Перейти до змісту

За що дискримінація?


MCL

Recommended Posts

Чому мене і новачків не пускають в так званий "Клуб ФУП"? По-перше, у мене була реєстрація на ФУПі але десь зникла... Це погано пахне як на мене зверхністю та елітарністю. Я була дуже рада повеpнутися як у коло однодумців, друзів. Але якщо так, то мабудь піду собі. Прикро. Жаль. "Бригадників"- провокаторів допустять, бо вони "свої"... Ну що ж, "хозяїн-барін" :(

Link to comment
Share on other sites

Я теж так була подумала, але вирішила лишитися і подивитися. Нещодавно здивувалася, осягнувши, що в пісочниці пройшло вже непомітно 5 років. Цікаво, як тут піде))

Link to comment
Share on other sites

що за кіпіш?

форум ще тільки тестять

це ще не офіційний ФУП

пустять всіх потім до ФУПу

а може дійсно буде щось пісочниці-2

просто не охота бачити проплачених русоботів в основному розділі

Link to comment
Share on other sites

Я теж так була подумала, але вирішила лишитися і подивитися. Нещодавно здивувалася, осягнувши, що в пісочниці пройшло вже непомітно 5 років. Цікаво, як тут піде))

Та і правда, що я можу такого розумного або цікавого або конструктивного сказати? Я ж не якийсь-там ветеран елітарного ФУПу, екзамена на українськість не складала... Дозволили у шпаринку зазирнути - радуйся :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

що за кіпіш?

форум ще тільки тестять

це ще не офіційний ФУП

пустять всіх потім до ФУПу

а може дійсно буде щось пісочниці-2

просто не охота бачити проплачених русоботів в основному розділі

Для одних тестять, а інші в country club вже, з сігарою і скотчем... 

Link to comment
Share on other sites

Та немає там нічого в тому Клубі ФУП. Тут головний форум. Там зустріч старих друзів і ще пару тем, таких самих, як тут. Тому не переймайтесь, пишіть тут, все рівно через пару днів ті поділи форумів зміняться. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я 2 дні чекав допуску зі своїми 39 000 повідомлнь на строму форумі

Я не маю тисяч на старому форумі, але я мала реєстрацію, тобто не зовсім total stranger. Я чекати не проти, але невідомо чи буде якийсь доступ, чи це вже все, закритий клуб. Хто може пояснити? Я не багатослівна людина взагалі, але все ж хочеться мати право голосу, звикла тут до демократії.

Link to comment
Share on other sites

Та немає там нічого в тому Клубі ФУП. Тут головний форум. Там зустріч старих друзів і ще пару тем, таких самих, як тут. Тому не переймайтесь, пишіть тут, все рівно через пару днів ті поділи форумів зміняться. 

Дякую за відповідь. Все ж, відчуваєш себе якось другосортоно. Я може не маю там особистих знайомих, але реєстрація у мене була. Все ж, дякую. Я так переживаю за Україну, що на роботі тільки у ФУПі сиджу вже з два місяці... Набралося справ, море, море... Кожного дня собі слово - все, за роботу 100%. Завтра точно! :-) Oh well... 

Link to comment
Share on other sites

Мне тоже как то...невдобно...Шо за дискриминация?! :smilie9:  Я не писатель-я читатель, и шо?  Я читаю ФУП с 2004 года, регистрация с 2008...два темных бана 999.-один выход досрочно -спасибо Дилетантке! И опять разделение на...элиту и плебс...зря вы это...затеяли....

Link to comment
Share on other sites

Мне тоже как то...невдобно...Шо за дискриминация?! :smilie9:  Я не писатель-я читатель, и шо?  Я читаю ФУП с 2004 года, регистрация с 2008...два темных бана 999.-один выход досрочно -спасибо Дилетантке! И опять разделение на...элиту и плебс...зря вы это...затеяли....

 

точно і моя ситуація.

незрозумілий цей поділ зі старту на рівних і ще рівніших

Link to comment
Share on other sites

Мне тоже как то...невдобно...Шо за дискриминация?! :smilie9:  Я не писатель-я читатель, и шо?  Я читаю ФУП с 2004 года, регистрация с 2008...два темных бана 999.-один выход досрочно -спасибо Дилетантке! И опять разделение на...элиту и плебс...зря вы это...затеяли....

 

Так есть же у вас учетка на ФУПе - ну так продублируйте в ветку на карантине, ссылку на фуповскую учетку там дайте.

Как дети, ей Б-гу. Все ведь админы расписали.

Link to comment
Share on other sites

Чому мене і новачків не пускають в так званий "Клуб ФУП"? По-перше, у мене була реєстрація на ФУПі але десь зникла... Це погано пахне як на мене зверхністю та елітарністю. Я була дуже рада повеpнутися як у коло однодумців, друзів. Але якщо так, то мабудь піду собі. Прикро. Жаль. "Бригадників"- провокаторів допустять, бо вони "свої"... Ну що ж, "хозяїн-барін" :(

А може ти була нечемна?

Банку варення бабусиного приголубила?

Link to comment
Share on other sites

точно і моя ситуація.

незрозумілий цей поділ зі старту на рівних і ще рівніших

 

цілком Вас підтримую,але в моєму випадку все якось, на диво, гладко пройшло, хоч в мене на старому ФУПі я другу темну 999 тягну http://forum.pravda.com.ua/profile.php?2,1877, та і повідомлень в мене там з 2006 тільки біля 160-180. Я більше був читачем, але, часом, є чим поділитись.

Link to comment
Share on other sites

Так есть же у вас учетка на ФУПе - ну так продублируйте в ветку на карантине, ссылку на фуповскую учетку там дайте.

Как дети, ей Б-гу. Все ведь админы расписали.

А якщо у мене немає "учьоткі", десь зникла, за неактивність, мабуть. Але ж була! Тоді що робити?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...