Перейти до змісту

Вітаємо на оновленому ФУП!


admin

Recommended Posts

 

 


а можна іконку нового фупу поміняти, щоб не була така сама як в правди. ось приклад, в закладках з ліва іконка фупу, по середині нового фупу і з права від неї іконка УП яка виглядає так само.

От яку пані Притула схоче - таку поставимо. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


а якщо текстовий файл розбити на групи і дати кожному бажаючому перекласти свою частину, потім адмін лиш скопіює переклад? чи це не реально. бо я міг би також поперекладати на вихідних, поки є час...

Так проблема в тому що там не лише текст, а й спецсимволи. Буде глюк - все поїде. Степ бай степ - зробимо. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Скажите, а будет ли лимит на создание тем одним дописувачем? Вот сейчас, к примеру, на первой странице старого ФУПа висит 7 тем Мазепы.

Не буде, але якщо в когось швидка настя, то є ліки.

Link to comment
Share on other sites

от у мене є питання, бо тут стільки нових наворотів.

прийшло до мене заявка в друзі.

як підтвердити?

я там щось тицьнула тіпа*друзі в очикуванні підтвердження* -це воно?

 

тіряюся і всьому цьому -якийсь інтерфейс не те щоб не дружній, а... невнятний -отак якось))))

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, ты менял диспозицию по 10 последних сообщений в разделе расширенной формы?

 

Раньше они вроде в другом ранжире были или я ошибаюсь?

Link to comment
Share on other sites

Появилась информация, что на сегодняшнем совещании между Президентом РФ Владимиром Владимировичем Путиным и Премьер-

министром РФ Дмитрием Анатольевичем Медведевым, посвященному организации празднования Дня Победы, было принято решение ко Дню Великой Победы предоставить каждому жителю Города-Героя Севастополь продуктовый набор, включающий в себя различные продукты питания, в том числе печенье в пачке и банку малинового варенья, а также вручить почётный нагрудный знак "За освобождение Севастополя".

 

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/thumb/1/1f/%D0%A2%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9.jpg/330px-%D0%A2%D0%B8%D1%85%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Шалом!

Шановний адмін,знову питаюся-чи не можна звузити формат у повідомленнях.Бо якщо користуватися zoom 175% то текст такий широкий,що змушує рухати курсивом,а це напружує.на старому ФУПі цього не було,там все автоматично звужувалося і курсора(внизу екрану не було).Дякую.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...