы Россия для них какая то чужая незнакомая страна,а то ведь никаких проблем с адаптацией,просто приехал-и живи,работай и зарабатывай,страна огромная с огромным рынком и возможностями,быстро богатеющая.Я понимаю этих людей,сам такой-не стал дожидаться когда меня морковкой накормят после того,как 20 лет ею под носом покрутят-нюхай,нюхай,скоро она будет твоя...если будешь себя хорошо вести
Link to comment
Share on other sites

Валя Семеренко: "Я никому ничего не говорила. Мы надеемся, что нам выплатят премии. Эта информация о России - неправдива. Я сама в шоке от нее. Откуда она взялась? Мы остаемся в сборной Украины. Что касается премий... Пока нам только обещают, но ничего не выплачено". 

Змінено користувачем Луша
Link to comment
Share on other sites

Щльондри з рушницями та з медалями, все одно залишаються шльондрами.

Якщо за те, що "накрьiлась прємiя в квартал", готові Вітчизну змінити на срану рашку, то нехай йдуть геть нахер.

 

 Шльондри - це ті хто військовому штабу 10 млн премії виписав. Тому шо все шо генштаб за 23 роки зробив - так це просрав крим без єдиного пострілу, а зараз і всю україну просре. А ці дівки для україни зробили більше ніж весь генштаб разом узятий за 23 роки.

Link to comment
Share on other sites

 

Валя Семеренко: "Я никому ничего не говорила. Мы надеемся, что нам выплатят премии. Эта информация о России - неправдива. Я сама в шоке от нее. Откуда она взялась? Мы остаемся в сборной Украины. Что касается премий... Пока нам только обещают, но ничего не выплачено". 

 

 

100% врёт.Наверняка слух пустила сама или через родителей, вырывая свои законнные призовые из НАК,пошла на лёгкий шантаж,дыма без огня не бывает.Ни капельки не осуждаю,имеет право

Link to comment
Share on other sites

Валя Семеренко: "Я никому ничего не говорила. Мы надеемся, что нам выплатят премии. Эта информация о России - неправдива. Я сама в шоке от нее. Откуда она взялась? Мы остаемся в сборной Украины. Что касается премий... Пока нам только обещают, но ничего не выплачено". 

 

Інформаційна війна триває :X

Link to comment
Share on other sites

 Шльондри - це ті хто військовому штабу 10 млн премії виписав. Тому шо все шо генштаб за 23 роки зробив - так це просрав крим без єдиного пострілу, а зараз і всю україну просре. А ці дівки для україни зробили більше ніж весь генштаб разом узятий за 23 роки.

 

Шльондр може бути багато. Й у штабі й у спорті й у політиці й у мистецтві. Ліміту у цьому немає.

Ви й самі купу прикладів знаєте.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Шльондр може бути багато. Й у штабі й у спорті й у політиці й у мистецтві. Ліміту у цьому немає. Ви й самі купу прикладів знаєте.

то есть ты продолжаешь настаивать, что они шлендры? ;o

Link to comment
Share on other sites

то есть ты продолжаешь настаивать, что они шлендры? ;o

 

Час покаже. Тут вже багато було ейфорії від всяких наливайченок, крутових, альф, нацгвардій...

Час поступово всіх розставляє по місцях. Навіть й без нашої участі.

Link to comment
Share on other sites

   

 

100% врёт.Наверняка слух пустила сама или через родителей, вырывая свои законнные призовые из НАК,пошла на лёгкий шантаж,дыма без огня не бывает.Ни капельки не осуждаю,имеет право

 

  ты добавляй   что эта хуета   - твоя кацапская фантазия   

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...