Перейти до змісту

Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонентів


Ash

Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонента?  

76 проголосували

  1. 1. Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонентів

    • За
    • Проти
    • Хай залишається як є
    • Топікстартер ПНХ


Recommended Posts

Дуже часто в останні роки ФУПчеги дозволяють собі матюки, грубощі та образи. Може якийсь рух створити за самоконтроль та стримування себе від ницих висловів?
Link to comment
Share on other sites

Ніяких виключеннь. В яку адресу б вони не були. Грубощі перш за все характеризують самого дописувача (примітив, без словарного запасу, скурившого підручники та ін.), а їх наявність на форумі - характеризує сам форум.
Link to comment
Share on other sites

Дуже часто в останні роки ФУПчеги дозволяють собі матюки, грубощі та образи. Може якийсь рух створити за самоконтроль та стримування себе від ницих висловів?

Иногда мат бывает органичным в контексте, а оскорбления не оскорблениями, а констатацией факта  ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Иногда мат бывает органичным в контексте, а оскорбления не оскорблениями, а констатацией факта  ;)

Дуже рідко і то його органічно може застосувати людина з писменницьким даром. Як ото Толстолобик, який до речі уникає його застосовувати.
Link to comment
Share on other sites

Ніяких виключеннь. В яку адресу б вони не були. Грубощі перш за все характеризують самого дописувача (примітив, без словарного запасу, скурившого підручники та ін.), а їх наявність на форумі - характеризує сам форум.

Не не не. Двойные стандарты не проканают.

С чем пришли, с тем и посланы будете. :K

Link to comment
Share on other sites

пропоную за мат та образи давати RO на три дні

Три дні у фупоголіка може початись ломка. Доби достатньо. Але за любий мат та грубі образи опонента. Опонента потрібно нищити фактами та культурними виразами. Щоб опонент бачив всю свою ницість та нікчемність і плакав, що не може так написати у відповідь.
Link to comment
Share on other sites

слушно: 

и в адрес их пропагандонов тоже.

Значить розписуєтесь в своїй неспроможності, що там навіть імпотентності знищити опонента морально? Тільки мат та образи - весь Ваш рівень інтелекту?
Link to comment
Share on other sites

Значить розписуєтесь в своїй неспроможності, що там навіть імпотентності знищити опонента морально? Тільки мат та образи - весь Ваш рівень інтелекту?

 

то не тебе оценивать, москалику.

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Значить розписуєтесь в своїй неспроможності, що там навіть імпотентності знищити опонента морально? Тільки мат та образи - весь Ваш рівень інтелекту?

Да, росписуюсь, макака. ПНХ.

Link to comment
Share on other sites

обіцяємо і надалі культурно посилати на....

 

от як такеможна спокійно коментувати ?  :D

  Камсамольска правда :

Народные ополченцы ЗЛОвянска утверждают, что в штурме города участвовали иностранные силовики. Активисты не раз слышали, что разговаривают военные между собой по-английски.
- Ополченцы, использующие рации, несколько раз натыкались в эфире на английскую речь, — рассказал представитель руководства сил самообороны Славянска

Link to comment
Share on other sites

обіцяємо і надалі культурно посилати на....

от як такеможна спокійно коментувати ? :D

 

Камсамольска правда :

Народные ополченцы ЗЛОвянска утверждают, что в штурме города участвовали иностранные силовики. Активисты не раз слышали, что разговаривают военные между собой по-английски.- Ополченцы, использующие рации, несколько раз натыкались в эфире на английскую речь, — рассказал представитель руководства сил самообороны Славянска

 

Не флудіть, будьте ласкаві. Гілка про мат та грубощі. Дякую за розуміння. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Асш- вы за справедливость?

Так, але це не тема гілки. Данної гілки. Дуже вдячний за розуміння.

 

(Мені бабуся колись говорила, що є дві правди на Світі - цап бороди не бриє, а коза дупи не закриє. Це до відношення щодо справедливості мудрих і старих людей які прожили при РИ, СССР, ВВВ)

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Не, ребята. Не надо нам навязывать скромность и вежливость, попутно убивая украинцев и захватывая украинские земли. Кто меня более-менее знает по ФУПу - подтвердит, что на мои двадцать тысяч сообщений не так уж много постов с матами (если они вообще есть). 

 

Тем не менее. Путин - хуйло. Каждый русский, который поддерживает его политику в отношении Украины - кацапская мразь и мой личный враг. И маршировать эта кацапская мразь должна либо на хуй, либо уже сразу в ад - как, надеюсь, будет с кацапскими террористами в Славянске.

 

Уж звыняйте, кого обидели. Слава Украине.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так, але це не тема гілки. Данної гілки. Дуже вдячний за розуміння.

Если вы за справедливость - может тогда будете приплачивать всем борцам с ватой? Тогда они и материццо перестанут. Так сказать чтобы соблюсти паритет

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не, ребята. Не надо нам навязывать скромность и вежливость, попутно убивая украинцев и захватывая украинские земли. Кто меня более-менее знает по ФУПу - подтвердит, что на мои двадцать тысяч сообщений не так уж много постов с матами (если они вообще есть). 

 

Тем не менее. Путин - хуйло. Каждый русский, который поддерживает его политику в отношении Украины - кацапская мразь и мой личный враг. И маршировать эта кацапская мразь должна либо на хуй, либо уже сразу в ад - как, надеюсь, будет с кацапскими террористами в Славянске.

 

Уж звыняйте, кого обидели. Слава Украине.

При чому це ваше відношення до спілкування з колегами ФУПчегами? Дивно це все.
Link to comment
Share on other sites

Если вы за справедливость - может тогда будете приплачивать всем борцам с ватой? Тогда они и материццо перестанут. Так сказать чтобы соблюсти паритет

Я не маю таких фінансових можливостей, я лише простий емігрант по сімейним обставинам. З невеликою платнею. Я можу лише призвати колег ФУПчегів до шанування нервової системи один одного.
Link to comment
Share on other sites

Я не маю таких фінансових можливостей, я лише простий емігрант по сімейним обставинам. З невеликою платнею. Я можу лише призвати колег ФУПчегів до шанування нервової системи один одного.

Вы не имеете возможностей. А какие возможности имеют простые фупчики при борьбе с людьми на зарплате? С этими безэмоциональными монстрами? Там специальные люди, сеть со своей инфо базой. Подкованые и специально обученные.

 

Мат иногда помогает. На войне как на войне. Вот закончится война - выпиздим уских, тогда и приходите со своимфи просьбами

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


При чому це ваше відношення до спілкування з колегами ФУПчегами? Дивно це все.

При том, что если какой-нибудь коллега-ФУПчик из РФ припрется сюда на форум с оскорблениями, антиукраинской пропагандой и спамом - как например уже делал тупак ама ру, Старий біс и т.д. - то я выступаю за схему НХИБ. То есть - на хуй, игнор, бан. Так яснее, или все еще дивно?

Link to comment
Share on other sites

Вы не имеете возможностей. А какие возможности имеют простые фупчики при борьбе с людьми на зарплате? С этими безэмоциональными монстрами? Там специальные люди, сеть со своей инфо базой. Подкованые и специально обученные.

Мат иногда помогает. На войне как на войне. Вот закончится война - выпиздим уских, тогда и приходите со своимфи просьбами

Та прям тут втримаються бригадники при такому їх баненню. А на ФУПі була взагалі закрита реєстрація багато років. Ви перетворились на клуб пікейних жилетів без можливості почути альтернативну думку і виродились.
Link to comment
Share on other sites

При том, что если какой-нибудь коллега-ФУПчик из РФ припрется сюда на форум с оскорблениями, антиукраинской пропагандой и спамом - как например уже делал тупак ама ру, Старий біс и т.д. - то я выступаю за схему НХИБ. То есть - на хуй, игнор, бан. Так яснее, или все еще дивно?

То їх просто забанять, нема чого там в гілці харкатись, матюкатись і т.ін. Піднімаючи гілку і даючи тому зловмиснику досягнути своєї цілі. Раз Ви такий форумний борець - повідомте модератору. Хоча я сам ще ні разу модератору ні на кого не писав. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...