Перейти до змісту

Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонентів


Ash

Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонента?  

76 проголосували

  1. 1. Хто за те, щоб ФУПчеги вели дискуси без мата та образ опонентів

    • За
    • Проти
    • Хай залишається як є
    • Топікстартер ПНХ


Recommended Posts

я отут голоснув за те, шоб топикстартер, ну короче останний пункт

в свое оправдание скопипастил свой статус из фейсбука;

Если ты ебаный ватник, сепараст ПРовец, ЮВТ, Ефремов, Добкин, Царев , Симоненко или просто припезденный коммунист а также Хуйло и прочее кацапье, наиболее умным предлагается продолжить логическую цепочку...
Так вот - идите НАХУЙ. Это наиболее гуманное из того, что я хотел бы вам предложить.
Если ты не соответствуешь вышеизложенному, то можешь добавиться мне в друзья.

 

а ежели уважаемые модеры сочтут это неприемлемым, то можете меня забанить :nose3: 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

проголосовал за последний пункт, любезно предоставленный топикстартетром

мат, когда он не чрезмерен и не направлен против оппонента, это всего лишь способ выражения эмоций

без мата тоже можно обосрать так, что мама негорюй

Link to comment
Share on other sites

Проголосував за перший пункт.

Введення цього правила приведе до того, що більшість путінських та бютівських бригадників буде в перманентному бані на цьому форумі. Що є гуд.

Link to comment
Share on other sites

я отут голоснув за те, шоб топикстартер, ну короче останний пункт

в свое оправдание скопипастил свой статус из фейсбука;

Если ты ебаный ватник, сепараст ПРовец, ЮВТ, Ефремов, Добкин, Царев , Симоненко или просто припезденный коммунист а также Хуйло и прочее кацапье, наиболее умным предлагается продолжить логическую цепочку...

Так вот - идите НАХУЙ. Это наиболее гуманное из того, что я хотел бы вам предложить.

Если ты не соответствуешь вышеизложенному, то можешь добавиться мне в друзья.

 

а ежели уважаемые модеры сочтут это неприемлемым, то можете меня забанить :nose3: 

 

Всё, что ты написал в алрес кацапов и их радикальной ветки - кацапофашистов - не мат и оскорбления, это к сожалению пока реальность.

Link to comment
Share on other sites

Оцi добродiї, що проголосували за останнiй пункт можуть зформулювати що поганого їм зробив чи сказав ТС? Вони взагалi можуть прочитати що хотiв сказати ТС?

 

ДИВНО

23% схожi на того скубента, що вывчив лише бiлет про блоху, а вытягнув бiлет про рибу. В риби луска i нема шерстi. Якби в риби була шерсть, то в нiй би водилися блохи...

Я ж написав, що фупчеги грублять та ображають один одного, постiйно переходять на плiткування про особистiсть опонента часто густо нiчим не мотивоване i iнформацiйно не пiдкрiплене (просто наклеп). Для кращого дiалогу цього бажано уникати такої поведiнки.Ви ж тут ТС все про кацапiв, та про кацапiв.

СУМНО

Link to comment
Share on other sites

Я в курсі, шо матюки роблять з мене москаля,

але в певних ситуаціях не послати якусь худобу нахуй я просто не умію, не буду і не хочу.

Ок, якшо доведеться сидіти в банах, аби лиш не темних та не вічних.

Link to comment
Share on other sites

Я в курсі, шо матюки роблять з мене москаля,

але в певних ситуаціях не послати якусь худобу нахуй я просто не умію, не буду і не хочу.

Ок, якшо доведеться сидіти в банах, аби лиш не темних та не вічних.

Сила в правдi, а не матюках.

Якщо опонент дiйсно бреше, або паскудить в темi, його досить втиснути мармизою в своє ж паскудство на очах других колег-форумчан, примiнивши невеликi iнтелектуальнi зусилля. В слiдуючий подiбний раз цiна дописiв паскудника буде девальвуватися в геометричнiй прогресiї. На його дописи будуть реагувати, як ото на дописи Наффi. Клоун та i все. I словам йго цiна - пшик.

Link to comment
Share on other sites

Вообще я против грубостей и мата. Но в адрес фашистских оккупантов нужно сделать исключение.

Всё,что хочется сказать в их адрес и с той же эксперессией, можно и нужно сказать без ненормативной лексики!У меня же получается!

Link to comment
Share on other sites

Не голосую, ибо с одной стороны - обсценную лексику не люблю, с другой - картина нашего бытия бывает столь эпична, что описать ее литературными словами не каждому по силам...
Link to comment
Share on other sites

Не голосую, ибо с одной стороны - обсценную лексику не люблю, с другой - картина нашего бытия бывает столь эпична, что описать ее литературными словами не каждому по силам...

Я не про битiйо, а про вiдношення громадян один до одного на форумi. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...