Перейти до змісту

Сдача Украины. Гриценко прав


ЦеDzip

Recommended Posts

Верховна Рада дала Турчинову повноваження Президента – Верховного головнокомандувача. Турчинов не спроможний виконувати покладені на нього обов'язки. Це вже ясно всім.

Під керівництвом Турчинова влада здала Крим, зараз влада здає Схід країни, далі – здача Києва?!

Що робити?

Негайно замінити Турчинова! Я першим почав про це говорити, майже два місяці тому, коли здавали Крим. Депутати тоді мене не почули...

З того часу ситуація в країні ще більше загострилася. Вона вже наближається до критичної межі. Може, тепер почують?

Турчинов мав би вже давно сам подати заяву про відставку. А Верховна Рада мала би її негайно проголосувати.

Але Турчинов у відставку йти не збирається. А партійний начальник Турчинова – Юлія Тимошенко – ніяк не осмілиться спонукати свого першого зама по партії до вірного кроку в інтересах країни.

Турчинов якось похапцем уже ставив на голосування питання про свою відставку. Лише один депутат проголосував тоді "за". Хіба лише мене це питання турбує? Решта депутатів дійсно сподівалися, що Верховний головнокомандувач Турчинов здатен гарантувати безпеку країни і недоторканність її кордонів?

Дотепер сподіваються?

Напевно вже ні. Значить, кожен депутат, який щиро вболіває за цілісність і безпеку країни, зараз має тиснути на свого голову фракції (групи) і вимагати негайного скликання Верховної Ради на позачергове засідання!

Не на 6 травня, як анонсував Турчинов – бо може бути пізно.

І не силовиків слухати, як пропонує Турчинов – нема чого там слухати.

Для заміни Турчинова на посту Верховного головнокомандувача!

Пропоную всім колегам-депутатам відкинути свої партійні інтереси, так само виборчі президентські уподобання – зараз маємо усі разом домогтися позачергового засідання Ради і невідкладно прийняти це відповідальне рішення!

 

Змінено користувачем ЦеDzip
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Сепаратистами захоплена Горлівська міськрада й Центрально-міський райвідділ міліції.


Про це повідомляє "Острів" з посиланням на очевидця подій.


"Горлівська міськрада захоплена озброєними людьми в камуфляжах. Близько 20 людей. Розвантажують зброю. Також захоплений Центрально- міський райвідділ  міліції", - повідомив співрозмовник. 

Link to comment
Share on other sites

1. Кто аффтар пламенного текста?

 

2.

Шановні українці, на українських форумах уже ведеться ПСИХОЛОГІЧНА ВІЙНА. Її ведуть
кваліфіковані спеціалісти ФСБ з питань психологічної обробки населення і військ противника.
Їх завдання - зменшити спротив населення і таким чином свої втрати у війні. Як вони працюють
і до чого вас схиляють? Головним чином, щоб посіяти в ваших головах сумніви щодо керівництва
країною,
муссування різних моральних аспектів типу "брат проти брата," "морально чи ні вбивати",
"ми одна країна, один народ," "вони (ваші керівники) всі однакові"...
Ви повинні розуміти, що під час війни питання стоїть так: Чи тебе першого уб'ють, чи ти уб'єш
ворога першим. На моральні роздуми час не видається. Моральні коливання можуть призвести до
загибелі твого бойового товариша, твоєї сім'ї, країни...
Будь ласка, репост мій допис. Віддрукуйте і дайте прочитати другові, бойовому товаришу, сусідові.
Щоб не було з вами так, як сталось з 25 десантною бригадою. З ворогом треба діяти на випередження.
А цього українці поки що робити не вміють і їх цьому не учать. Дякую за репост.
 
3. самый главный вопрос, ответ на который никто не дает: ЗАЧЕМ?
 
Может аффтар текста в старттопике мне объяснит?
Link to comment
Share on other sites

Щас налетят белосердешные с воплями "самдурак"  :gigi:

 

нельзя критиковать власть в такое время, они знают что-то, чего мы не знаем и всьо будет хорошо (ц)

 

:fp1:

йопаный стыд плть 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

нельзя критиковать власть в такое время, они знают что-то, чего мы не знаем и всьо будет хорошо (ц)

 

:fp1:

йопаный стыд плть 

О, уже что-то новое. Дзипыч, тебя уже в агенты ФСБ записали.  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Надеялся что Турчинов держит ситуацию под контролем  , на саком  деле оказался сыном Ющенко  так не известно что еще дальше будет выкамаривать .   

 

Есть у нас патриоты недавно общался молодым   офицером , есть работники    иных служб они называют работу своим долгом  некоторые не снимают бронежилет больше месяца !

 

Так что же  он предает людей ???? -сдает страну 

Link to comment
Share on other sites

авторы искрометных камментов в этой ветке, дайте мне ответ, плиз: ЗАЧЕМ "убюткам" здавать Украину?

Получить мешок денег и сбежать в Ростов? Сомневаюсь.

Вы, судя по всему, очень умные. Интересно будет вас услышать.

"Наверное, вы что-то знаете"

Спасибо.

Link to comment
Share on other sites

Кстати, Эльф вчера предложил был Пороху поменяться с Турчиновым местами. Дело было только за тем, чтобы Порох вызвался.

Ну вот Гриц вызвался, теперь дело за Турчиновым  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:gigi:

Ага, а Олдбой запропонує обговорити дачку Ющенка.

Та не, Пороха, как тот в Лондоне продал Украину Фирташу. А Кы в это время пиарится на Интере и поливает

оттуда Петю гафном  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

авторы искрометных камментов в этой ветке, дайте мне ответ, плиз: ЗАЧЕМ "убюткам" здавать Украину?

Получить мешок денег и сбежать в Ростов? Сомневаюсь.

Вы, судя по всему, очень умные. Интересно будет вас услышать.

"Наверное, вы что-то знаете"

Спасибо.

"А может они умственно неполноценные?"(с)

Link to comment
Share on other sites

Нужно нафик убирать пост президента и срочно назначать выборы в ВР, хрен с ним пусть президента выбирает ВР, но у него будут полномочия как у преза Германии пусть парады принимает и подписывает договора о дружбе. Главный враг сидит в ВР, все шобло в любой момент переметнется на сторону победителя. 100% даю, что после выборов у преза будут точно так же связанны руки, жить он будет уже не под страхом демарша шоблы ПРсы + комуняки, к этой шобле подключится БЮТ. Все очень печально и узел затягивается.  

Link to comment
Share on other sites

 

 


авторы искрометных камментов в этой ветке, дайте мне ответ, плиз: ЗАЧЕМ "убюткам" здавать Украину? Получить мешок денег и сбежать в Ростов? Сомневаюсь. Вы, судя по всему, очень умные. Интересно будет вас услышать. "Наверное, вы что-то знаете" Спасибо.

Насколько я понимаю, они просто действуют по накатанной схеме Майдана. Т.е. пустить все на самотек и орать с трибуны "це про-во-ка-ці-я" и "всі назад!". Если вдруг пипл сам организуется, сам себе достанет оружие и сам выгонит оккупантов - отлично; на ФУПе потом напишут про БЮТ как политическую силу, благодаря которой. Если безоружных патриотов перебьют бабаи - ну и хрен с ними, до Киева ж еще не дошли пока.

Link to comment
Share on other sites

Нужно нафик убирать пост президента и срочно назначать выборы в ВР, хрен с ним пусть президента выбирает ВР, но у него будут полномочия как у преза Германии пусть парады принимает и подписывает договора о дружбе. Главный враг сидит в ВР, все шобло в любой момент переметнется на сторону победителя. 100% даю, что после выборов у преза будут точно так же связанны руки, жить он будет уже не под страхом демарша шоблы ПРсы + комуняки, к этой шобле подключится БЮТ. Все очень печально и узел затягивается.  

Вся фигня в том, что мы играемся в легитимность власти. Что в 2004м, что в 2014м.

И называем это действо революцией. 

Link to comment
Share on other sites

@ЦеDzip, так что, сносить Раду сейчас ?

или ждать 3 года - когда Москва снесёт?

 

- событие одно, но разные последствия и исторические выводы - разные..

Link to comment
Share on other sites

Насколько я понимаю, они просто действуют по накатанной схеме Майдана. Т.е. пустить все на самотек и орать с трибуны "це про-во-ка-ці-я" и "всі назад!". Если вдруг пипл сам организуется, сам себе достанет оружие и сам выгонит оккупантов - отлично; на ФУПе потом напишут про БЮТ как политическую силу, благодаря которой. Если безоружных патриотов перебьют бабаи - ну и хрен с ними, до Киева ж еще не дошли пока.

 

в тому то й справа, що поки що....

коли дійдуть до Київа, тоді народ підніметься, але, здається, вже без допомоги західняків  :(

 кожна область має сама себе захищати голими руками, жах :consul:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

авторы искрометных камментов в этой ветке, дайте мне ответ, плиз: ЗАЧЕМ "убюткам" здавать Украину?

ну мы же уже говорили на єту тему- мы не знаем, зачем они это делают, но судя по результатам- они делают именно это

значит, им зачем-то это надо

так, не?

Link to comment
Share on other sites

те, що пастора треба гнати, сумнівів не викликає. Але разом з ним треба гнати і Толю-"настаящева палковника".

Толя зараз може зі зброєю в руках очолити захист України ?

А нехай він відповість де він був в ніч з 18 лютого разом зі своїм пістолетом

Link to comment
Share on other sites

Согласие Турчинова и Авакова на должности во временном уряде было приговором рейтингам БЮТ и Тимошенко. Все это понимали, но тем не менее согласились. Это значит, как минимум то, что думали не про рейтинги, а про то, что надо поскорее приступать к работе. Для меня это показатель. Как и показатель то, что все те, у кого рейтинги наоборот растут, попрятались и молчат. Вернее, попрятался Петя и молчит. Все люди знают как лечиться и играть в футбол. А мы еще знаем и как управлять страной во время инспирированной соседом гражданской войны и захвата этим же соседом территорий. Мне не нравятся действия всех теперешних и.о. Еще больше мне не нравятся действия тех, к то не переворочив ни одного мешка с говном, бесконечно пиздит. Змінено користувачем wtf
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

в тому то й справа, що поки що....

коли дійдуть до Київа, тоді народ підніметься, але, здається, вже без допомоги західняків  :(

 кожна область має сама себе захищати голими руками, жах :consul:

 

та нас західняків вже все задовбало ......

але ментальність у нас не патерналістська - і як наслідок ми не виходимо з вимогую що нам дали. а думаю виїжджати на заробітки.

Link to comment
Share on other sites

Если не можете объяснить "зачем" то можно задуматься над внушаемым тезисом что это делают именно они.

Это происходит при Турчинове сидящем на табуретке и.о. главнокомандующего но не значит что вследствие этого.

 

Малообразованные люди как правило не понимают эту разницу.

Ну и вера во всякие теории заговоров способствует этому тоже :(

 

Но это даже не важно. Просто попытайтесь ответить на простой вопрос кого Рада может выбрать вместо Турчинова?

Месяц назад я задавал его. Ответа не услышал. Ни одной фамилии.

Уверен что не услышу ответ сейчас. Кроме соплей "убютки считают их незаменимыми..."

Link to comment
Share on other sites

"Гриценко прав" это какой-то смех.

Можно каждый день кричать, что кто-то не на своем табурете в этой стране, при этом не предлагать ничего конкретного для решения конкретных проблем, электоральным массам этого будет достаточно для того чтоб поддержать очередного проходимца. 

Link to comment
Share on other sites

Согласие Турчинова и Авакова на должности во временном уряде было приговором рейтингам БЮТ и Тимошенко. Все это понимали, но тем не менее согласились. Это значит, как минимум то, что думали не про рейтинги, а про то, что надо поскорее приступать к работе. Для меня это показатель. Как и показатель то, что все те, у кого рейтинги наоборот растут, попрятались и молчат. Вернее, попрятался Петя и молчит. Все люди знают как лечиться и играть в футбол. А мы еще знаем и как управлять страной во время инспирированной соседом гражданской войны и захвата этим же соседом территорий. Мне не нравятся действия всех теперешних и.о. Еще больше мне не нравятся действия тех, к то не переворочив ни одного мешка с говном, бесконечно пиздит.

Повна дурня. Від першого до останнього слова.

 

Будь-яка криза - це гра шансів та можливостей.  Рейтинги ВОНИ палають не тому, що БЮТ керує державою в кризу, а тому, що він робить це вкрай погано, фактично топить країну.

Якби було зроблено хоч кілька правильних кроків, рейтинги росли би як на дріжджах.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko, можно сказать даже проще. Никто не согласится сесть на эти раскаленные табуретки. Никто. Потому что знабт, через месяц у тебя не будет рейтинга. Где Порошенко, Кличко, Богомолец наша непорочная? Все даюткомментарии и хаят власти по фейсбукам? Ну, молодцы, чо.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Стиви Джи, заграніца нам поможе.

 

Не думаю, що Турчинов, Яценюк, Тимошенко самостійні в своїх діях. Керує Америка і на план Росії є план США. На жаль, а може і на добре, місцем їх боротьби виявилась Україна. 

Link to comment
Share on other sites

Как это повна дурня?

Все говорили о том что правительство будет временным и будет "правительством самоубийц, потому что должно будет принять непопулярные реформы.

И это без учета агрессии ФашеРаши. Которая ярко показала то что все и так хорошо знали но как по команде вдруг забыли.

Весь силовой блок в Украине был разложен и заточён не на защиту страны а на защиту воров. Причем разложен настолько что не справился и с этой задачей.

А теперь эти "забывчивые" истерят - пачиму армия не крепка и быстра, а менты не профессионалы готовые за народ и Украину жизнь положить. Ведь у Турчинова и Авакова был целый месяц...

Link to comment
Share on other sites

Надеялся что Турчинов держит ситуацию под контролем  , на саком  деле оказался сыном Ющенко  так не известно что еще дальше будет выкамаривать .   

 

Есть у нас патриоты недавно общался молодым   офицером , есть работники    иных служб они называют работу своим долгом  некоторые не снимают бронежилет больше месяца !

 

Так что же  он предает людей ???? -сдает страну 

 

     Трус в руководстве страны это хуже предателя !

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...