Перейти до змісту

Кто хуже? Дятел или кармодав?


Masterlaw

Recommended Posts

Ти, жертва аборту, на свою аву глянь.

Потiм вже про "бракованных генов" будеш щось варнякати. Чмо кремлядське.

Так ты еще и олигофрен? Отожествляешь аватарку с юзером? Пля, типичный дрыщ - тупое, недалекое создание...

Link to comment
Share on other sites

Так ты еще и олигофрен? Отожествляешь аватарку с юзером? Пля, типичный дрыщ - тупое, недалекое создание...

 

Давай ще висерiв. Ти ж "елiта". Тобi тут можна все. Ще й "vatsona" поклич на допомогу. Мурло жидокацапофашистське.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так ты еще и олигофрен? Отожествляешь аватарку с юзером? Пля, типичный дрыщ - тупое, недалекое создание...

А можна приклади його дрищізму? Чи так, аби по3,14здєть? Не варто на переслідуванні новеньких форумчан поповнювати собі карму. Бо я ж можу допомогти зробити вам її красненькою.  Не варто такому поважному підпанку (постів шото по клюбу малувато) займатися тут хернею. Краще поганяйте кацапів і підкаціпників. Чи молодець проти овець, а проти баранця - і сам вівця?  Фі. Я була кращої про вас думки. Війна надворі, а він своїх клює. Це верещить у вас власна безсилість. Опануйте себе і заткніться.

Link to comment
Share on other sites

А можна приклади його дрищізму? Чи так, аби по3,14здєть? Не варто на переслідуванні новеньких форумчан поповнювати собі карму. Бо я ж можу допомогти зробити вам її красненькою.  Не варто такому поважному підпанку (постів шото по клюбу малувато) займатися тут хернею. Краще поганяйте кацапів і підкаціпників. Чи молодець проти овець, а проти баранця - і сам вівця?  Фі. Я була кращої про вас думки. Війна надворі, а він своїх клює. Це верещить у вас власна безсилість. Опануйте себе і заткніться.

Вы слишком серьезно относитесь к карме.. А во-вторых внимательно прочтите ветку и посмотрите, кто начал срач.. Его дрыщизм это его посты, да он этого и не отрицает.. Так что волк ему тамбовский свой..

Link to comment
Share on other sites

Давай ще висерiв. Ти ж "елiта". Тобi тут можна все. Ще й "vatsona" поклич на допомогу. Мурло жидокацапофашистське.

Тебя кажется жаба задавила? Бредишь про элиту... Ладно я, а чем тебе vatson насолил? Не поставил тебе плюс, школота? Любишь побрякушки, плюсики считаешь?))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Нахуй вже пiшов, мурло жидокацапофашистське.

Ще будеш зі своєю БандоюЮТ висіти на гіллячці. Час прийде.

Та ты сказывся, дрыщ!!! Совсем шифер обрушился))))))

Link to comment
Share on other sites

поставь плюс на іншому пості асмодея -вцілому вийде по нулях.)))

Та ладно - шо мы, дети, плюсики считать.. Хотя как моральная поддержка единомышленников сойдет

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Та ладно - шо мы, дети, плюсики считать.. Хотя как моральная поддержка единомышленников сойдет

та да! Особливо коли шоблою загонить в бан новачка. Знаємо, проходили. Аххрєнєнная паддєржка. І ні разу ви за ним не бігали. Просто ганялися по гільках, шоб сказать йому який він вам безразлічьний. А про його дрищізьм ви так і не навели доказів. Ну, якщо у вашому розумінні усі, хто не за йулю - то дрищі, тади і мене записуйте у дрищі, бо Йуля - то вже пройдений варіант, бо останнім часом вона взагалі з головою не дружить. Не те в Германії вона лікувала.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...