Перейти до змісту

АААААААА!!! Хто робив стиль Правда1 ? Це мегакруто народ !!!


Goodman

Recommended Posts

а якщо маленький кружечок ліворуч біля ніку: зелений - у мережі, сірий - офлайн, червоний - забанений?

ЗГОДЕН

додати тільки до цих кружечків - алтернативні позначки

 

alt="оффлайн" - при наведенні на ці кружечки - контекст випливає, що воно позначає. Дрібнота - але правильно буде.

Як при підведенні до іконки користувача - випливає контекст "ваш профіль / перегляд профілю"

Link to comment
Share on other sites

МГ зачот респект і уважуха.

 

Тільки  зробіть меншим розмір посту.

На екрані 2 пости влазить :(

 

Постараемся ужать.

 

Совет: Настрой мышку на прокручивание целой страницы за один клик.  Поверь -  :tu: . Мне когда попадается комп с прокруткой на 3 строчки, меня рвет на части... :slobber:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Народ, как вам эти оранжевые маркеры онлайна?

 

мабуть, краще за кружечки, які не дуже гармонують з "прямокутним" дизайном сторінки.

 

але я б у порядку експерименту спробував квадратики (замість кружечків, але трохи більші).

Link to comment
Share on other sites

мабуть, краще за кружечки, які не дуже гармонують з "прямокутним" дизайном сторінки.

 

але я б у порядку експерименту спробував квадратики (замість кружечків, але трохи більші).

 

пробували. не дуже...

Link to comment
Share on other sites

Народ, как вам эти оранжевые маркеры онлайна?

Лучше кружочков, это точно. Насчет цвета - сложно сказать. А не пробовали красить в такой же цвет, как ник (оффлайн - серый)?

Link to comment
Share on other sites

Лично мне больше нравится стиль Форум Української Правди, и он останется в наборе после того, как к нему приделается шапка, но без ложной скромности хочу признаться, что детальнім оформлением стиля "Правда №1" керувал лично. Долго и нудно.

Вплоть о размеров шрифтов.

Он еще не окончен на самом деле.

 

Парня, который запиливает все это, зовут Олег. Привлек его Фома. Фома тоже пилит потихоньку.

 

отакэ.

мне лично нравится ...

посмотрим на окончательный вариант... :tu:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...