Перейти до змісту

Омерзительно...


mg42

Recommended Posts

Мій кум невдовзі теж відправляється в АТО.

Убило наповал те, що абсолютно все обмундирування мусів купляти собі сам.

 

Бо ж не доброволець, не мобілізований, а по держслужбі, по рознарядці (він ж/д офіцер) - це у них таке "добровільне відрядження".

Ось таким от чином ще з літа менти та прокурори по розкладу проганяють через АТО чи не весь керівний склад (думаю, заодно отримують статус учасника та імунітет від люстрації).

 

В принципі, кому їхати як не людям в погонах, які хоча б пістолета в руках тримали і знають що з ним робити?

Вони ж всі 23 роки отримували бабки саме за це.

 

Але гнати в АТО практично на самозабезпеченні??

Типу "а хай собі там самі колядують"?

Це якось категорично ненормально.

Link to comment
Share on other sites

знайомо.

 

подруга (кандидат психологічних наук, днями пропадає у госпіталі) каже, декого з сестер  просто вбила б

- Ой еті атошнікі так надлоєлі уже!!! ето ужас просто, к нім ходят і ходят, ходят і ходят!!! І чего оні там ваащє дєлалі? нафік нам вот тєпєрь етот гємаарой???

 

Каже, хотіла сказати "радій, дибілка, що зхавдякит їм тобі на голову градом не лупашать", але подумалося - до хлопців з позитивом треба йти, тут зачепишся з такою козою, їй нічого не доведеш, а задачу свою виконаєш гірше

Link to comment
Share on other sites

мразі хватає....

почитайте....

http://ogo.ua/articles/view/2015-01-27/58792.html

27.01.2015, 11:50

Рівненщина: забрати тіло загиблого військового виявилося серйозною проблемою

Громадська активіста та волонтер Віка Шинкаренко, на своїй сторінці у фейсбук розповіла про проблеми, з якими стикаються батьки загиблих герої, коли хочуть забрати тіло сина.
 
Неділя 7 ранку, дзвінок з 93 бригади" Віка у нас 200 й із Здолбунова, Жук Василь 1991 р.н, потрібно забрати, дай контакти військомату! Скинула контакти обласного воєнкома. Власне, його робота. Проходить півгодини телефонують з військкомату:

- Як забрати 200-го з Красноармійська?
Вибачте, перше що вирвалось:
- А як забирали інших, він же далеко не перший?
- А у нас такого юридичного механізму як забирати не має.

Як мобілізовувати і забирати у мами сина є , а як повернути хоча б тіло додому - не має.
Інші батьки відразу, як чули то відразу самі їхали забирати. А тут сім`я бідова, троє дітей, Василь був за старшого... Словом вирішую їхати і забирати сама.

- Які мені потрібно з собою документи, щоб його забрати?
- А не знаємо...
- А виїжджаю, за півгодини буду у військкоматі, дізнайтесь що потрібно і підготуйте...
Через 20 хвилин телефонує воєнком:
- Віка, відбій. Зараз не треба їхати забирати. Там багато "200" і в них труни закінчились....
Словом ми виїхали в той же день. Купили труну, виїхали. По дорозі вночі в Черкаському нам дали форму і берци. Щоб достойно забрати солдата.
Приїжджаємо в Красноармійськ, а в моргу тіла немає. Пропонують шукайти в Дніпропетровську. Там в четвертому морзі теж нема. Через кілька годин знайшли у морзі лікарні ім. Мечникова. Але без копії паспорта нам тіло не видадуть, треба копія паспортаА у військкоматі лише облікова картка… І що робити нам, маючи тільки телефон при собі? За дві години родичі знайшли вдома копію паспорта відправили волонтерам телефоном, а ми по Інтернету скинули факс,. А тут ще довга черга задовідкою довідку. Адже тільки в один морг надходить до 30-50 чоловік, половина невпізнаних...
Патологоанатом як виписувала довідку близько 18 години запитала:
- Звідки ви? З
- Рівного.
- Ви хоч їли сьогодні?
- Зранку.
- Я теж, я зараз поділюся з вами бутербродом. Не думайте відмовитись.

Повечеряла з нею одним бутербродом на двох. Отримала довідку, хуууу, нарешті! Спускаюсь в морг за тілом, кажуть вам ще з прокуратури потрібно дозвіл отримати... І тут я зрозуміла, що бюрократія тільки починається…
Їду в прокуратуру Жовтневого району на Чернишевського 23. А там питають

- Вас допитували слідчі?
-А якого... мене допитувати?
- Ну як потерпілу...
- Яку потерпілу?
- Ну вам ще завтра на вул. Поля 1 на допит до слідчого на 8 ранку. Я кажу добре, але труна поки у вас постоїть…
- А вам без довідки її ніхто не віддасть.

Після мого ввічливого "в'єтнамського" набирають слідчого. Знов після "приємної" роз'яснювальної розмови, обіцяли почекати 20 хв. Бо вже 19.00 і робочий день закінчився. До свідчого встигли. Довідку видали швидко і навіть вибачились, майже о 20 їдемо в морг. А там зачинено… Достукались, забрали.
До речі, з Клеваня родичі теж виїхали своїм бузом забирати тіло з Херсону.
Завіса!

Ціла армія нероб-воєнкомів, чиновників, депутатів, урядовців змушують проходити через ці кола пекла родичів загиблих військових. Убитих горем дружин, батьків героїв, які віддали своє життя за Україну і наш з вам спокій.
Нардепи пишіть звернення в Міноборони, і розробіть механізм як забирати тіло патріота який захищав землю по якій ви ходите, їздите, на якій безпечно поки живете.

ХЛОПЦІ, ТІЛЬКИ ЖИВІТЬ!!!!
Змінено користувачем vigors
Link to comment
Share on other sites

любители мусорных баков могут сразу смело итти в гэндэлыг, нолевать корешам папиисят и рассказывать, как они совершыли миссию своей жызни - посадили когототамважного в мусорный бак, да... вот и все. бо тот, кого посадили, уже давно отряхнулся и делает то же, что и делал, а может еще и покруче... так што понтуйтесь дальше, ага... а воз и ныне там. а вот когда с вас будут требовать взятку, а вы пойдете и сдадите его в руки правосудия - ето уже совсем другой вопрос. только не надо тут заряжать пафосную фигню про нетакое правосудие... пока што не такие у нас моски в головах.

 

какова правасудия леса? ты троллишь? ))

 

Нет у нас правосудия. И пока всех от туда не уволят, не будет. Только через бак. А если отряхнулся и делает то же, что и делал, то через крюк. 

Иного нет у нас пути...

Змінено користувачем Kolisian
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мій кум невдовзі теж відправляється в АТО.

Убило наповал те, що абсолютно все обмундирування мусів купляти собі сам.

 

Бо ж не доброволець, не мобілізований, а по держслужбі, по рознарядці (він ж/д офіцер) - це у них таке "добровільне відрядження".

Ось таким от чином ще з літа менти та прокурори по розкладу проганяють через АТО чи не весь керівний склад (думаю, заодно отримують статус учасника та імунітет від люстрації).

 

В принципі, кому їхати як не людям в погонах, які хоча б пістолета в руках тримали і знають що з ним робити?

Вони ж всі 23 роки отримували бабки саме за це.

 

Але гнати в АТО практично на самозабезпеченні??

Типу "а хай собі там самі колядують"?

Це якось категорично ненормально.

 

Власть это выродки, воспринимающие собственный народ как ресурс, Что-то вроде угля или электричества. Для них мы рабы, источник обогащения.

Больше всего они боятся потерять свою власть. Хотя страх перед путиным то же велик. 

Мы зажаты между молотом и наковальней. Воюем на два фронта. Выиграть практически невозможно. Только с Божьей помощью.

Link to comment
Share on other sites

Мій кум невдовзі теж відправляється в АТО.

Убило наповал те, що абсолютно все обмундирування мусів купляти собі сам.

 

Але гнати в АТО практично на самозабезпеченні??

Типу "а хай собі там самі колядують"?

Це якось категорично ненормально.

 

Це не просто ненормально, це ганьба для держави. Я ціх владних підарів ненавиджу так само як моторолу та гіркіна. Такіж скоти.

Link to comment
Share on other sites

Хозя, им не пох. Они боятся добровольцев. Сильно боятся. Многие ребята вернутся с этой йобаной войны. И этим людям просто так лапшу на уши не навесишь. Эти пидарки делают все чтобы вернулось как можно меньше, в идеале никто.

Все еще впереди.

вангую, будет огромное нихуя.

навангував) тиша.

Link to comment
Share on other sites

знайомо.

 

подруга (кандидат психологічних наук, днями пропадає у госпіталі) каже, декого з сестер  просто вбила б

- Ой еті атошнікі так надлоєлі уже!!! ето ужас просто, к нім ходят і ходят, ходят і ходят!!! І чего оні там ваащє дєлалі? нафік нам вот тєпєрь етот гємаарой???

 

Каже, хотіла сказати "радій, дибілка, що зхавдякит їм тобі на голову градом не лупашать", але подумалося - до хлопців з позитивом треба йти, тут зачепишся з такою козою, їй нічого не доведеш, а задачу свою виконаєш гірше

сегодня здавал кровь..на анализы....

подхожу..и стыдливо говорю..можно я без очереди...грю.я от военкомата....

одна бабка начала волать сразу....чяво этомы должны тебя должны пропускать......

дед возле неё..как рявкнет...на неё..

чё не видишь..он от военкомата..ну и остальные бабки накинулись на неё :D  короче пропустили без всяких...

но вот такая вот интерестная картина была.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У МВД же своя медслужба.

Разве человек не может там сдать весь список?

И нарколога. И фтизиатра.

Или это в ведомственной поликлинике как раз такие порядки?

тот список который показал МГ42 это тока прилюдия уже к медкомисии..уже ихняя.

Link to comment
Share on other sites

Какой-то сплошной и беспросветный пиздец и тупняг. И как вычистить эти Авгиевы конюшни х.з...

Очень просто - пойти лично и начать чистить. Ну не прям вот так - а собрать группу единомышленников. разработать качественную программу, раскрутиться немного в медиа и пойти работать на 3-5 тыс грн пару лет. Если будет человек 100 - то какие-то моменты можно будет и "подчистить". А так сидим и требуем. Кто плиз конкретно должен все сделать? Лично министр со своей небольшой командой в 20 человек (а может и меньше) или През с командой в 100? 

Link to comment
Share on other sites

сегодня здавал кровь..на анализы....

подхожу..и стыдливо говорю..можно я без очереди...грю.я от военкомата....

одна бабка начала волать сразу....чяво этомы должны тебя должны пропускать......

дед возле неё..как рявкнет...на неё..

чё не видишь..он от военкомата..ну и остальные бабки накинулись на неё :D  короче пропустили без всяких...

но вот такая вот интерестная картина была.

 

це підтверджує, що більшість людей в нас все ж таки нормальні.

 

Ги, до речі зі мною було. Їхала я до лікарні (у стаціонарі лікувалася), везла рюкзак (там змінна одежа, ліки та вода). Біля дверей у тролейбусі є поручень, я поставила на нього рюкзака, щоб його у руці не тримати. Тролейбус НЕ повний.

Мені виходити через 1. Тут такий дід (не старий а з тієї породи - разойдісь успупє мєсто нє відіш я іду, ну є такі, х по пиці видно) з величезним рюкзаком за плечима суне через салон до виходу. Став коло мене і так ствердно:

- Ви канєшна сєйчас виходітє (це не було питання, то було твердження)

Кажу:

- Ні

Він:

- А чєго стала? Продох, нє відішЬЬЬ??? І в Європу лєєзєшь нєбось???

Я (трохи отетеріла бо до чого тут Європа якось не вкурила), втім все ж таки кажу:

- Здається, на відміну від декого я таки вже там

- Ах ти!!! Хохли блін!!! Євроопєйци??? "уху єлі" і все у такому дусі

І тут з місць напроти пару таких нівроку дядьків :

- Слухай, кацапидло, ти чого до неї доскіпався ? Давно у пику не отримував? Чого приперлося, валі у свою Москву бо зараз як тебе звати забудеш, фашистюган!!!

 

Понєслась кобила в щавєль, як то кажуть

 

Попри доволі "непарламентські вислови" було скоріше приємно, що знайшлися люди, які його заткнули

Змінено користувачем Françoise
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Очень просто - пойти лично и начать чистить. Ну не прям вот так - а собрать группу единомышленников. разработать качественную программу, раскрутиться немного в медиа и пойти работать на 3-5 тыс грн пару лет. Если будет человек 100 - то какие-то моменты можно будет и "подчистить". А так сидим и требуем. Кто плиз конкретно должен все сделать? Лично министр со своей небольшой командой в 20 человек (а может и меньше) или През с командой в 100? 

Реформа власти идет не снизу, а сверху воще-то.А кадровая политика Пети и Кроля особого оптимизма не внушает

Только так как делают с ДАІ в Киеве. 

А как делают?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

... на душе, блять :X

 

За то, чтобы тебе дали справку-сертификат от нарколога, что ты годишься идти добровольцем на фронт защищать Родину, ты должен сбегать и заплатить 135 гривен.

 

Причем эти пидорши, что там сидят и рубят капусту, еще и буром себя ведут...

 

 

Цуко, нет слов.

Это ещё ничего. Кое где, кое куда на военную службу по контракту 1500 тратят пока всех врачей и т.д. пройдут

 

Хотя ИМХО. Все кто призыва ется на военную службу должны проходить полностью всех необходимых врачей при военных госпиталях и комоссиях при военкоматах

Link to comment
Share on other sites

Какой-то сплошной и беспросветный пиздец и тупняг. И как вычистить эти Авгиевы конюшни х.з...

Все довольно просто как всегда,

Первое, суд присяжных или пофиг как называют. Идея что вердикт выносит община.

 

Дуо. Легалайз и нормальный закон по применению. Например если я завалю интрудера (хоть табуреткой), даже дело заводить не должны.

 

Три. Налоговая должна считать расходы не доходы.

 

Остальное производные. Тоже важно, но например если гаишник с зп в три килогривен ездить на икс шиш бехе то это не нормально как минимум.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Реформа власти идет не снизу, а сверху воще-то.А кадровая политика Пети и Кроля особого оптимизма не внушает

А как делают?

 

Параллельно с ДАІ создаётся патрульная служба. Сотрудники набираются с нуля на конкурсной основе, при этом действующие ГАИшники то же могут заполнять анкеты. ) 

 

Так же нужно делать и со всеми остальными госслужбами. По грузинскому пути.

Link to comment
Share on other sites

знайомо.

 

подруга (кандидат психологічних наук, днями пропадає у госпіталі) каже, декого з сестер  просто вбила б

- Ой еті атошнікі так надлоєлі уже!!! ето ужас просто, к нім ходят і ходят, ходят і ходят!!! І чего оні там ваащє дєлалі? нафік нам вот тєпєрь етот гємаарой???

 

Каже, хотіла сказати "радій, дибілка, що зхавдякит їм тобі на голову градом не лупашать", але подумалося - до хлопців з позитивом треба йти, тут зачепишся з такою козою, їй нічого не доведеш, а задачу свою виконаєш гірше

Они - служащие ВСУ. Начальник отделения - офицер. Достаточно тонко намекнуть... 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...