Перейти до змісту

Грицацуев обурений призовом його сина в армію. Говнокомандуючий, мля...


Урфин

Recommended Posts

Гриценко заявив, що влада усунула його сина від участі у київських виборах
02.05.2014 | 19:07
 
 
 
Анатолій Гриценко вважає призов сина Олексія до лав Збройних сил України "зведенням рахунків".

 

 

Гриценко каже, що влада усунула його від участі у київських виборах

Кандидат у президенти України, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко вважає призов сина Олексія до лав Збройних сил України зведенням рахунків і способом усунення Олексія Гриценка від участі у виборах до Київради. Про це Гриценко сказав на прес-конференції в Полтаві.

«Ця влада в окремих своїх проявах зайшла набагато далі, ніж додумався навіть Янукович. Вона йде шляхом КДБ», - сказав він.

Гриценко нагадав, що позавчора Автомайдан пікетував Банкову, вимагаючи від влади рішучих дій. «Вчора ж сина і інших активістів призвали. Він зараз вже на Львівщині – служить. Хіба Львівщина в небезпеці?», - зазначив політик.

«Це політика придушення будь-яких спроб критикувати владу. Всім ясно, що це зведення рахунків і спроба закрити рота тим, хто заважає владі», - наголосив він.

«Тут ще й інший аспект. 25 травня вибори до Київради і мій син Олексій Гриценко очолює список партії «Громадянська позиція». Зрозуміло, що ні про яку передвиборчу кампанію в таких умовах йтися не може. Його фактично вивели із участі  у виборах, бо очевидно не хочуть бачити таких молодих і принципових у Київраді, які не дадуть продовжувати різні махінації з землею, не дадуть красти», - наголосив Анатолій Гриценко.

 

http://www.unian.ua/politics/914034-gritsenko-zayaviv-scho-vlada-usunula-yogo-sina-vid-uchasti-u-kijivskih-viborah.html

Link to comment
Share on other sites

 Ти кремлядь чи шо? Вже обмусослили, його син по перше має проблеми зі здоров'ям по друге військова освіта в нього на ПРК який вже знято з озброєння.

Link to comment
Share on other sites

 Ти кремлядь чи шо? Вже обмусослили, його син по перше має проблеми зі здоров'ям по друге військова освіта в нього на ПРК який вже знято з озброєння.

 

Я - кремлядь? Цікава новина. І що у його сина зі здоров’ям не так? Я, наприклад, не знаю.

з.і. ви, мабуть, дрищ? який у вас нік на старому фупі?

Link to comment
Share on other sites

Приклад покаже.А посилати сина з Автомайданом в Крим,це що,як не популізм?

 

Я теж так думаю. Спочатку я гадав, що то - щирий порив молодого хлопця, але після кількох дій і заяв самого молодого Гриценка я зрозумів, що то - піар заради батька.

Наприклад, наїзди на Булатова замість того, щоб з ним просто поспілкуватися.

Link to comment
Share on other sites

В тому, що людина, яка намагається стати головнокомандуючим ЗСУ, не повинна опиратися призову сина в армію.

Якось так...

Так его сын закосил от призова? Нет? Тогда какого лысого ты на него вешаешь этот ярлык?

Link to comment
Share on other sites

И пусть кто скажет на его месте другое.

 

Ми говоримо не про когось, а про людину, яка вже два місяці заявляє про наміри стати або міністром оборони, або головнокомандуючим.

Link to comment
Share on other sites

син не закосив, але папік підняв істерику, що рідну кровинку забрили в рамках політічєскіх репресій

це заміст того щоб гордитись

 

 по перше де істерика? по друге, в чому він не правий? що буде захищати у львові оператор ЗРК знятого з єксплуатації? Що це як не дурощі? В той час як на рядових солдатів немає банального мат. забеспечення, в армію призивають ще одну людину, яка в армії абсолютно ніякої користі зараз не принесе?

Змінено користувачем Котигорошко
Link to comment
Share on other sites

син не закосив, але папік підняв істерику, що рідну кровинку забрили в рамках політічєскіх репресій

це заміст того щоб гордитись

Гриц сказал то, что оно есть по факту. Сын своей активностью и Автомайданом раздражал шоблу Пастора и Co

И не, ничтожесумняшися, побырику, забрили того в армию и отправили во Львов, подальше от Киева

Link to comment
Share on other sites

Гриц сказал то, что оно есть по факту. Сын своей активностью и Автомайданом раздражал шоблу Пастора и Co

И не, ничтожесумняшися, побырику, забрили того в армию и отправили во Львов, подальше от Киева

 

А треба було б у Луганську чи Херсонську області. Поляки на львівщини вдиратися не збираються.

Перевчити фахівця-зенітника швидше, ніж підготувати з новобранця.

Link to comment
Share on other sites

А треба було б у Луганську чи Херсонську області. Поляки на львівщини вдиратися не збираються.

Перевчити фахівця-зенітника швидше, ніж підготувати з новобранця.

Сам то ты из-под Славянска пишешь, наверное?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...