Перейти до змісту

Кошмар %%йла. Наши партизаны.


kr1810bm86

Recommended Posts

http://censor.net.ua/video_news/283477/vrag_ne_proyidet_ukraintsy_nachali_massovo_zapisyvatsya_v_narodnoe_opolchenie_i_obuchayutsya_partizanskoyi

 

Может потихоньку дело сдвинется с метвой точки. А если еще прислушатся к этому:
 

http://tvi.ua/new/2014/04/30/hacko_turchynov_povynen_pidterty_shmarkli_svoyim_sylovykam?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

 

то москалям будет больно :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Остання відповідь

москалі досі нєпАнімают, що в разі серйозної заварухи величезна к-сть громадян України буде воювати на території московії всіма доступними засобами... 

В мене дві вищі освіти з відзнакою... невже вони думають що я, бандерівець з діда-прадіда, не можу вивчити російську? Та я її знаю набагато краще ніж нинішній середньостатистичний расєянін... При потребі я зімітую їхні акценти краще від аборигенів! Я багато читав їхньої літератури - як класику так і сучасну. Я слідкував за їхніми політичними розборками і за розвитком пропагандивної машини... знаю сленги і популярні меми... Як вони збираються воювати з такими як я на СВОЇЙ території?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

есть там и разумные личности. Пишут :D  - куда воевать, нах? КАК диверсантов ловить, например? Хохол за кацапа сойдет, а наоборот - ни в жисть, не учим мы по своей тупой пихатости языка.Акцент!!!!

 

Кстати, меня тоже всегда удивляло, что кацапы даже по-кацапски по-человечески говорить не могут. Тупые животные, мля...

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

? Хохол за кацапа сойдет,

Неа, акцент, ловится на раз-два. А украинское Г с хвостиком - то вообще, Не лечится, совсем.

Но в России много наших, можно косить под янычара.

Змінено користувачем kr1810bm86
Link to comment
Share on other sites

Неа, акцент, ловится на раз-два. А украинское Г с хвостиком - то вообще, Не лечится, совсем.

Но в России много наших, можно косить под янычара.

Фигня- всегда можно сойти за ростовчанина, кубанца, ставропольца.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

москалі досі нєпАнімают, що в разі серйозної заварухи величезна к-сть громадян України буде воювати на території московії всіма доступними засобами... [/size]В мене дві вищі освіти з відзнакою... невже вони думають що я, бандерівець з діда-прадіда, не можу вивчити російську? Та я її знаю набагато краще ніж нинішній середньостатистичний расєянін... При потребі я зімітую їхні акценти краще від аборигенів! Я багато читав їхньої літератури - як класику так і сучасну. Я слідкував за їхніми політичними розборками і за розвитком пропагандивної машини... знаю сленги і популярні меми... Як вони збираються воювати з такими як я на СВОЇЙ території?[/size]

У Вас в тексте полно ошибок, так что Ваши способности выучить русский сомнительны. Да и что-то насчет двух освит сомнения...Хотя сейчас такие освиты...

 

Но я вот подумал, все таки Вы правы - русский изучать вам стоит. Он скоро понадобится и без него будет никак.

Змінено користувачем lks1965
  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Неа, акцент, ловится на раз-два. А украинское Г с хвостиком - то вообще, Не лечится, совсем.

 

та прям!

месяца два , и мАсковский акцент ваш

и это ,не напрягаясь, по ходу дела

а уж если задаться целью...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

http://censor.net.ua/video_news/283477/vrag_ne_proyidet_ukraintsy_nachali_massovo_zapisyvatsya_v_narodnoe_opolchenie_i_obuchayutsya_partizanskoyi

 

Может потихоньку дело сдвинется с метвой точки. А если еще прислушатся к этому:

 

http://tvi.ua/new/2014/04/30/hacko_turchynov_povynen_pidterty_shmarkli_svoyim_sylovykam?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter

 

то москалям будет больно :)

Ти ба якi крутi!

 

Да и сами рассудите. Воевать можно только есть какой-то внутренний сильный мотив. Например лесные братья и бендеровцы после окончания войны еще долго толклись по лесам именно потому, что внутренний мотив у них был. Не сомневаюсь, что и сейчас в тех местах такое возможно, особенно при помощи извне.

А во всяких там областях восточнее это иллюзии

 

Ну какие там у хомяков внутренние убеждения.. Пшик один... Это в интеренетах  дро... строчить посты легко, приятно и безопасно., а в реальности будет так

http://gosh100.livejournal.com/82674.html

 

Змінено користувачем lks1965
  • Upvote 1
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

Ти ба якi крутi!

 

Да и сами рассудите. Воевать можно только есть какой-то внутренний сильный мотив. Например лесные братья и бендеровцы после окончания войны еще долго толклись по лесам именно потому, что внутренний мотив у них был. Не сомневаюсь, что и сейчас в тех местах такое возможно, особенно при помощи извне.

А во всяких там областях восточнее это иллюзии

 

Ну какие там у хомяков внутренние убеждения.. Пшик один... Это в интеренетах  дро... строчить посты легко, приятно и безопасно., а в реальности будет так

http://gosh100.livejournal.com/82674.html

Про саботаж чули? А саботажників буде дуже багато.

Змінено користувачем KIT
Link to comment
Share on other sites

есть там и разумные личности. Пишут :D  - куда воевать, нах? КАК диверсантов ловить, например? Хохол за кацапа сойдет, а наоборот - ни в жисть, не учим мы по своей тупой пихатости языка.Акцент!!!!

 

Кстати, меня тоже всегда удивляло, что кацапы даже по-кацапски по-человечески говорить не могут. Тупые животные, мля...

 

отож бо й воно, тупі кацапи навіть свій єзиг не можуть вивчити

:gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Без поддержки населения ни одно партизанское движение не просуществует более 3 дней!

так партизанить будет почти все гр.население, это вас не Дамбас, мало не покажется, оружейные магазины уже все пустые-все выгребли, в очереди стоят да и НАТо врятли молча будет лицезреть ватников потных на территории Украины

Link to comment
Share on other sites

ГАЦЬКО: ТУРЧИНОВ ПОВИНЕН ПІДТЕРТИ ШМАРКЛІ СВОЇМ СИЛОВИКАМ

 

Ботану Пастору самому надо сопли вытирать

Link to comment
Share on other sites

так партизанить будет почти все гр.население, это вас не Дамбас, мало не покажется, оружейные магазины уже все пустые-все выгребли, в очереди стоят да и НАТо врятли молча будет лицезреть ватников потных на территории Украины

Я полюбил это форум!!! Ибо количество святых и невинных созданий на этом форуме превосходит всякие разуемение. Как прекрасно быть невинным созданием  и подскакивая на граблях, непрерывно надеяться, надеяться и еще раз надеяться что уж в этот раз ручка не даст по носу...

  • Downvote 5
Link to comment
Share on other sites

Як би то не було, але ця тема просто УГ вiд тих хто не зна що таке реальна вiйна, або партизанщина.

1) а никто и ничего не знает, но только до тех пор пока не попробует что-то сделать.

2) почему не на демонстрации?

Link to comment
Share on other sites

1) а никто и ничего не знает, но только до тех пор пока не попробует что-то сделать.

2) почему не на демонстрации?

1. Я не хотел бы узнать что такое партизанить (я офисный планктон за 40 с пузиком, что я там навоюю?).

2. ДЕМОН страции? Я на такое не хожу. В парк пойдем с дитями. Там праздничные программы разные, открытие парков. Лето же скоро. Фонтаны запустили.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А на цьому форумі таких созданій як lks1965 будуть банити ?

тому що будь-який діалог з ними це непродуктивна трата часу ! 

Почему же меня надо банить? Я обладаю весьма приличными знаниями по истории, политологии,  экономики. Доречi! Я вiльно володiю українською мовою, не вживаю лайку, розмовляю ввiчливо. Так що не бачу аж нiяких причин мене банити (ну крiм заздрощив деяких дописувачI). Запрошую до дiалогу!

Link to comment
Share on other sites

Почему же меня надо банить? Я обладаю весьма приличными знаниями по истории, политологии, экономики. Доречi! Я вiльно володiю українською мовою, не вживаю лайку, розмовляю ввiчливо. Так що не бачу аж нiяких причин мене банити (ну крiм заздрощив деяких дописувачI). Запрошую до дiалогу!

Не звертайте уваги, то безумовный рефлекс органiзму в деяких дописувачiв. Це добре що на форумi почали з'являтися ввiчливi люди. А то рiвень ФУПу останнiм часом почав скочуватись до рiвня базарних хабалок. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Я полюбил это форум!!! Ибо количество святых и невинных созданий на этом форуме превосходит всякие разуемение. Как прекрасно быть невинным созданием  и подскакивая на граблях, непрерывно надеяться, надеяться и еще раз надеяться что уж в этот раз ручка не даст по носу...

 

 

Почему же меня надо банить? Я обладаю весьма приличными знаниями по истории, политологии,  экономики. Доречi! Я вiльно володiю українською мовою, не вживаю лайку, розмовляю ввiчливо. Так що не бачу аж нiяких причин мене банити (ну крiм заздрощив деяких дописувачI). Запрошую до дiалогу!

Я вважаю, що у вас зверхнє ставлення до співрозмовників і замість намагання зрозуміти один одного, йдуть пропаганда і повчання. ІMXO.

А це вже виглядає як натуральний тролізм. Я вважаю, що тролів треба стріляти а не давати їм розвернутися. На цьому все. Щасливо залишатися !  B-)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А на цьому форумі таких созданій як lks1965 будуть банити ?

тому що будь-який діалог з ними це непродуктивна трата часу ! 

Включи ігнор. най поки буде цей голос з лубянки  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

та прям!

месяца два , и мАсковский акцент ваш

и это ,не напрягаясь, по ходу дела

а уж если задаться целью...

Згоден. Я наприклад можу на їхньому нарєчії. Мене в Пітері таксист по вимові за москвича прийняв.

Змінено користувачем Грицько
Link to comment
Share on other sites

Згоден. Я наприклад можу на їхньому нарєчії. Мене в Пітері таксист по вимові за москвича прийняв.

Тодi Вам дадут парабеллум i вiзитку правого сектору. Сигнал до диверсiй буде "три зелених свистки".
Link to comment
Share on other sites

А на цьому форумі таких созданій як lks1965 будуть банити ?

тому що будь-який діалог з ними це непродуктивна трата часу ! 

А тебя заставляют вести с ним диалог под дулом автомата?

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...