Перейти до змісту

Одесса: начались столкновения.


vostok5

Recommended Posts

брешуть, поміч там від фанів із Харкова, які на футбол приїхали

Харків - дивно. Я коли ще в Українскій енергетиці працював, то на змагання професійні в Харків львівяни навіть не поїхали, бойкотуючи клятих москалів. А до нас-вінничан якась жіночка причепилась, що ми кляті хохли які мішають їм жити.:)
Link to comment
Share on other sites

Харків - дивно. Я коли ще в Українскій енергетиці працював, то на змагання професійні в Харків львівяни навіть не поїхали, бойкотуючи клятих москалів. А до нас-вінничан якась жіночка причепилась, що ми кляті хохли які мішають їм жити. :)

писдеш

Link to comment
Share on other sites

Харків - дивно. Я коли ще в Українскій енергетиці працював, то на змагання професійні в Харків львівяни навіть не поїхали, бойкотуючи клятих москалів. А до нас-вінничан якась жіночка причепилась, що ми кляті хохли які мішають їм жити. :)

 

 

усе помінялос. іще недавно харківські фани браталисьь із фанами спартака і вовали із "хохлами", зараз навпаки. Навіть із фанами Дніпра побратались

Link to comment
Share on other sites

 

Одесса наводит порядок на Куликовом поле (в лагере колорадов)

10298703_754888617864837_318959499577640

А тим часом в Одесі проукраїнські активісти змітають на своєму шляху сепаратистські намети та сітілайти Добкіна. Йдуть ліквідовувати Антимайдан.

Link to comment
Share on other sites

Zoya Kazanzhy
57 с ·

Внутри Афины десятка два колорадов. С ними Игорь Димитриев. Что он там делает, интересно? Запрещает снимать милиции на видео. Сепаратистам предлагают выход и погрузку в автозак. Они забаррикадировались и пока отказываются. Двух все таки вывели. Сейчас попробую видео

Link to comment
Share on other sites

писдеш

Щоооо? В північній енергосистемі на змаганнях енергетиків до мого брата і його колеги причепилась якась російскозбочена, їм ввічливість в гостях помішала послати, а львівяни з західної енергосистеми не їздили навіть. Я їздив тільки в Київ на змагання ( в Ворзелі) та в Запоріжжя. А ви з якого дива вирішили що я брешу? Навіщо це мені?
Link to comment
Share on other sites

Щоооо? В північній енергосистемі на змаганнях енергетиків до мого брата і його колеги причепилась якась російскозбочена, їм ввічливість в гостях помішала послати, а львівяни з західної енергосистеми не їздили навіть. Я їздив тільки в Київ на змагання ( в Ворзелі) та в Запоріжжя. А ви з якого дива вирішили що я брешу? Навіщо це мені?

Потому что я с Волыни. Писдеш это все. Фантазии в другую ветку!

Link to comment
Share on other sites

В результате столкновения в Одессе погибли три человека, ранены работники милиции и журналисты

2 мая, 20:05

 
 

Три человека погибли в результате столкновений в центре Одессы, которые длились около четырех часов. Об этом сообщила пресс-служба областного управления внутренних дел.

Как ранее сообщалось, один из погибших скончался в результате огнестрельного ранения.

Ранения в результате уличных боев получили несколько десятков человек, в том числе три сотрудника милиции. Среди них — замначальника облУВД Дмитрий Фучеджи.

Также травмы во время столкновения получили двое журналистов — корреспондент интернет-издания «Таймер» ранен из травматического оружия в руку. Главный редактор «Думской» Олег Константинов получил ранение руки, ноги и спины из травматического оружия.

Змінено користувачем Nadin
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...