Перейти до змісту

Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонентів


Ash

Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонента?  

76 проголосували

  1. 1. Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонентів

    • За
    • Проти
    • Хай залишається як є
    • Топікстартер ПНХ


Recommended Posts

http://dramatica.org.ua/images/thumb/b/be/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%8E%D0%BA%D0%B8_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%8E%D1%8E%D1%82%D1%8C_%D1%82%D0%B5%D0%B1%D0%B5_%D0%B2_%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8F!.jpg/300px-%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%8E%D0%BA%D0%B8_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%8E%D1%8E%D1%82%D1%8C_%D1%82%D0%B5%D0%B1%D0%B5_%D0%B2_%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8F!.jpg

 

Может автор хотел донести нам это, а вы на него напали))

Link to comment
Share on other sites

Я не маю таких фінансових можливостей, я лише простий емігрант по сімейним обставинам. З невеликою платнею. Я можу лише призвати колег ФУПчегів до шанування нервової системи один одного.

 

 

а я обещаю не выражаться, если ты прицепишь себе в подпись:

 

"Путин - хуйло"

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

http://dramatica.org.ua/images/thumb/b/be/%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%8E%D0%BA%D0%B8_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%8E%D1%8E%D1%82%D1%8C_%D1%82%D0%B5%D0%B1%D0%B5_%D0%B2_%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8F!.jpg/300px-%D0%9C%D0%B0%D1%82%D1%8E%D0%BA%D0%B8_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%8E%D1%8E%D1%82%D1%8C_%D1%82%D0%B5%D0%B1%D0%B5_%D0%B2_%D0%BC%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8F!.jpg

 

Может автор хотел донести нам это, а вы на него напали))

Щось типу цого. Але я навіть пропоную уникати порівнянь. То гординя - смертний гріх. Просто - самоконтроль. Зробимо наш форум кращим, колеги!
Link to comment
Share on other sites

Та прям тут втримаються бригадники при такому їх баненню. А на ФУПі була взагалі закрита реєстрація багато років. Ви перетворились на клуб пікейних жилетів без можливості почути альтернативну думку і виродились.

На фупе дорогуша вата была всегда. А последнее время после взломов так прямо было ее засилие. Насчет банов на фупе я провел 4 месяца, хотя ватой мну назвать язык не поворачивается. Видимо взламывала вата и банила украинцев.

 

Кстати насчет альтернативной мысли - что ты имеешь в виду?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кстати аш как ты относишься к агресси россии против украины? Считаешь ли ты что путин - хуйло?

 

Спасибо,

али(уа)

Це некультурно, тююю. Ви замість контролювати себе, хочете щоб ще і я грішив?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кстати аш как ты относишься к агресси россии против украины?

Дуже погано. То Майдан, хвилювався чим довше він був тим вірогідніше що процесс дистабілізації країни буде незворотній. Потім кремлівські процесс дестабілізації України продовжили. Ніяких нервів не хватає читати новини. З родичами напряг. Поїхати, провідати - взагалі під питанням. Чим це обернеться для російської економіки (що буде з моєю роботою, сім'єю і т.д.) навіть не уявляю.

Все одно колись прийдеться домовлятися. Надіюсь на одне, щоб рукамиводителі це зрозуміли і почали процесс перемовин якомога раніше, до того як натворять незворотніх помилок.

Link to comment
Share on other sites

Спокійно. Не треба таких емоцій. Як же не мат, коли таке слово в суспільстві навіть подумати, не те що сказати - сором.

.. все же я бы разрешил в виде исключения как культуро-идеоматический феномен текущего исторического момента 

Link to comment
Share on other sites

.. все же я бы разрешил в виде исключения как культуро-идеоматический феномен текущего исторического момента

 

Ну в принципі, я гілку відкрив на тему щоб один одному колеги форумчани не грубили. Але й непогано б було взагалі уникати мату. Георгіу багато років доказував, що і без грубих слів можна морально знищити опонента, треба розвивати тільки свій словарний запас та тренувати свій інтелект.

Давайте не скочуватись по похилій площині.

Link to comment
Share on other sites

Ну в принципі, я гілку відкрив на тему щоб один одному колеги форумчани не грубили. Але й непогано б було взагалі уникати мату. Георгіу багато років доказував, що і без грубих слів можна морально знищити опонента, треба розвивати тільки свій словарний запас та тренувати свій інтелект.

Давайте не скочуватись по похилій площині.

.. у цiлому згоден - мат перетворюэ тебе у москаля 

Link to comment
Share on other sites

вот это и есть цена твоих "лучших побуждений", лукавство

Чому лукавство? То ж дійсно мат. Я будучи на 2 форумах зареєстрований з 2008 року тільки 2 рази вживав такі слова на Росбалті. За що був двічі забанений на декілька діб. Після того уникав вживати грубі слова. Колеги, є ж синоніми, порівняння та інші способи. :)
Link to comment
Share on other sites

Мне лень всю ведку читать,ПЛЗ , кто участвует в дискурсе, расскажите, а что ТС предлагает делать с матершинниками?

 

Банити на добу, не зважаючи на регалії. Хоч Спортсмена, хоч Хазяїна, хоч простого ФУПчега. При повторному порушенні теж на добу. Можна навіть на кілька годин. І срач не виникне.
Link to comment
Share on other sites

Банити на добу, не зважаючи на регалії. Хоч Спортсмена, хоч Хазяїна, хоч простого ФУПчега. При повторному порушенні теж на добу. Можна навіть на кілька годин. І срач не виникне.

А в чем смысл? Люди хотят срача - они его получают, кто стерильный, тот не смотрит. 

 

Нет, безусловно, мат в норму возводить нельзя, это ненормально и даже хреново, но выделять мат среди прочих вариантов оскорблений, то хуйня полная. :)

Link to comment
Share on other sites

А в чем смысл? Люди хотят срача - они его получают, кто стерильный, тот не смотрит.

 

Нет, безусловно, мат в норму возводить нельзя, это ненормально и даже хреново, но выделять мат среди прочих вариантов оскорблений, то хуйня полная. :)

За перехід на особистість при срачі - теж добу. Це політичний форум. От і політиків та їх дії обговорювати, а тільки поліз про опонента патякати щось, або його сім'ю - на декілька годин в бан, щоб охолов. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

.. а если так? - ХУЙЛО - хехе  :topaz:

Це ж не на опонента, а на політика сусідньої держави (який не зобов'язаний діяти для користі українців. Тому це підходить краще до Овоча, або Дрища, який овоча фактично реанімував в політику). Хоча можна також синоніми та інші більш підходящі для відкритого форуму підібрати.
Link to comment
Share on other sites

Спокійно. Не треба таких емоцій. Як же не мат, коли таке слово в суспільстві навіть подумати, не те що сказати - сором.

Отож, а він із таким погонялом ще й президентом працює в Роїссі. Срамота!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...