Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Проблема України - лузери,по нашому - невдахи.

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
В цій темі відписав лише автор

#1   ladzio  :

ladzio

Юзер

• Форумчанин
  • 831
  • Country Flag

Поведінка наших політиків - це політика невдах. Людей які нічого не вміють,всього бояться, в себе не вірять і якщо нічого не робити, то якось воно буде. Страуси. Всі ці люди просрали владу після 2004 і просрали її через власну тупість. Не через Москву, а через розумову неспроможність, через брак лідерських здібностей, інтуїції, досвіду.

От що найбільше болить. Вони ж не війну програють, а просто настільки тупі, що просто не знають що робити і залишають ситуацію на волю випадку. Якось то воно і буде. Я,до речі,більш ніж впевнений, що нічого з Донбасом не станеться, просто по тій простій причині, що всі ці мільйони дотаційного пролетаріату Росії непотрібні. Не цього я боюсь, а боюсь я що вони знову програють владу нахрапуватим,бандюковатим донечаннам. нехай Юнукович був не енштейн,але те що він мав дар "построїти" свою команду, нехай просто для того що б більше украсти, у нього був. У цих немає. Вони ж навіть украсти толком невміють. Так, украду два рублі і втечу. Як Ющенко. Це просто "кошенята". І майдан не вони виграли і не вони на ньому стояли і ,взагалі, випадкові люди при владі на горе державному утворенню Україна.

• 0