Перейти до змісту

Кошмар %%йла. Наши партизаны.


kr1810bm86

Recommended Posts

 

 


И становится смешно когда тебе морозят с умным видом аргументы и "факты" с которыми разобрались еще 10 лет назад.

 

:) Але ж він того не знає, що вже давно з тим розібралися.

 

От так і не розказав нам кацапик, про що ж був той кримський лже-референдум.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 402
  • Created
  • Остання відповідь

Бреши далі.Сепарастів винесли нафіг саме народ. 

http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/1/7024093/

Обратите пожалуйста внимание, что своим постом я отвечал на необоснованное предположение о партизанской войне в Крыму.

Красноармейск тут не причем.

Link to comment
Share on other sites

Я тоже повторю. 100 стран признало Крым оккупированной территорией. Только 10 воздержалось или против. Так шо ООН вам не поможет в данном случае.

Данное решение носит сугубо рекомендательный характер. Помните об этом.

Link to comment
Share on other sites

Обратите пожалуйста внимание, что своим постом я отвечал на необоснованное предположение о партизанской войне в Крыму.

Красноармейск тут не причем.

Кацаписку, то про що був у Криму лже-референдум?

Link to comment
Share on other sites

Шо-шо? Після чого він увійшов у состав педерації?

 

Ану в галаза сатрєть!!! Про шо був лже-референдум????

Минутку.. Я ошибся действительно. О независимости была декларация а референдум о статусе. Приношу извинения

Link to comment
Share on other sites

 

 


Данное решение носит сугубо рекомендательный характер. Помните об этом.

Не знаю, не знаю.... Банки сваливают, самолеты не летают, крупные иностранные фирмы сваливают. Как-то не совсем простая "рекомендация".

Link to comment
Share on other sites

Минутку.. Я ошибся действительно. О независимости была декларация а референдум о статусе. Приношу извинения

Хм, а я например думаю что ошиблись твои родители, а ты умышленно эту чушь нес.

Дальше то что? B-)

Link to comment
Share on other sites

Ти покажи Український закон про місцеві референдуми - ділов то. Я ж не вимагаю від тебе якісь міжнародні документи сюди тягати. Адже оскільки той лжереферендум проводився ВНУТРІ країни, то він повинен був проводитися саме за МІСЦЕВИМ національним законодавством. І механізм цього твого самоопрєдєлєнія повинен бути зовсім іншим - я тобі вже раніше описала. Так де ссилка на національне українське законодавство?

 

ССИЛКА!!!!

Если страна вступает в ООН то ее законодательство должно быть приведено в соответствие с Уставом ООН и страна не может отказывать народу в самоопределении прикрываясь отсутсвием механизма реализации такого самоопределения. Понимаете... государство для народа а не наоборот!

Link to comment
Share on other sites

Минутку.. Я ошибся действительно. О независимости была декларация а референдум о статусе. Приношу извинения

Так на якій підставі путлер приєднав Крим? Адже Крим про свою незалежність референдуму не проводив!

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, не знаю.... Банки сваливают, самолеты не летают, крупные иностранные фирмы сваливают. Как-то не совсем простая "рекомендация".

Если вы о санкциях, то их принимает США + его союзники. Что-то я не слышал о санкциях со стороны Китая или Бразилии

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, не знаю.... Банки сваливают, самолеты не летают, крупные иностранные фирмы сваливают. Как-то не совсем простая "рекомендация".

Тем не менее такое решение не носит юридически обязывающего характера.

Link to comment
Share on other sites

Если страна вступает в ООН то ее законодательство должно быть приведено в соответствие с Уставом ООН и страна не может отказывать народу в самоопределении прикрываясь отсутсвием механизма реализации такого самоопределения. Понимаете... государство для народа а не наоборот!

Ти мені не відбріхуйся. Ти  мені покажи ссилку на внутрішнє законодавство про місцеві референдуми. Що таке право на самовизначення - ти хоч розумієш, що воно собою представляє? Про яке "право на самовизначення" Криму може бути мова, якщо то багатонаціональний півострів. Він просто не підпадає під дію тієї твоєї за вуха притягнутої конвенції. Вона тут не прокатіт. Шукай іншу методічьку. Окремо кримські татари, окремо етнічні росіяни, окремо етнічні гагаузи, окремо етнічні мадьяри мають право на самовизначення, але увесь багатонаціональний півтострів - НІ. Йди вчи законодавство не тільки українське національне, але й міжнародне.

Link to comment
Share on other sites

Если страна вступает в ООН то ее законодательство должно быть приведено в соответствие с Уставом ООН и страна не может отказывать народу в самоопределении прикрываясь отсутсвием механизма реализации такого самоопределения. Понимаете... государство для народа а не наоборот!

ОхтыжвотэтовЫблиндаёте....

Это вы про эрэфию так? Государство для народа ? :weep: 

Link to comment
Share on other sites

Так на якій підставі путлер приєднав Крим? Адже Крим про свою незалежність референдуму не проводив!

Не принципиально была ли это декларация или референдум. Субъектность субъекта обеспечивается его действиями.

 

Смотрите. Не так давно Тимошенко просила США защитить суверенность Украины. Фактически такой просьбой она показала, что Украина не имеет суверенности. Нельзя име суверенность кем-то защищаемую. Суверенность это статус который обеспечивается самим сувереном. Иначе он не суверен,  а в лучшем случае вассал.

Ну я надеюсь я понятно объяснил? Т.е. Крым обеспечил свою независимость декларацией.

Змінено користувачем lks1965
Link to comment
Share on other sites

На основании рефренедума. Это же  очевидно

Тупак, вчи кацапське законодавство!! Кацапурія відповідно до свого національного законодавства має право приєднувати до себе тільки незалежні суб*єкти, які в той чи інший спосіб здобули/проголосили свою незалежність від іншого міжнародного суб*єкта. А на твоєму тому сраному лже-референдумі ні про яку незалежність від України мова не йшла. Там мова йшла про приєднання Криму до роїссі, а це різні речі. Крим ні на хвилину незалежним від України не був, тому не підпадав під роїсське законодавство, щоб його приєднувати. Ферштейн? Крим не є належним суб*єктом міжнародних правовідносин для того, щоб роїсся його приєднувала до себе - факт налітсо - навіть не тільки де-факто, а і де-юре насильне приєднання, тобто АНЕКСІЯ Криму, скільки б ти тут не вибріхувався.

Link to comment
Share on other sites

Ти мені не відбріхуйся. Ти  мені покажи ссилку на внутрішнє законодавство про місцеві референдуми. Що таке право на самовизначення - ти хоч розумієш, що воно собою представляє? Про яке "право на самовизначення" Криму може бути мова, якщо то багатонаціональний півострів. Він просто не підпадає під дію тієї твоєї за вуха притягнутої конвенції. Вона тут не прокатіт. Шукай іншу методічьку. Окремо кримські татари, окремо етнічні росіяни, окремо етнічні гагаузи, окремо етнічні мадьяри мають право на самовизначення, але увесь багатонаціональний півтострів - НІ. Йди вчи законодавство не тільки українське національне, але й міжнародне.

Современные страны это всегда конгломерат  разных народов в той или иной степени. Это не отменяет права на самоопределение ни в коем случае

Link to comment
Share on other sites

ОхтыжвотэтовЫблиндаёте....

Это вы про эрэфию так? Государство для народа ? :weep:

А что вас удивляет? Это так и есть. Все государства для народа. Для освещения этого вопроса очень рекомендую начать с трудов Аристотеля и Тойнби.

Link to comment
Share on other sites

Тупак, вчи кацапське законодавство!! Кацапурія відповідно до свого національного законодавства має право приєднувати до себе тільки незалежні суб*єкти, які в той чи інший спосіб здобули/проголосили свою незалежність від іншого міжнародного суб*єкта. А на твоєму тому сраному лже-референдумі ні про яку незалежність від України мова не йшла. Там мова йшла про приєднання Криму до роїссі, а це різні речі. Крим ні на хвилину незалежним від України не був, тому не підпадав під роїсське законодавство, щоб його приєднувати. Ферштейн? Крим не є належним суб*єктом міжнародних правовідносин для того, щоб роїсся його приєднувала до себе - факт налітсо - навіть не тільки де-факто, а і де-юре насильне приєднання, тобто АНЕКСІЯ Криму, скільки б ти тут не вибріхувався.

Вы совершенно неправильно употребляете термин "аннексия"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та да. И неоднократные посещения  Украины стаей фсбшников это просто совпало так,  правда? B-)

Это необоснованные обвинения. А вот толчея американцев в Киеве всех статусов  (вплоть до директора ЦРУ, может и выше, впрочем  я точно не помню) подтверждена

Змінено користувачем lks1965
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не принципиально была ли это декларация или референдум. Субъектность субъекта обеспечивается его действиями.

 

Смотрите.Не так давно Тимошенко просила США защитить суверенность Украины. Фактически такой просьбой она показала, что Украина не имеет суверенности. Нельзя име суверенность кем-то защищзаемую. Суверенность это статус который обеспечивается самим сувереном. Иначе он не суверен,  а в лучшем случае вассал.

Ну я надеюсь я понятно объяснил? Т.е.К рым обеспечил свою независимость декларацией.

ПРИНЦИПОВО! До одного місця, яку там срану декларацію накарлякав Аксютка! Головне, яку думку висловило населення Криму, адже саме НАРОД є джерелом влади. І те джерело влади вчинило не у відповідності із законодавством роїссі, тобто, роїсся в такому випадку не повинна була його приєднувати, бо Крим не являвся суб*єктом міжнародних правовідносин - він і після референдуму являвся частиною України, яка порушуючи усі можливі закони, до речі, не своєю більшістю, а це суттєво, захотіла переїхати разом із територією у педерацію. А це означає, що Пуцькін приєднав до себе не суб*єкт міжнародних правовідносин, а частину іншої держави всупереч її (держави) волі, адже держава Україна такого волевиявлення про приєднання її частини до підарації не вчиняла.

 

Анексія чистої води.

Link to comment
Share on other sites

ПРИНЦИПОВО! До одного місця, яку там срану декларацію накарлякав Аксютка! Головне, яку думку висловило населення Криму, адже саме НАРОД є джерелом влади. І те джерело влади вчинило не у відповідності із законодавством роїссі, тобто, роїсся в такому випадку не повинна була його приєднувати, бо Крим не являвся суб*єктом міжнародних правовідносин - він і після референдуму являвся частиною України, яка порушуючи усі можливі закони, до речі, не своєю більшістю, а це суттєво, захотіла переїхати разом із територією у педерацію. А це означає, що Пуцькін приєднав до себе не суб*єкт міжнародних правовідносин, а частину іншої держави всупереч її (держави) волі, адже держава Україна такого волевиявлення про приєднання її частини до підарації не вчиняла.

 

Анексія чистої води.

Напомню, что Россия планировала внести изменения в законодательство, но отложила этот вопрос, потому, что Крым провозгласил себя независимым государством, а для такого случая законодательство имелось.

Понимаете независимость берется, а не дается.

Змінено користувачем lks1965
Link to comment
Share on other sites

А что вас удивляет? Это так и есть. Все государства для народа. Для освещения этого вопроса очень рекомендую начать с трудов Аристотеля и Тойнби.

Ух ты...

То есть Аристотель и Тойнби писали об эрэфии? Как занимательно вЫ врёте... :D

Link to comment
Share on other sites

Современные страны это всегда конгломерат  разных народов в той или иной степени. Это не отменяет права на самоопределение ни в коем случае

ти не можеш понять одного: якщо групка людей, що відділилася від усієї національності, вирішила відділитися, то це аж ніяк не право на самовизначення - це не що інше, як сепаратизм, посягання на суверенітет. Там були і українці, і росіяни, то чому уся російська нація не відділилася, а тільки та її частина, яка компакто проживала біля роїсських воєнних баз? Ця херня аж ніяк не підпадає під "право на самовизначення", так що нєхер нею прикриватися.

Link to comment
Share on other sites

Если вы о санкциях, то их принимает США + его союзники. Что-то я не слышал о санкциях со стороны Китая или Бразилии

И какие китайские или бразильские фирмы работают щас в Крыму?

 

Да и вообще, какой спор о законности или незаконности, когда идет война между Украиной и рашей?

Когда часть территории Украины оккупирована армией москалив.

Когда в Украине растет понимание необходимости отстреливать оккупантов.

Когда самые предусмотрительные уже начали подготовку к партизанской и диверсионной войне.

 

Раше насрать на международные нормы и правила. Это она показала не выполнив обязательства гаранта территориальной целости Украины, которым являлась по договору. Хорош гарант оттяпавший кусок территории.

Link to comment
Share on other sites

Ух ты...

То есть Аристотель и Тойнби писали об эрэфии? Как занимательно вЫ врёте... :D

Нет, что вы. России во времена Аристотеля не существовало. Уж это то вы наверное знаете. Их труды однако носят универсальный характер. Да и вообще не только их труды интересны. Читайте и других.

Link to comment
Share on other sites

Напомню, что Россия планировала внести изменения в законодательство, но отложила этот вопрос, потому, что Крым провозгласил себя независимым государством, а для такого случая законодательство имелось.

Понимаете независимость берется, а не дается.

То її трудності, тому де-юре, і де-факто Крим педерація до себе приєднала незаконно.

Link to comment
Share on other sites

Напомню, что Россия планировала внести изменения в законодательство, но отложила этот вопрос, потому, что Крым провозгласил себя независимым государством, а для такого случая законодательство имелось.

Понимаете независимость берется, а не дается.

Чим-чим провозгласив??? Де волевиявлення народу про нєзавісіме гасударство?

Link to comment
Share on other sites

ти не можеш понять одного: якщо групка людей, що відділилася від усієї національності, вирішила відділитися, то це аж ніяк не право на самовизначення - це не що інше, як сепаратизм, посягання на суверенітет. Там були і українці, і росіяни, то чому уся російська нація не відділилася, а тільки та її частина, яка компакто проживала біля роїсських воєнних баз? Ця херня аж ніяк не підпадає під "право на самовизначення", так що нєхер нею прикриватися.

Все просто. Население Крыма (и в частности Севастополя) является в большинстве носителем русской ментальности если хотите (я понимаю термин вам не нравится но он точен) принадлежит к "русскому миру", что и подтвердилось на референдуме.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...