Перейти до змісту

Брати Капранови пояснюють SlavRedko про податки


Спартак

Recommended Posts

ОК, згоден, я не зовсім коректно висловився. Неможливо сплатити карткою. Як сплачую за телефон, ТВ, електроенергію, покупки тощо

Згоден, було би зручно. Але я у Голандії, наприклад, теж не можу заплатити за вивезення сміття мастеркардом (більше 300 євро на рік, до речі). Потрібно перераховувати з рахунку у банку. Але це ж не означає, що я не повинен платити чи повинен давати комусь хабарі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko, если речь конкретно обо мне, то возмущаюсь я в первую очередь дебильными законами и постановами, которые во многом создают основу для коррупции. Только после того, как налоговое законодательство будет более-менее приведено к нашим реалиям, об чем братья и толкуют, только потом можно что-то требовать с простого человека.

Самі собі протирічите. ;) Як же ці закони й постанови можуть бути дебільними, коли вони "создают основу для коррупции" - тобто забезпечують щалені доходи зграї паразитів, що живуть на наші з вами гроші так, як ніде у цивілізованому світі чиновники жити навіть не мріють.

 

Очевидно, що ці закони й постанови - це плоди прозрінь таких геніїв як Маркс, Ленін, Сталін, а сьогодні найкращих юристів типу Портнова, які допомагають чиновництву визискувати людей.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мелодия простая - либо украинцы хотят построить современное цивилизованное государство (Евромайдан, не?) либо будут продолжать строить Сомали.

Но в какой то момент остальным это надоест и просто денег не дадут.

"современное цивилизованное государство" не побудують терпіли, що свої важко зароблені гроші будуть віддавати на те, щоб Саша-стоматолог став мільярдером у молодшому віці, ніж Біл Ґейтс.

Link to comment
Share on other sites

А разве я не привел 2 примера? По поводу авто и по поводу официального оформления. Вам мало?

Вы просто упомянули что "сложно", но не привели какая инструкция или какой закон это не разрешает делать.

Так что рас шифруйте подробнее, пожалуйста.

 

КоАП требует достаточно сложной и долгой процедуры оформления штрафа. Оплатить его через интернет нельзя.Естественно, это не вынуждает, но создает условия, когда выгоднее закон не соблюдать.

Вам выше указали что можно. Так что это явно мимо. И с каких это пор "неудобство в оплате" является обоснованием дачи взятки.

Что то прогнили в Украинском королевстве кривых зеркал :(

Link to comment
Share on other sites

Хотите пример? Ну пожалуйста. Я занимаюсь разработкой софта для различных околомобильных девайсов.Сейчас этого говна в Украине полно, но так было не всегда. И вот приходит тебе девайс, бесплатно от разработчика девайса, в Украине его не купить, да и нигде, т.к. до релиза девайса еще полгода. Ну и таможня его, разумеется, останавливает и просит (как минимум):

 

Для юрлица: ВЭД контракт на покупку, сертификат Укрчастотнадзора, подтверждение цены, какие-то экспертизы.

Для физика ВЭД контракта не нужно.

 

Возникает квест: добудь девайс. Контракта у тебя нет, ты его не покупал, со счета юрика ничего не платил (бесплатно ведь). Сертификат УЧН тебе не выдадут, т.к. девайса нет в списке сертифицированных (он может быть вообще в Украину не будет поставляться) сертификация требует минимум 5000 баксов, хрен знает сколько времени и нужно отдать девайс. Подтверждение цены: брокер гуглит или ищет на ebay девайс. А его там нет, он еще под NDA. Понятия "бесплатно" для таможни не существует.

 

А еще когда-то дурка была с CD дисками, мы ведь с пиратами боремся. И когда с девайсом идет CD диск квест из сложного превращается в mission impossible, т.к. код диска должен быть зарегистрирован в нашей базе правообладателем или его представителем. Выкинуть диск из посылки нельзя.

 

p.s: А еще регулярно просили справки от СБУ о чем-то. О чем сформулировать не могли, "ну электроника ведь, значит нужна справка из СБУ", но как-то вяло просили, не носил.

Это бардак конечно. Но несколько из другой оперы. Не связанной с налогами.

Таможня это отдельная пестня, которая требует реформирования

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

"современное цивилизованное государство" не побудують терпіли, що свої важко зароблені гроші будуть віддавати на те, щоб Саша-стоматолог став мільярдером у молодшому віці, ніж Біл Ґейтс.

Не-терпіли заплатять податки і вийдуть на законний страйк з вимогою їх прозорої витрати.

 

А що можуть побудувати анархісти - ми бачимо на прикладі Лугандону і Домбабве.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"современное цивилизованное государство" не побудують терпіли, що свої важко зароблені гроші будуть віддавати на те, щоб Саша-стоматолог став мільярдером у молодшому віці, ніж Біл Ґейтс.

Кажды раз когда вы пользуетесь обналичкой, вы платите деньги очередному "Саше Януковичу".

И именно поэтому вы и есть терпила.

А про "не терпил" вам выше RedBorsch все правильно написал

Link to comment
Share on other sites

Вы просто упомянули что "сложно", но не привели какая инструкция или какой закон это не разрешает делать.

Так что рас шифруйте подробнее, пожалуйста.

Налоговый кодекс по 1му.

КЗоТ, Приказ №260 Минтруда от 08.06.2001 и Постанова КМУ №1168 от 29.10.2009 плюс Налоговый кодекс и пенсионные законы - по 2му.

Все есть в свободном доступе. Читайте. Либо на слово поверьте, если ни хрена в этих вопросах не понимаете. На крайняк, просто перестаньте задавать тупые вопросы и промолчите в тряпочку.

 

Вам выше указали что можно. Так что это явно мимо. И с каких это пор "неудобство в оплате" является обоснованием дачи взятки.

Вы читать умеете? Там было написано: час(!) оформления + головняк с оплатой.

Первый пункт важнее второго, но Вы почему-то уцепились за то, что удобней.

Кроме того, ничего подобного мне выше не указали - речь шла лишь о том, что можно уплатить с помощью интернет-банкинга. Вы считаете, что эта услуга у нас распространена поголовно?

Еще раз: речь о том, что существующая система усиленно провоцирует решить вопрос в ее обход.

Змінено користувачем skiff
Link to comment
Share on other sites

Вы читать умеете? Там было написано: час(!) оформления + головняк с оплатой.

Первый пункт важнее второго, но Вы почему-то уцепились за то, что удобней.

Кроме того, ничего подобного мне выше не указали - речь шла лишь о том, что можно уплатить с помощью интернет-банкинга. Вы считаете, что эта услуга у нас распространена поголовно?

Мені здається, ви перебільшуєте. Я за кермом з 2008, за цей час отримав десь 5 протоколів. Не пам'ятаю, щоби оформлення було довше півгодини. А як правило це 15 хвилин. І головняк з оплатою - вибачайте, можливість сплатити карткою теж є: https://www.ipay.ua/ua/bills/shtrafu

 

 

Еще раз: речь о том, что существующая система усиленно провоцирует решить вопрос в ее обход.

Це до тих пір, поки за корупцію не стали реально саджати. Скажімо, жити нелегалом також простіше, ніж отримати офіційне працевлаштування. Але за це існує покарання і загроза втратити можливість в'їзду до країни на все життя.

Link to comment
Share on other sites

Мені здається, ви перебільшуєте. Я за кермом з 2008, за цей час отримав десь 5 протоколів. Не пам'ятаю, щоби оформлення було довше півгодини. А як правило це 15 хвилин.

Мабуть, мені непоталанило :(

Але в мене був лише один протокол (120 в місті) - в інших випадках ми розходились за 5-10 хвилин. Ні, я гроші не платив - лише пояснював, так би мовити, що нічого не порушував.

 

І головняк з оплатою - вибачайте, можливість сплатити карткою теж є: https://www.ipay.ua/ua/bills/shtrafu

Дякую. Але дай боже, не знадобиться.

Це з'явилось вже після мого випадку - він же не вчора був.

Link to comment
Share on other sites

Мабуть, мені непоталанило :(Але в мене був лише один протокол (120 в місті) - в інших випадках ми розходились за 5-10 хвилин. Ні, я гроші не платив - лише пояснював, так би мовити, що нічого не порушував.Дякую. Але дай боже, не знадобиться.Це з'явилось вже після мого випадку - він же не вчора був.

То есть у вас был только один протокол и на основании этого вы предпочитаете давать взятку?

Хотя тут же огавариваетесь что "гроши не платили".

Что то вы запутались совсем...

Link to comment
Share on other sites

То есть у вас был только один протокол и на основании этого вы предпочитаете давать взятку?

Хотя тут же огавариваетесь что "гроши не платили".

Что то вы запутались совсем...

Если Вы чего-то не понимаете, то это не значит, что я запутался. Разжевываю: если меня тормознут за явное нарушение в следующий раз, то я не желаю экспериментировать и проверять, сколько времени займет у гайца составление протокола - 1 час или 15 минут. Я не желаю тратить свое время на то, чтобы набирать статистику. А некоторые не пожелают тратить деньги.

Наша система оформления нарушения, кстати, ничем принципиальным от западной не отличается. Но отличается общий менталитет и ответственность полицейского-гайца. Именно поэтому система должна быть другой.

Link to comment
Share on other sites

Хмм, значит никакой закон не принуждает вас давать взятку. Просто вы "не хотите ждать".

Не хотите ждать что бы гаишник оформил протокол. И даете взятку.

Не хотите ждать оформления паспорта месяц. И даете взятку.

Даете взятки за ускорение решения вопроса.

 

А потом удивляетесь почему Украина это страна взяточников и коррупционеров.

Или не удивляетесь, а как раз с удовольствием пользуетесь этой корупционной системой.

Евромайдан, говорите? Небесная сотня... Ну-ну...

Link to comment
Share on other sites

Не хотите ждать оформления паспорта месяц. И даете взятку.

Даете взятки за ускорение решения вопроса.

От з паспортами - це ржака до речі. Є люди, які роками судяться за право отримати паспорт за 170 грн. Це замість того, щоби вимагати можливості легально оформити паспорт за кілька днів, але за більшу плату.

Link to comment
Share on other sites

@SlavRedko, лично я не удивляюсь, т.к. Украина - одна из немногих стран, где законодательство провоцирует коррупцию, в некотором смысле наше законодательство - это основа и питательная среда для коррупции.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проблема не в законодательстве, Проблема в людях.

 

Хотя можно немного уточнить и законодательство. Ввести точные сроки решения того или иного вопроса (регистрацию, выдачу разрешения...) с припиской, что если в обусловленные сроки решение не будет принято, то оно автоматически считается положительным.

Хотя украинские манюпасики и тут найдут на лету способ изогнуть это положение в свою сторону - будут взятку давать что бы чиновник не принимал решение :D

 

Так что проблема не в законодательстве. Проблема в людях :(

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проблема не в законодательстве, Проблема в людях.

 

Хотя можно немного уточнить и законодательство. Ввести точные сроки решения того или иного вопроса (регистрацию, выдачу разрешения...) с припиской, что если в обусловленные сроки решение не будет принято, то оно автоматически считается положительным.

Хотя украинские манюпасики и тут найдут на лету способ изогнуть это положение в свою сторону - будут взятку давать что бы чиновник не принимал решение :D

 

Так что проблема не в законодательстве. Проблема в людях :(

Суб'єктивний ідеалізм як засіб вирішення соціальних проблем було затавровано ще за Маркса.

 

"Немає такого злочину, на який капітал (читай - людина - будь-яка, практично) не піде задля 300% прибутку, навіть під страхом смертної кари."

 

А ваш підхід, що треба, щоб усі люди були хорошими і тоді все буде добре - це рівень початкової школи.

Link to comment
Share on other sites

Видите ли, я живу в самой капиталистической стране мира. Где нет такого преступления на который не пойдет капиталист...

Но как то они сумели обуздать коррупцию. Не победить, обуздать...

 

А в Украине даже намеков нет на это. И одна из причин, что это устраивает самих украинских манюпасиков.

Вы находите оправдание себе и любимому чиновнику. Не любимого клеймите позором :D

Link to comment
Share on other sites

Видите ли, я живу в самой капиталистической стране мира. Где нет такого преступления на который не пойдет капиталист...

Но как то они сумели обуздать коррупцию. Не победить, обуздать...

 

А в Украине даже намеков нет на это. И одна из причин, что это устраивает самих украинских манюпасиков.

Вы находите оправдание себе и любимому чиновнику. Не любимого клеймите позором :D

Не пишіть фігні. Створено (чи відтворено) систему, за якої чиновництво має абсолютну владу над людьми. Не хочеш платити? - Геть із нормального життя. Майдан був протестом проти цієї системи. Але одноразовим актом це не вирішується. Як і індивідуальним протестом. Один одеський бізнесмен прийшов до податкової з каністрою бензину і спалив і себе і свого "куратора". Не певен, що такий метод боротьби підійде багатьом. Більшість платить. Поки що.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Раз после Майдана "бильшисть платить" значит эту бильшисть все устраивает.

И Майдан был не за искоренение этой системы, а за изменение ФИО некоторых позиций в этой системе.

Link to comment
Share on other sites

Раз после Майдана "бильшисть платить" значит эту бильшисть все устраивает.

И Майдан был не за искоренение этой системы, а за изменение ФИО некоторых позиций в этой системе.

Це вже те, що російською зветься "брюзжаніє". Нажаль, цивілізація є річчю дуже складною і жоден культ карго її не встановить. Он оскалі під страхом жорстоких покарань з часів ще батька Пета І-го намагаються відтворити у себе Європу шляхом поверхової імітації. А віз і нині там.

 

Чи жили б близько 90% населення Землі у злиднях і безправ'ї, якби побудувати США у себе було такою легкою справою?

Link to comment
Share on other sites

По уровню коррупции Украина находится на 142 месте (из 175 стран).

А некоторым все Петр Первый виноват...

Сфуеть можно ;o

 

Делит это место с Угандой... Сомали пока ниже, 174-е место. Так что есть чем гардицца :D

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

По уровню коррупции Украина находится на 142 месте (из 175 стран).

А некоторым все Петр Первый виноват...

Сфуеть можно ;o

 

Делит это место с Угандой... Сомали пока ниже, 174-е место. Так что есть чем гардицца :D

Саме в Росії було встановлено сустему, яка існувала століттями, за якою чиновництво не отримувало зарплатні, а мало годуватися з "подношений". Зокрема, судді отримували за свою працю гроші з обох сторін, причому не фіксовану якимись правилами суму, а хто скільки дасть. Таке слово, як "посул" походить з тих часів і означає наступне: Одна чи обидві сторони тяжби обіцяють судді заплатити деяку суму "зверху", якщо виграють справу.

 

Як гадаєте, 350 років у такій системі могли якось вплинути на державні традиції українців?

Link to comment
Share on other sites

Йопт, оказывается проблема не в 70 годах коммунистического режима, а в 350 годах коррупционной системы царской России.

Ну тут не 40 лет украинцев по кругу водить нужно, а все 140, однако ;o

 

Что только не придумают что бы оправдать взяточничество и коррупцию, которые расцвели в Украине именно за 20 лет независимости :(

Link to comment
Share on other sites

Видите ли, я живу в самой капиталистической стране мира. Где нет такого преступления на который не пойдет капиталист...

Но как то они сумели обуздать коррупцию. Не победить, обуздать...

 

А в Украине даже намеков нет на это. И одна из причин, что это устраивает самих украинских манюпасиков.

Вы находите оправдание себе и любимому чиновнику. Не любимого клеймите позором :D

 

 

От за що люблю Славу це за досконале володіння принципом двоємислія. Спитаєш його а як це Обама підкинув пів-ярда "Соліндрі" - одному з своїх політичних спонсорів??? Це не корупція?

 

І отримуєш відповідь "Це Інвестиція! Яка пійшла невдало". Зате битемиться в падучій з вишками Бойка.

 

Коротше - називайте хабарі інвестиціями і корупція буде подолана!!!!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...