Перейти до змісту

Признавайтесь


Recommended Posts

Чупс, имхо, какое-то дикое самоснение у вас.

Спецам, которые сейчас этот форум настраивают, имхо, не до этого.

Обычным юзерам - имхо, тоже пофиг.

Я вот зашел, почитал, даже регистрироваться не стал - по-своему скучно.

Все, что обругивали в свое время на ДД, реализовали там, на СУПе.

Только ДД от этого постепенно отходит, имхо.

Link to comment
Share on other sites

Чупс, йди нах зі своім скисшим супом. Після того, як ти там поставив ібанутих дрищів-юлефобів модераторами,які людей без причини банять, твій форум вже нічого не врятує. Ми того вже набачились достатньо.
Link to comment
Share on other sites

Дабик, я не диктую модерам условий, я уже говорил. Забанили - пиши им, какие нахер ко мне претензии????

 

Ты вообще понимаешь, юльковский баран, что администрирование и модерирование - это РАЗНЫЕ вещи????

Link to comment
Share on other sites

Дабик, я не диктую модерам условий, я уже говорил. Забанили - пиши им, какие нахер ко мне претензии????

 

Ты вообще понимаешь, юльковский баран, что администрирование и модерирование - это РАЗНЫЕ вещи????

А хтоу тебя там под ником админ пишет?

Ибо тоже жжот дрищизмом аж вйо...

Link to comment
Share on other sites

Дабик, я не диктую модерам условий, я уже говорил. Забанили - пиши им, какие нахер ко мне претензии????

 

Ты вообще понимаешь, юльковский баран, что администрирование и модерирование - это РАЗНЫЕ вещи????

 

Ти не обзивайся, тут тобі не суп. Модераторів своїх ібанутих прибери і постав нормальних, об'єктивних людей. Тоді може ще щось буде

 

Це ж треба було поставити модератором придурочного дрища аскольда і дрейчиху, хвору на всю голову юлефобку. І сміх, і гріх  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шановні, давайте  не матюкатись, ми ж не москалі

 

Я не матюкався, крім слова "ібанутий" (за це слово перепрошую, більше не буду), а чупс обзивається. Привик свинячити безнаказано на супі. :)

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...