Перейти до змісту

Значить так. Революційна трійка в складі МГ42, Йожа і Фоми з завданням не справилась. Давайте оберем ОДНОГО представника!


Recommended Posts

Угу, шаблон зробити не зміг, то хоч голосувалку створиш на форумі, яким рулить кацапський хакер  :tu: Не словом, а ділом!

ти букви коли навчишся читати?

не голосувалку, а гілку для поіменного голосування

Link to comment
Share on other sites

А навіщо колотити? Наразі є ОДИН адмін на цьому форумі. Чому б йому напряму не спілкуватися з АП? Чому ті, хто мають з нею прямий зв*язок, не перестали бути передастами і до цього часу не допомогли адмінові у налагодженні безпосереднього зв*язку з Правдою? Їм це вигідно?

Link to comment
Share on other sites

Тарадайка, выглядит так, что вы обижены, что вас не пригласили, не оценили. Какая-то ревность деццкая. Сделайте лучше.

 

Я і роблю, як вважаю за краще - демократизую ФУП.

 

А навіщо колотити? Наразі є ОДИН адмін на цьому форумі. Чому б йому напряму не спілкуватися з АП? Чому ті, хто мають з нею прямий зв*язок, не перестали бути передастами і до цього часу не допомогли адмінові у налагодженні безпосереднього зв*язку з Правдою? Їм це вигідно?

Без поняття. Це їх розборки. Я хочу щоб ця епопея з хакерами і переїздами швидше закінчилась.

Змінено користувачем тарадайка
Link to comment
Share on other sites

> Революційна трійка в складі МГ42, Йожа і Фоми з завданням не справилась

 

А хто це вирішив? IMHO "трійка в складі" "справилась" відмінно - форум швидкий, зручний, чудово тримає навантаження. На старому ФУПі хтось поцупив мій нік, хакери банять кого завгодно, постійні зависання - залишатися там немає жодного сенсу. "трійці в складі МГ42, Йожа і Фоми" - подяка за роботу.

Link to comment
Share on other sites

Кароче... Что  я понял со стороны......Африканский  Йож не может  свои амбиции в жопу засунуть...... А мы все заложники.

ЗЫ . Йож, ты же пани Ада, без обид..... почти десять лет бок-о-бок прошли....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кароче... Что  я понял со стороны......Африканский  Йож не может  свои амбиции в жопу засунуть...... А мы все заложники.

ЗЫ . Йож, ты же пани Ада, без обид..... почти десять лет бок-о-бок прошли....

імхо навпаки, інші двоє мають непомірні амбіції... але то таке.. кожен має право на точку зору

єдине що варто кріпко думати перш ніж таке казати, бо це дуже образливо, якщо ви помиляєтесь

Змінено користувачем тарадайка
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

*злому больше не наливать*

 

отъебитесь от ежа пажалста. Я сделала все, что было необходимо, свою работу закончила. Теперь фупоголик исключительно в руках фомы и мг - к ним ВСЕ претензии. 

задрали, чесслово :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

лично мне просто жалко выкидывать большой кусок работы, я все еще надеюсь хотя бы на благоразумие МГ.

Потому что алена еще давно сказала "меняйте исполнителей", и я их поставила об этом в известность - отут их и понесло...

 

так что амбиции - это не ко мне  :gigi:  я вообще не при чем.

 

кароч, отвяньте.

 

зы. ГДЕ ПЕРЕЕЗД ПЛЯ? :pleasant:  шо трапилося? общественность фылюецца

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

*злому больше не наливать*

 

отъебитесь от ежа пажалста. Я сделала все, что было необходимо, свою работу закончила. Теперь фупоголик исключительно в руках фомы и мг - к ним ВСЕ претензии. 

задрали, чесслово :pleasant:

о, оце чітко сказано

йожа подала у відставку

з даного моменту відповідальні мг і фома

Link to comment
Share on other sites

Африканский Йож не может свои амбиции в жопу засунуть...... А мы все заложники

а можна і по інакшому подивитись - мг і фома рейдернули фуп і чисто вперлись в непринципові питання щоб не віддавати ключі

які вони і не збирались віддавати

а ми всі заложники

чогось спортсмен зареганий до офіційного оголошення про створення фупоголіка... може він за цим стоїть...

 

бачиш як образливо будувати фантазії, а не судити по фактам?

Змінено користувачем тарадайка
Link to comment
Share on other sites

 

 


і чисто вперлись в непринципові питання щоб не віддавати ключі

Ми готові віддати зараз, ще раз підкреслюю, але не тобі чи шамболаю, а УП.

 

 

 


чогось спортсмен зареганий до офіційного оголошення про створення фупоголіка... може він за цим стоїть...

:fp1:

 

 

 


а можна і по інакшому подивитись - мг і фома рейдернули фуп

А ось за це  - попередження, поки що умовне.

Link to comment
Share on other sites

 

 


о, оце чітко сказано йожа подала у відставку з даного моменту відповідальні мг і фома

Имеющие глаза да видели, что у Йожи статуса админа уже несколько дней нет.

Link to comment
Share on other sites

а можна і по інакшому подивитись - мг і фома рейдернули фуп і чисто вперлись в непринципові питання щоб не віддавати ключі

які вони і не збирались віддавати

а ми всі заложники

чогось спортсмен зареганий до офіційного оголошення про створення фупоголіка... може він за цим стоїть...

 

бачиш як образливо будувати фантазії, а не судити по фактам?

Тобто, до них він був чиїмось? Пан правельно користується термінами? Чи може варто спочатку почиткать визначення терміну "рейдерство"?

Link to comment
Share on other sites

 

 


тарадайка : а можна і по інакшому подивитись - мг і фома рейдернули фуп

А ось за це  - попередження, поки що умовне.

 

ааааааааааааааааааааааааааааааааа :lol2:  :weep:  :lol2:  :tu:

мася абиделось))))

 

таки точно - крыша протекла. Ты тут кто вообще, чтобы кому-то что-то "выносить" и предупреждать"? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...