Перейти до змісту

Это взгляд мне знаком. Не будет автомата – он пойдёт вперёд под алюминиевым щитом под пули.


Recommended Posts

Новопасит вам в поміч, колего. Я Йожу читав на ФУПі давно, а від вас там були одні рефлексії, так і тут.

Табовский кісільов тобі колега

А не Бартка

 

Дописи цього єжа славляться істеричністю і чуркоцентризмом багато часу, гени кацапізма пальцем не передавиш

А це якраз вам кацапйу на руку

 

Тут форум Української Правди

А не площадка агітації монголокацапского лайна

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Табовский кісільов тобі колега

А не Бартка

Дописи цього єжа славляться істеричністю і чуркоцентризмом багато часу, гени кацапізма пальцем не передавиш

А це якраз вам кацапйу на руку

Тут форум Української Правди

А не площадка агітації монголокацапского лайна

По форуму - колега, колего. Вас хто за що тут агітує? Чи Ви ще не визначились? А може слабкенькі в переконаннях? Що за дитячі істерики? Не буду я пісяти в ваш горщик, не хвилюйтесь. Про Йожині істерики - вона все ж жінка. Жінкам це іноді притаманно, а Вам не личить.
Link to comment
Share on other sites

йожа, рано поднята тема или уже поздно. есть две версии.первая, сепаратисты это наемники (или неподтвержденный вариант кадровые офицеры гру) плюс всякая подзаборная шваль алкоголики тунеядцы которые за дозу мать родную продадут. у кого тут взгляду светиться. версия два. теперь сепаратистов назовем повстанцами. а наемников добровольцами интернационалистами, чегеварами и штирлицами в одно флаконе. только вот с идеей у борцов с киевской хунтой напряженка. понимаешь, без идеи нихрена народ не поднимешь, не за что взгляду гореть. конечно реальность где то посредине. и очень бы хотелось, что бы и голубоглазые мальчики из славянска проснулись. я вот посмотрел на глаза харьковского майдана и харьковских сепаратистов. взгляд у них одинаковый, злобный. слишком дофига ненависти в этих взглядах. но и те и другие в совокупности может один процент от горожан составляют. а у остальных 99 процентов, взгляд равнодушный. а равнодушный потому что ни тем  ни другим не верят. вот в чем беда.   

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Крім 100500 тих відмінностей між майданівцями і сепарастами, які тут озвучувалися і на які АЙ звертає 0 уваги, є ще один важливий момент. Всі дії сепарастів - це імітація Майдану. Навіть цей душевний " стан", на якому наголошується у статті, сам по собі серед донбаських сепарастів не зародився б. Він зародився тільки після 3-місячного споглядання Майдану по телевізору і тільки після того як вони побачили, що Майдан переміг. А під час Майдану аж до останнього багато хто не вірив що Підарешта з ригоаналами реально вдасться погнати з України. Я чітко пам'ятаю, що навіть після втечі Підарешта багато хто не вірив що це таки вдалося зробити. 

Link to comment
Share on other sites

Крім 100500 тих відмінностей між майданівцями і сепарастами, які тут озвучувалися і на які АЙ звертає 0 уваги, є ще один важливий момент. Всі дії сепарастів - це імітація Майдану. Навіть цей душевний " стан", на якому наголошується у статті, сам по собі серед донбаських сепарастів не зародився б. Він зародився тільки після 3-місячного споглядання Майдану по телевізору і тільки після того як вони побачили, що Майдан переміг. А під час Майдану аж до останнього багато хто не вірив що Підарешта з ригоаналами реально вдасться погнати з України. Я чітко пам'ятаю, що навіть після втечі Підарешта багато хто не вірив що це таки вдалося зробити.

 

Гинуть - то вони також по справжньму. Так що імітація імітацією... Алу ну його нафіг. Не варто це все стількох життів.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...