Перейти до змісту

Обращение Юлии Тимошенко


ЦеDzip

Recommended Posts

" Украина атакована. Россия на востоке начала против нас необъявленную войну. Во время, когда враг идет в наступление, а власть не может его остановить, спасти страну может только народ. Мы организовали Движение Сопротивления, которое действует скоординировано с армией. Я призываю всех патриотов, которые имеют опыт участия в боевых действиях, немедленно обратиться к нам.

Я верю в Украину. Верю в нашу победу.

Слава Украине! " , - сказала

 
Телефон горячей линии 0-800-50-40-40
 
:consul:
 
а где её армия и начштаба тетя Тоня?
 
Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

Пока Порох зазывает Путина за стол переговоров, Тимошенко формирует новую армию.

 

Браво!

 

Таки будет президентом. 

 

Точно. На майданi вже сформована "платна" 17-я сотня. Мабуть й не одна.

Почитайте хоч би ось це:

 

Наталя Соколенкожурналістка, учасниця руху "Стоп Цензурі"

 

Наші сотні оборони

30 квітня 2014, 11:28

 
 

Пам'ятаєте, як 7 квітня громадські активісти і сотні самооборони заблокували з'їзд суддіів? Наступного дня – 8 квітня – Верховна Рада мала ухвалити Закон "Про відновлення довіри до судової системи України", що змінював верхівку судової системи – всі керівники йшли у відставку, в тому числі й ті, що були "делеговані" на це з'їзд.

 

Судова система разом із представниками теперішньої влади відчайдушно пручалася прийдешнім змінам. Аж настільки, що за наказом влади 17-та сотня – тепер ми вже знаємо, що це сотня зрадників – пропустила суддів у приміщення Верховного суду, де мав бути той з'їзд. 4-та сотня із побратимами з інших сотень потім мусили силоміць виводити тих суддів на двір. (Зрештою, закон ухвалили і зміни в судовій системі розпочалися. І величезне питання, чи так сталося б, якби не втручання наших сотників!)

 

Таких випадків зради, підігравання кому не слід, на жаль, чимало з-боку тих, хто називає себе прдставниками сотень Майдану.

 

Настав час відділити зерна від полови.

 

Сьогодні о 12.00 на Хрещатику 7/11 в Майдан Прес Центрі сотники Майдану – наші сотники – проведуть прес-конференцію у Майдан-прес-центрі й оголосять про створення Центральної Ради Сотників Майдану. У цьому утворенні ті воїни Майдану, хто не здався і не продався. І готовий надалі захищати нас, контролювати владу і вимагати реальних змін.

 

Також буде оголошено про створення благодійного фонду на підтримку наших сотень. Спілкуюся з цими чоловіками майже щодня. Ситуація складна у них. Вони не можуть зняти з себе відповідальність за те, що відбувається у країні і лишаються на варті на Майдані. Попри те, що часом нема їм що їсти. І це вже наша відовідальність – взяти наші сотні на забезпечення. До речі, продажні сотники і їх "бійці" отримують із зрозуміло яких джерел до трьохсот гривень на день, про що є повно свідчень в інтерненеті.

 

Від себе додам, що старт реформи судової системи, початок реагування Нацбанку на вимоги громадян, ухвалення низки реформаторських законів були б просто неможливі без підтримки наших сотень Майдану.

 

Слава героям!

 

-----------------------------

Тимашонка, як той цар Мiдас, лише навпаки, 

До чого б її гадючи руки не доторкнулися, все перетворюється на гівно.

Змінено користувачем Газда
Link to comment
Share on other sites

Пока Порох зазывает Путина за стол переговоров, Тимошенко формирует новую армию.

 

Браво!

 

Таки будет президентом. 

 

Командири будуть виключно баптисти і не піддаватимуться на провокації, тому зброю не роздаватимуть. Фінансування - платні дзвінки, на дроті особисто Юльця. Хто хоче тепле кріселко біля корита, тарифікація посекундна - $1 000 000 за секунду.

Link to comment
Share on other sites

та все так. все як завжди. все під себе і пох, що там за вікном

До ее заявление развилась истерия о бездеятельности власти.

Вот вам, действуйте.

Опять не так?

Тогда просто признайтесь себе и вообще, что вы (не вы конкретно) тупо ненавидите Тимошенко и ниипет. Вот пусть она даже руками своими Путина задушит и украинский флаг над Кремлем повесит.

Все равно - сука.

 

В таком случае - это клиника. Отакоевот

Link to comment
Share on other sites

Твою мать

А при владі хто ?

Уявіть це маразм людина при владі..не офіційно типа

І критикує сама себе...Більше того для піару створила якийсь рух...При чому має усі важелі конституційні для наведення ладу у країні...військові!!!

Це ж треба за бидло свій народ тримаити

Link to comment
Share on other sites

До ее заявление развилась истерия о бездеятельности власти.

Вот вам, действуйте.

Опять не так?

Тогда просто признайтесь себе и вообще, что вы (не вы конкретно) тупо ненавидите Тимошенко и ниипет. Вот пусть она даже руками своими Путина задушит и украинский флаг над Кремлем повесит.

Все равно - сука.

 

В таком случае - это клиника. Отакоевот

 

 

 

я тупо ненавиджу тимошенко і нііпьот і в мене на те є причини. але це ніяк не може вплинути на її власні дії і рішення. я вам теж пропоную признатися, що ви тупо обожнюєте Тимошенко і нііпьот. тоді в клініці ми будемо займати різні крила. отакоєот

 

ЗІ. клала Юльця на мою  ненавість і на вашу любов  :gigi:

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

Візуалізую: влітку 1941 року, десь за Уралом, куди кацапів загнали гітлерівці, бо ті не піддавались на провокації, Сталін створює двіженіє сопротівлєнія, в яке записує деяких генералів і партєйних клерків. Інших, які не бажають воювати, не записує, а вимагає перебудуватись, а тоді чекає по три дні на ефект.

 

Сюр, нє? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Візуалізую: влітку 1941 року, десь за Уралом, куди кацапів загнали гітлерівці, бо ті не піддавались на провокації, Сталін створює двіженіє сопротівлєнія, в яке записує деяких генералів і партєйних клерків. Інших, які не бажають воювати, не записує, а вимагає перебудуватись, а тоді чекає по три дні на ефект.

 

Сюр, нє? :fp1:

 

Тимошенко С.К., командуючий західним та північно-західним фронтом РА в 1941 

Link to comment
Share on other sites

Ну так Кабаненко сделали замом МО . Я так понимаю, что он делегирован на эту должность

Тимашонкой прям из штаба "Руху опору". Так пусть действует  :gigi:

 

"Рух опору збільшився на 6 людей. Це шість військових найвищого рівня, зокрема,

генерал-полковник Микола Петрук та віце-адмірал Ігор Кабаненко", - повідомила Тимошенко

 

Распоряжением Кабинета министров Украины от 23 апреля 2014 г. № 415-р введена дополнительная должность заместителя Министра обороны Украины. На эту должность распоряжением КМУ назначен Игорь Кабаненко

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ну так Кабаненко сделали замом МО . Я так понимаю, что он делегирован на эту должность

Тимашонкой прям из штаба "Руху опору". Так пусть действует  :gigi:

 

"Рух опору збільшився на 6 людей. Це шість військових найвищого рівня, зокрема,

генерал-полковник Микола Петрук та віце-адмірал Ігор Кабаненко", - повідомила Тимошенко

 

Распоряжением Кабинета министров Украины от 23 апреля 2014 г. № 415-р введена дополнительная должность заместителя Министра обороны Украины. На эту должность распоряжением КМУ назначен Игорь Кабаненко

 

Я дещо не тямлю.

Україна збирається воювати на морях та океанах? Готується до Цусіми?

Нахера в сухопутній війні так багато адміралів-самотопiв у МО?

Link to comment
Share on other sites

я тупо ненавиджу тимошенко і нііпьот і в мене на те є причини. але це ніяк не може вплинути на її власні дії і рішення. я вам теж пропоную признатися, що ви тупо обожнюєте Тимошенко і нііпьот. тоді в клініці ми будемо займати різні крила. отакоєот

 

ЗІ. клала Юльця на мою  ненавість і на вашу любов  :gigi:

Я ее не люблю и не обожнюю. Такие эмоции и чувства я не трачу на политиков. Мне просто странно видеть такую тупую ненависть. Вроде смотришь - нормальный человек, а как коснулось Юли - все . Пелена в глазах, слюна брызжет и мозги уносит начисто.

И на какой -то диалог рассчитывать уже не приходится. Я даже знаю ответ на вопрос: а кого ты ненавидишь больше: Юльку или путина :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...