Перейти до змісту

Значить так. Революційна трійка в складі МГ42, Йожа і Фоми з завданням не справилась. Давайте оберем ОДНОГО представника!


Recommended Posts

що ми маєм по факту

роботи по новому форуму зроблено чимало
водночас переїзд затягується і невідомо чи відбудеться взагалі

"фома киває на єрьому, а єрьома на фому" - задрало http://forum.pravda.com.ua/smileys/smilie9.gif
неважно хто винен, спитати нема з кого
багато народу перейшло на фупоголік - зі сторони це може навіть здатись спробою рейдерства

набридло також ниття (і моє власне теж) - скін не такий, базу не перенесли, то не так, се не так
 


на цей раз пропоную обрати ОДНОГО представника ФУПа, який:
1) сконтачиться з адміністрацією УП і переконає їх, що він представляє ФУП і з ним можна рішати питання
2) знайде і загрузить спеців щоб порішати поточні проблеми ФУПа
3) надалі буде організовувати вибори модерів, узгоджувати моменти з УП, керувати адмінами і т.п.... АБО якщо не схоче то подасть у відставку

все
він матиме права і нестиме відповідальність
як він порішає проблеми (візьме в помічники фому і разом вони дороблять фупоголік чи найме інших спеціалістів) - сугубо його особисті проблеми
відповідатиме перед фупом
не справиться - фуп обере іншого голову

висувайте кандидатури, потім проголосуєм (відкрито і поіменно)
п.с. кандидати можуть брати самовідвід

 

п.п.с. це дубль гілки на оригінальному ФУПі http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214943461,page=1 , голосувати будем там

Link to comment
Share on other sites

що ми маєм по факту

 

роботи по новому форуму зроблено чимало

водночас переїзд затягується і невідомо чи відбудеться взагалі

 

"фома киває на єрьому, а єрьома на фому" - задрало http://forum.pravda.com.ua/smileys/smilie9.gif

неважно хто винен, спитати нема з кого

багато народу перейшло на фупоголік - зі сторони це може навіть здатись спробою рейдерства

 

набридло також ниття (і моє власне теж) - скін не такий, базу не перенесли, то не так, се не так

 

на цей раз пропоную обрати ОДНОГО представника ФУПа, який:

1) сконтачиться з адміністрацією УП і переконає їх, що він представляє ФУП і з ним можна рішати питання

2) знайде і загрузить спеців щоб порішати поточні проблеми ФУПа

3) надалі буде організовувати вибори модерів, узгоджувати моменти з УП, керувати адмінами і т.п.... АБО якщо не схоче то подасть у відставку

 

все

він матиме права і нестиме відповідальність

як він порішає проблеми (візьме в помічники фому і разом вони дороблять фупоголік чи найме інших спеціалістів) - сугубо його особисті проблеми

відповідатиме перед фупом

не справиться - фуп обере іншого голову

 

висувайте кандидатури, потім проголосуєм (відкрито і поіменно)

п.с. кандидати можуть брати самовідвід

 

п.п.с. це дубль гілки на оригінальному ФУПі http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214943461,page=1 , голосувати будем там

Ну от нахера ти колотиш?

Link to comment
Share on other sites

Просто пореготати. Пише тарадайка : голосувати будемо на старому фупі. Мені взагалі пофігу, що він там збирається голосувати, хоча очевидно що нічого з його ініціативи не буде, але все ж таки. На старий фуп мають доступ оскаженіли кацапи, яких не чіпає хакер і ще пара десятків ніків. На фупоголіку лише за вчора були активні більше тисячі (!) зареєстрованих юзерів, а всього нас читало 4000 унікальних відвідувачів. Логічно було б організувати голосувалку де? ;)
Link to comment
Share on other sites

Просто пореготати. Пише тарадайка : голосувати будемо на старому фупі. Мені взагалі пофігу, що він там збирається голосувати, хоча очевидно що нічого з його ініціативи не буде, але все ж таки. На старий фуп мають доступ оскаженіли кацапи, яких не чіпає хакер і ще пара десятків ніків. На фупоголіку лише за вчора були активні більше тисячі (!) зареєстрованих юзерів, а всього нас читало 4000 унікальних відвідувачів. Логічно було б організувати голосувалку де? ;)

Фома, а шо за фигня где-то час тому назад с ошибкой 404 была на фупоголике?

После перезагрузки страницы куда-то исчезла моя тема про Мамая полтавского

Link to comment
Share on other sites

Фома, не по масти так париться, тем более все уже сделано. Договорись с Аленой чтобы сделала ссылу с УП на этот ФУП. Пс: подкорректируй моб версию форума, бо це жах
Link to comment
Share on other sites

А в чем проблема-то?

 

"переїзд затягується і невідомо чи відбудеться взагалі"

 

Тарахтелка, а ниче, шо я на старом забанен нипонятно кем и за что?

Да и многие там полегли...Мож те в таких условиях и кайфово..хтз...

 

Так, це проблема...

 

Йожу хочет протолкнуть в представители. Лично я против

 

Я також проти проштовхування будь-кого. Тому і ініціюю відкрите голосування. Висувай себе чи Фому чи будь-кого і голосуй.

 

Просто пореготати. Пише тарадайка : голосувати будемо на старому фупі. Мені взагалі пофігу, що він там збирається голосувати, хоча очевидно що нічого з його ініціативи не буде, але все ж таки. На старий фуп мають доступ оскаженіли кацапи, яких не чіпає хакер і ще пара десятків ніків. На фупоголіку лише за вчора були активні більше тисячі (!) зареєстрованих юзерів, а всього нас читало 4000 унікальних відвідувачів. Логічно було б організувати голосувалку де? ;)

 

Фупоголік, це ще не ФУП. Крапка.

Link to comment
Share on other sites

Фома,МГ, Йож ,  прошу ответить..... - перспектива переключения кнопки УП еще остается? ...... Или шикарно сделанный(для всех мил не будешь) форум будет прикреплен к другим СМИ........ Я не медийник, но и до меня донеслись слухи  что им заинтересовались СМИ.

Link to comment
Share on other sites

до речі, MG42 вже висунутий, всі зможуть за нього проголосувати

 

імхо він менш потєряний за Фому і хоч трохи розуміє важливість лигітимності

Где голосовать?

Link to comment
Share on other sites

через кілька днів я сотворю гілку на ФУПі

візьму на себе сміливість виступити в ролі ЦВК :D

Самолёт (реактивный или винтовой) стоит на взлётной полосе с подвижным покрытием (типа транспортёра). Покрытие может двигаться против направления взлета самолёта. Оно имеет систему управления, которая отслеживает и подстраивает скорость движения полотна таким образом, чтобы скорость вращения колёс самолёта была равна скорости движения полотна. Вопрос: сможет ли самолёт взлететь в таких условиях?

Link to comment
Share on other sites

1-ое - я  задолбался бегать с главной УП на форум...

2-ое - старый попустило( в него как-то специально перестали вмешиваться много  извне, что бы оставить  на кнопке и под контролем вмешательства)  которое было и мы все были свидетелями)

3-тье  трудно раздвояиваться.

Link to comment
Share on other sites

 

 


візьму на себе сміливість виступити в ролі ЦВК

Угу, шаблон зробити не зміг, то хоч голосувалку створиш на форумі, яким рулить кацапський хакер  :tu: Не словом, а ділом!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...