Перейти до змісту

Порка гниды очкастой в прямом этере....


хозяин

Recommended Posts

насчет Семенченко, лично я не уверен. все-таки, нужен человек, как минимум с экономическим образованием. тут еще проблемка в том, что есть кулуарные договоренности. а от если бы поселить этот блядский кабмин в "общагу" изолированную, чтобы работали, а не катались и договаривались с кем бы то ни было, то думаю, что был бы толк.

 

Не обов'язково з економічною освітою. Для цього є радники, програму реформ на заході накатають за тиждень. Головне - політична воля

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що,торнадо здається їм меншим злом в кінечному результаті :lol2: ,а "хочеться поработать прямо зараз" найменшим злом і безплатною нагородою :D

 

Да на самом деле не все так печально, у меня на работе демократический централизм, просто я не люблю когда мне брешут....

Link to comment
Share on other sites

Кацап хоче українця вирахувати? 

"Головний інстинкт"?

 

слив засчитан.

ЗЫ. Пиздец, Бартка, а я тебя почти за человека считать начал... :(

А ты сука тупой урод. Пиздливый.

Link to comment
Share on other sites

Так ліца нужни, а тут якісь жопи сують. B-)

 

 

Не, ну жопы это лишнее, но к выборы ПМ я бы отнесся тщательнее....

слив засчитан.

ЗЫ. Пиздец, Бартка, а я тебя почти за человека считать начал... :(

А ты сука тупой урод. Пиздливый.

 

 

Да че ты сразу так? Он натура творческая, а творческие люди склонны преувеличивать....

Link to comment
Share on other sites

Не обов'язково з економічною освітою. Для цього є радники, програму реформ на заході накатають за тиждень. Головне - політична воля

Ще краще політична необхідність :)  і іменем революції.......Щось то мені до болю нагадує.Ага повну безграмотність більшовиків на початку їх "великого ривка".Потім попустило їх.Семена -не знаю.

Link to comment
Share on other sites

Не обов'язково з економічною освітою. Для цього є радники, програму реформ на заході накатають за тиждень. Головне - політична воля

Во-во.

 

Директор токарного завода не должен быть токарем.

Он должен уметь оттрахать замов, а те - нач. цехов, а те - мастеров - а вот мастера уже - токарей.

 

Потому любой энергичный комбат прекрасно справится.

Все лучше трусливого морквогрыза, замешанного в коррупции.

Link to comment
Share on other sites

Нужны новые лица.

С лица воду не пити.....Потрібні особистості і специ ГОТОВІ і ЗНАЮЧІ що робити.А не багатостаночники і широкопрофільники.таких у нас що жопою їж.Вся ВР і влада аж до сільського рівня.тільки чомусь весь час жопа виходить (майже по Чорномирдіну)

Во-во.

 

Директор токарного завода не должен быть токарем.

Он должен уметь оттрахать замов, а те - нач. цехов, а те - мастеров - а вот мастера уже - токарей.

 

Потому любой энергичный комбат прекрасно справится.

Все лучше трусливого морквогрыза, замешанного в коррупции.

Совок.який совок :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Директор токарного завода не должен быть токарем. Он должен уметь оттрахать замов, а те - нач. цехов, а те - мастеров - а вот мастера уже - токарей.

 

Тут есть нюанс, "трахать" нужно по делу, а иначе писюн сломать можно и завода и свой....


значит не свирепствуют...

 

 

Не, ну промышляют, как и везде...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


За двадцять чотири роки + совок тут залишилися лише ті.які прагнуть БУТИ обдурені.або......просто дурні по визначенню....

Гарно  ви  пописалися.  То  ті,  хто  хоче  жити  на  своїй  землі  і  прагне  мати  цивілізовану  країну,  просто  дурні  від  природи?  А  ви  спритний  і  розумний?  Чого тоді  СЮДИ  на  форум  заходите?  Спілкуйтеся  з  розумними  на  розумних  форумах.

Я  хотіла,  хочу  і  буду  жити  там,  де  народилася,  і  все  робитиму,  щоб  життя  ТУТ  ставало  краще.  

А  такі  розумні,  як  ви,  місце  звільнили  для  різних  зайд.  Для  цього,  зрештою,  і  великого  розуму  не  треба.

Link to comment
Share on other sites

С лица воду не пити.....Потрібні особистості і специ ГОТОВІ і ЗНАЮЧІ що робити.А не багатостаночники і широкопрофільники.таких у нас що жопою їж.Вся ВР і влада аж до сільського рівня.тільки чомусь весь час жопа виходить (майже по Чорномирдіну)

Совок.який совок :fp1:

 

Понимаю, что риск, но я б рискнул.

 

Мы ничего не теряем - чего стОят нанешние кроли, пеци, юли и всякие Луцики - мы прекрасно знаем.

Их изгнание из бюджетного рая нам будет только выгодно.

ХУЖЕ БЫТЬ НЕ МОЖЕТ.

Обосрался? - на помойку.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Директор токарного завода не должен быть токарем. Он должен уметь оттрахать замов, а те - нач. цехов, а те - мастеров - а вот мастера уже - токарей.

 

Не согласен.

 

Был свидетелем неоднократно, как директор (механик техноложка) неоднократно камасутрил ни за хуй собачий начальника мехцеха (машиностроителя)...

Link to comment
Share on other sites

слив засчитан.

ЗЫ. Пиздец, Бартка, а я тебя почти за человека считать начал... :(

А ты сука тупой урод. Пиздливый.

Кацапський генератор мата чимось незадоволений? 

Вам від мене заспокійливе - Mega Chupa Chups

 

http://www.90is.ru/upload/resize_cache/iblock/0dc/419_345_1/0dc9664e050e82bc261dadff8c71aabc.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ще краще політична необхідність :) і іменем революції.......Щось то мені до болю нагадує.Ага повну безграмотність більшовиків на початку їх "великого ривка".Потім попустило їх.Семена -не знаю.

 

Ну от главдрищь був економіст і парєнь хоть куда. І шо? Як талановито просрати фсьо?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Гарно  ви  пописалися.  То  ті,  хто  хоче  жити  на  своїй  землі  і  прагне  мати  цивілізовану  країну,  просто  дурні  від  природи?  А  ви  спритний  і  розумний?  Чого тоді  СЮДИ  на  форум  заходите?  Спілкуйтеся  з  розумними  на  розумних  форумах.

Я  хотіла,  хочу  і  буду  жити  там,  де  народилася,  і  все  робитиму,  щоб  життя  ТУТ  ставало  краще.  

А  такі  розумні,  як  ви,  місце  звільнили  для  різних  зайд.  Для  цього,  зрештою,  і  великого  розуму  не  треба.

Хотіти і прагнути не означає зробити і отримати.Для того потрібно набагато більше і зусиль і роботи і розуму.Почати потрібно з себе.не на словах а на ділі.Перестати тільки хотіти і прагнути  хоча б.Я взятися за розум і роботу по здіцйсненню того .і не раз в чотири роки.а щоденно.В перестати очікувати манни з неба.а самому то зробити.Не товкти воду в ступі по надцятому разу(з вибором того самого .....і послідуючим проклинанням СВОГО вибору.самому лізти,працювати об"єднуватися і добиватися.Бо хтось не буде за вас вам то робити,А в першу чергу для себе.Бо такий сами по вихованню як ви......Покищо вся ВАША робота виглядає танцюванням на граблях.не знаю чи від дурості чи від самонадіяності.Бо критики ви не любите і зразу лізете на рожон.....І нігде я не казав,що спритний і розумний.не потрібно тут писати свої фантазії.І не кажіть мені що і де мені робити і я не скажу куди вам іти------------------>

Link to comment
Share on other sites

Кацапський генератор мата чимось незадоволений? 

Вам від мене заспокійливе - Mega Chupa Chups

 

http://www.90is.ru/upload/resize_cache/iblock/0dc/419_345_1/0dc9664e050e82bc261dadff8c71aabc.jpg

 

Я же говорю - слился.

 

Плохой ты человек, Топор... :(

 

Хочешь верь, хочешь не верь, но мне реально обидно, что ты пидарас... :(

Link to comment
Share on other sites

Понимаю, что риск, но я б рискнул.

 

Мы ничего не теряем - чего стОят нанешние кроли, пеци, юли и всякие Луцики - мы прекрасно знаем.

Их изгнание из бюджетного рая нам будет только выгодно.

ХУЖЕ БЫТЬ НЕ МОЖЕТ.

Обосрался? - на помойку.

Якщо б країна не стояла (та ні вже в польоті) на краю прірви,то я б з вами згодився.Витримали 10 ,витримаємо ще одного.Біда в тому,що зараз часу нема навіть на наномікрон,ніж на одиницю.тому що дозволили тим 10 рулити.

Link to comment
Share on other sites

Ну от главдрищь був економіст і парєнь хоть куда. І шо? Як талановито просрати фсьо?

Тому що власне був не на своєму місці.Президенство не для нього ні по складу характеру ні по знаннях.Як казав герой Іствуда-еврібаді гев овн лімітейшн.І що цікавого-він то відчував і по суті його туди заштовхали.Ось кравчук,кучма  були там як риба в воді.А ющ ні.Тому і прострав усьо.Закономірно.Пеця,до речі покищо теж  показує,що не його то.Хоча він набагато краще вміє підібрати собі команду.Можливо бо барига по вкладу мислення.а можливо бо підштовхують його до того "старші партнери"Які навчені ющем не хочуть втратити знову своє. ІМНО

Link to comment
Share on other sites

Тому що власне був не на своєму місці.Президенство не для нього ні по складу характеру ні по знаннях.Як казав герой Іствуда-еврібаді гев овн лімітейшн.І що цікавого-він то відчував і по суті його туди заштовхали.Ось кравчук,кучма були там як риба в воді.А ющ ні.Тому і прострав усьо.Закономірно.Пеця,до речі покищо теж показує,що не його то.Хоча він набагато краще вміє підібрати собі команду.Можливо бо барига по вкладу мислення.а можливо бо підштовхують його до того "старші партнери"Які навчені ющем не хочуть втратити знову своє. ІМНО

Про пеціну команду нінада. Там одне красівше іншого.

І що найгірше із пецею - зміни він впроваджувати не хоче, і швидше всього, навіть не бачить в них необхідності.

Чуваки живуть у своєму вимірі

Link to comment
Share on other sites

Ты знаешь, Бартка, много чего могу тебе пожелать и прочего... И оно сбудется, не сомневайся.

 

Но я тебя прощаю. За прошлое и настоящее.

Десантник і Бартка перестаньте вже "метелити" один одного.Гірше вже не вийде,тому починайте щось конструктивне.Або брисьте з гілки.КАМОН. :X

Link to comment
Share on other sites

Про пеціну команду нінада. Там одне красівше іншого.

І що найгірше із пецею - зміни він впроваджувати не хоче, і швидше всього, навіть не бачить в них необхідності.

Чуваки живуть у своєму вимірі

У кожного з нас є своє бачення тої і команди і персоналій в ній.......Ви не дивіться на поточні рухи і слова.а на картину хоча б пару місяців.То що маємо зараз навіть і близько не стояло з тим що ми мали при ющу.Хоча вам хочеться більшого і набагато і швидшого і то вчора.але такі реалії .І ,по правді,ми можемо лише спостерівгати за цим.Тому спостерівгаємо і не реагуємо на кожен пчих.Він від нашого фу чи :tu:  всеодно буде.Цинічніше панове,цинічніче.Всьо буде путьом :D

Link to comment
Share on other sites

Десантник і Бартка перестаньте вже "метелити" один одного.Гірше вже не вийде,тому починайте щось конструктивне.Або брисьте з гілки.КАМОН. :X

 

ха-ла-на-ги-лу, ха-ла-на-ги-лу,ха-ла-на-ги-лу, гей, гей, гей  ...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...