Перейти до змісту

Одесса: начались столкновения.


vostok5

Recommended Posts

Негайно потрібні нові закони про самооборону та зброю. Інакше буде швах...

Які закони? Ви про що? Коли в країні беззаконня та безлад. Вони з тими пукалками по закону в людей стріляють?
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quohttps://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10341723_610016005761407_9162646840747240947_n.pnge name="анабиоз_" post="39682" timestamp="1399044472]Кто-то вроде отстреливает с крыши патриотов. Понесли очередного раненного. Ментами уже начинают управлять одесситы, похоже офицеры самоустранились.

 

[img=

 

Кто-то вроде отстреливает с крыши патриотов. Понесли очередного раненного. Ментами уже начинают управлять одесситы, похоже офицеры самоустранились.

 

 

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10341723_610016005761407_9162646840747240947_n.png

Link to comment
Share on other sites

Обновлено в 18:20. Как минимум один человек ранен в столкновении на перекрестке Вице-адмирала Жукова и Бунина. Подоспевшие сотрудники милиции разняли драку.

 

 

как минимум один из убитых проукраинских митингующих убит из автоматического оружия 5,45

Link to comment
Share on other sites

Які закони? Ви про що? Коли в країні беззаконня та безлад. Вони з тими пукалками по закону в людей стріляють?

 

 ТАК В ТОМУ І СПРАВА!!!

 

 В злодії і бандитів зброя все одно є а нормальних громадян ні! Зрозумієте ви це колись чи ні??

Link to comment
Share on other sites

ТАК В ТОМУ І СПРАВА!!!

 

 В злодії і бандитів зброя все одно є а нормальних громадян ні! Зрозумієте ви це колись чи ні??

Так я не проти цього закону. А от в мене в Вінниці був для самооборони макарич газовий. Він в мене і зараз вдома тут лежить, але носити в Росії його напевно не можна.
Link to comment
Share on other sites

Так я не проти цього закону. А от в мене в Вінниці був для самооборони макарич газовий. Він в мене і зараз вдома тут лежить, але носити в Росії його напевно не можна.

 

 

чуркам в России можно и боевое без документов носить

а тебе нельзя и газовое

все справедливо, чо

Змінено користувачем Стиви Джи
Link to comment
Share on other sites

Похоже ментам дали негласную указку защищать колорадов.

 

 

2 місяці всі верещать що потрібно дуже щільно працювати в МВС і ххх віз і досі там...

Змінено користувачем Idejnyj_Eskulap
Link to comment
Share on other sites

чуркам в России можно и боевое без документов носить

а тебе нельзя и газовое

все справедливо, чо

До речі був в магазині пару років назад бачив в двох чеченів зброю (причому такі мордовороти, що хто б до них взагалі поліз). Може якась вохра, але без форми. Зброя була взагалі навидноти, навіть не під одежею. Зараз правда, щось їх в Москві та під Москвою не видно. Вже майже рік, а було досить. Інших кавказців досить, а чеченців не видно.
Link to comment
Share on other sites

Говорят, кто-то с калаша расстреливал людей. Менты самоустранились полностью и мешают устанавливать личности террористов. Люди сами отлавливают террористов.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...