Перейти до змісту

Одесса: начались столкновения.


vostok5

Recommended Posts

Потому что я с Волыни. Писдеш это все. Фантазии в другую ветку!

А мій брат в Харкові на змаганнях був, а Ви там не були. Ще в брехні мене будете голослівно звинувачувати. Тільки тому, що Вам хочеться вірити, що я брешу. Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

А мій брат в Харкові на змаганнях був, а Ви там не були. Ще в брехні мене будете голослівно звинувачувати. Тільки тому, що Вам хочеться вірити, що я брешу.

А у меня брат в Харькове живет :) Все, в бан.

Link to comment
Share on other sites

Харків - дивно. Я коли ще в Українскій енергетиці працював, то на змагання професійні в Харків львівяни навіть не поїхали, бойкотуючи клятих москалів. А до нас-вінничан якась жіночка причепилась, що ми кляті хохли які мішають їм жити. :)

 

писдеш

 

+ 100000. Маячня якась.

Link to comment
Share on other sites

ребята, приморили немного харьковским срачем.

ведко про одессу, вообще-то

Вибачте, але це в мене постійно з теми переключаюсь. Щоб модер не ляяв, я собі навіть підпис добавив такий.
Link to comment
Share on other sites

  яке прикре самогубство... :(

и ни пенсии не дождался русской и зп русской и кобзона и путина ..молодой  погиб каларад :(

ну блять.. чем вы колорады думаете..жили бы и жили..ну трудно плохо, всем плохо, и на волыне плохо и во львове

вот так  вот за 300 гр..или что там..

эх.. :(  ..а Россия она такая огромная, да продай свою квартиру, в россии еще лучше купиш на эти деньги..и был тебе русский мир и пенсия.. а так :(

Link to comment
Share on other sites

 

 


а Россия она такая огромная, да продай свою квартиру, в россии еще лучше купиш на эти деньги

так не интересно, ведь нужно подымать свой зад.

куда веселей, штоб расея сама сюда пришла...

Link to comment
Share on other sites

+ 100000. Маячня якась.

 

ніяка не маячня, харьків завжди мав доволі проросійські погляди, але все ж таки це місто інтелігенції, на відміну від тих же самих донецьків - сімферосевастополів.

Link to comment
Share on other sites

а горит неплохо, судя по окнам, выгорит пару этажей нахер

 

 

навіть якщо один вигорить... при високій температурі ЗБ конструкції втрачають кондиції безповоротно. прийдеться рушити

Link to comment
Share on other sites

ніяка не маячня, харьків завжди мав доволі проросійські погляди, але все ж таки це місто інтелігенції, на відміну від тих же самих донецьків - сімферосевастополів.

да уймитесь же уже со своим Харьковом!

откроте отельно ведко и хоть апстену там!  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

судя по разговорам вокруг стриммера- народ собирается дальше носится по городу охотиться на колорадов

ночь у них будет явно тяжолая

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

навіть якщо один вигорить... при високій температурі ЗБ конструкції втрачають кондиції безповоротно. прийдеться рушити

Ну і нафіга? Що не могли битися без коктейлів? Нафіга міську власність нівечити? Блін.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...