Перейти до змісту

Прохання припинити срач!


Гість Хома

Recommended Posts

Шановні, на форумі на даний момент немає модераторів, тому адміни, крім того що працюють над вдосконаленням ресурсу, мають розгрібати доповіді. 

 

Щойно я виписав по 1 добі РО Газді і Спортсмену.  Правила одні на всіх, тому преференцій немає нікому.  Наступного разу буде 10 діб.

 

У мене до вас усіх велике прохання: припинити срач. Срач потрібен тим, хто сподівається що з фупоголіка нічого не буде. Наші вороги сидять у кремлі, врахуйте це.

 

Сподіваюсь на розуміння.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Шановні, на форумі на даний момент немає модераторів, тому адміни, крім того що працюють над вдосконаленням ресурсу, мають розгрібати доповіді. 

 

Щойно я виписав по 1 добі РО Газді і Спортсмену.  Правила одні на всіх, тому преференцій немає нікому.  Наступного разу буде 10 діб.

 

У мене до вас усіх велике прохання: припинити срач. Срач потрібен тим, хто сподівається що з фупоголіка нічого не буде. Наші вороги сидять у кремлі, врахуйте це.

 

Сподіваюсь на розуміння.

1. А доповідь була і на асмодея, чи доповіді розгрібаються на кого першого стукнуть?

2. Налітсо політичний міждусобойчик, що переріс у особисту неприязнь, який спочатку виражався у скаканні по гільках і негативному кармуванні, а потім у перепалці. То може треба було однаково забанить обох, щоб ОБИДВА заспокоїлися, а не тільки спровокованого? Шось недопрацьовані ще Правила.

3. Во-во, його вороги сидять у Кремлі, а він своїх скубе. Зараз усі по один бік барикад, от тіке деякі юльки цього не розуміють.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Асмодей теж отримав добу.
Спасіб, о Вєлікій і Справедливий Модератор!! :tu:  Але краще було б реагувати ще на подльоті срачу, щоб не доводити до бану. дуже запізно послідувало перше попередження, тим більше спрямоване в один бік, що дало іншій стороні безкарно продовжити провокацію.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Спасіб, о Вєлікій і Справедливий Модератор!!   Але краще було б реагувати ще на подльоті срачу, щоб не доводити до бану. дуже запізно послідувало перше попередження, тим більше спрямоване в один бік, що дало іншій стороні безкарно продовжити провокацію.

В мене немає часу читати все, я не модер до того ж. Зараз прийшов - 100 доповідей  :fp1: Ще раз кажу - преференцій немає.

Link to comment
Share on other sites

может тупака с очередным ником убрать? 

 

Уже забил г*ндон своей хренотенью всю первую страницу

 

Баба Зина

 

Вы тут все педерасты?

Или не все?

Почему так много постов, связанных в педерастией?

Link to comment
Share on other sites

может тупака с очередным ником убрать? 

 

Уже забил г*ндон своей хренотенью всю первую страницу

 

Баба Зина

 

Вы тут все педерасты?

Или не все?

Почему так много постов, связанных в педерастией?

Ну ща

Link to comment
Share on other sites

 

 


Асмодей теж отримав добу.
А таке запитання: забанені можуть тицяти карми? Бо після цього вашого повідомлення Асмодей ще встиг мені тут натицяти мінусиків. Чи то він так був забанений?  Запитую не із праздного любопитства, а щоб своєчасно уміти зупинитися на краю прірви.
Link to comment
Share on other sites

@Букашка, можемо і це пофіксати. Але може ми краще будемо робити переклад і фічі? Буде гратись з кармою - піде в бан.

 

 

Форум без срачей, как шустер без рекламы...

будеш модером 2 дні на місяць?

Link to comment
Share on other sites

@Букашка, можемо і це пофіксати. Але може ми краще будемо робити переклад і фічі? Буде гратись з кармою - піде в бан.

Буду дуже вдячна. А щодо перекладів, то і в перекладеному тексті є багато помилок. Пропозиції про переклад ще чинні? :blush2:  

Link to comment
Share on other sites

 

 


Буду дуже вдячна. А щодо перекладів, то і в перекладеному тексті є багато помилок. Пропозиції про переклад ще чинні?   

 

http://fupogolic.com/topic/199-pereklad-scho-vam-najb%D1%96lshe-mulia%D1%94/?view=getnewpost  - ось темка є

Link to comment
Share on other sites

@Букашка, можемо і це пофіксати. Але може ми краще будемо робити переклад і фічі? Буде гратись з кармою - піде в бан.

 

 

 

будеш модером 2 дні на місяць?

 

 

Не могу йопт!!! Я если набухаюсь могу всех забанить к едреней фене!!! Мне нельзя такое ответственное дело поручать!!!!

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...