Перейти до змісту

У нас за февральской революцией последует и октябрьская....


злой

Recommended Posts

С такими керенскими у власти.... то точно.... Только ЖЕСТКОСТЬ власти спасет нас.....

Да , стрелять  в  террористов... СТРЕЛЯТЬ... или не будет Украины на карте мира.

Link to comment
Share on other sites

Злой..Ты уже не йулёк?

я уже  давно.... Но  в тоже  время я и не юлефоб.......    Буду  голосовать за Петю.... ( за мной человек  10ть семьи, которые услышат  меня.)... Стараюсь выбор сделать ответственно...

Змінено користувачем злой
Link to comment
Share on other sites

не було в нас ніякої революції

 

і зараз не революція а тупо еволюційний процесс - сильний пожирає слабшого

 

в військовому, економічному та патріотичному сенсі Україна нічого не може протиставити РФ, тому ми приречені мовчки сидіти поки великі дяді "парешают"

Link to comment
Share on other sites

я уже  давно.... Но  в тоже  время я и не юлефоб.......    Буду  голосовать за Петю.... ( за мной человек  10ть семьи, которые услышат  меня.)... Стараюсь выбор сделать ответственно...

Ну у тИбя и семья.Гарем,шоле..?

 

А выхода таки нет..Придёцца видимо за Пороха

Link to comment
Share on other sites

не було в нас ніякої революції

 

і зараз не революція а тупо еволюційний процесс - сильний пожирає слабшого

 

в військовому, економічному та патріотичному сенсі Україна нічого не може протиставити РФ, тому ми приречені мовчки сидіти поки великі дяді "парешают"

Была  самая  настоящая РЕВОЛЮЦИЯ.... то 2005 было недоразумение.

Link to comment
Share on other sites

Была  самая  настоящая РЕВОЛЮЦИЯ.... то 2005 было недоразумение.

 

Революція (від лат. revolutio — обертання, розвертання) — фундаментальна структурна зміна існуючої природної, соціальної, політичної чи економічної системи, яка зазвичай відбувається раптово або протягом відносно короткого часу.

 

Які фундаментальні зміни ви помітили в Україні? Крім рож в телевізорах нічого не змінилось.

Link to comment
Share on other sites

Революція (від лат. revolutio — обертання, розвертання) — фундаментальна структурна зміна існуючої природної, соціальної, політичної чи економічної системи, яка зазвичай відбувається раптово або протягом відносно короткого часу.

 

Які фундаментальні зміни ви помітили в Україні? Крім рож в телевізорах нічого не змінилось.

Как какие... вон банки средь бела дня стали грабить...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...