Перейти до змісту

"Любий друзь" Мартиненко під слідством У Щвейцарії


Zipperr

Recommended Posts

То  Ви  забули,  що  то  Юлька  так  вирішила.

Та ні, я не забув

 

"Бывший глава секретариата Александр Зинченко обвиняет в коррупции секретаря СНБО Петра Порошенко, первого помощника Александра Третьякова и лидера парламентской фракции "Наша Украина" Николая Мартыненко.http://www.pravda.com.ua/rus/news/2005/09/5/4391564/

 

А Зінченко знав про свою хворобу і , на мою думку, брехати йому не було сенсу

Link to comment
Share on other sites

 

 


А Зінченко знав про свою хворобу і , на мою думку, брехати йому не було сенсу

Та  ні,  то  вона  його  так  використала.  Пам ятаю,  що  Порошенко  усі  звинувачення  відмів  у  суді,  але  

горобець  з  рота  вилетів.  Я  звісно  не  знаю,  як  Мартиненко  і  Порошенко  "любляться",  але  Юльці  в  цій  державі  вірю  найменше.

Link to comment
Share on other sites

Та  ні,  то  вона  його  так  використала.  Пам ятаю,  що  Порошенко  усі  звинувачення  відмів  у  суді,  але  

горобець  з  рота  вилетів.  Я  звісно  не  знаю,  як  Мартиненко  і  Порошенко  "любляться",  але  Юльці  в  цій  державі  вірю  найменше.

А Тимошенко тут яким боком? Зінченко був начштаба Ющенка, а потім 24 січня 2005 призначений на посаду Державного секретаря України при Президенті Вікторі Ющенко. Особа теж не однозначна

Link to comment
Share on other sites

А Тимошенко тут яким боком? Зінченко був начштаба Ющенка, а потім 24 січня 2005 призначений на посаду Державного секретаря України при Президенті Вікторі Ющенко. Особа теж не однозначна

Та  ж  це  був  її  спектакль.  Зінченко  був  просто  озвучкою.  Не  самій  же  Воній  було  це  робити!  Ви  що!

Отоді  все  і  почалося.  Ющенко -  одна  за  другою  операції,  а  соратничка - свого  ножа (скальпель)  в  спину.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Та  ж  це  був  її  спектакль.  Зінченко  був  просто  озвучкою.  Не  самій  же  Воній  було  це  робити!  Ви  що!

Отоді  все  і  почалося.  Ющенко -  одна  за  другою  операції,  а  соратничка - свого  ножа (скальпель)  в  спину.

Ну, Зінченко не схожий був на попку, або маріонетку. 

А Ви вірите в чесність "любих друзів"? Може Ви в Діда Мороза вірите?  :)

 

Не ображайтесь, я по-доброму :)

Link to comment
Share on other sites

Ну, Зінченко не схожий був на попку, або маріонетку. 

А Ви вірите в чесність "любих друзів"? Може Ви в Діда Мороза вірите?  :)

 

Не ображайтесь, я по-доброму :)

Зовсім  не  маю  наміру  ображатися.  По  життю - я  Фома  невіруючий. 

Щодо  "чесності",  то  очевидно,  що  вона  найбільш  до  лиця  Тимошенко,  бо  обидва  "друзі"  опинилися

саме  в  неї (Мартиненко  і  Третьяков).  Та  й  поганяло  "любі  друзі"  пішло  не  від  Зінченка.  Усе  було  сплановане  ще  до  виборів.  Якщо  Ющ  виживе,  то  відразу  добити  усі  здобутки  Помаранчевої  революції,  що  і  було  зроблено.

Мені  ніколи  не  подобались  ні  Мартиненко,  ні  Третьяков.  Хай  їх  трусять  вздовж  і  впоперек.

Щодо  Порошенка,  то  завжди  було  і  є  фіфті-фіфті.

"Где-то  в  глубине  души",  все  ж  сподіваюся,  що  Порошенко - не  Яценюк  і  рано  чи  пізно,  а  Юльці  "любих  друзів"  

 пригадає.  До  смерті  не  забуду  його  погляд  тоді,  на  пресконференції  Зінченка.

Link to comment
Share on other sites

Зовсім  не  маю  наміру  ображатися.  По  життю - я  Фома  невіруючий. 

Щодо  "чесності",  то  очевидно,  що  вона  найбільш  до  лиця  Тимошенко,  бо  обидва  "друзі"  опинилися

саме  в  неї (Мартиненко  і  Третьяков).  Та  й  поганяло  "любі  друзі"  пішло  не  від  Зінченка.  Усе  було  сплановане  ще  до  виборів.  Якщо  Ющ  виживе,  то  відразу  добити  усі  здобутки  Помаранчевої  революції,  що  і  було  зроблено.

Мені  ніколи  не  подобались  ні  Мартиненко,  ні  Третьяков.  Хай  їх  трусять  вздовж  і  впоперек.

Щодо  Порошенка,  то  завжди  було  і  є  фіфті-фіфті.

"Где-то  в  глубине  души",  все  ж  сподіваюся,  що  Порошенко - не  Яценюк  і  рано  чи  пізно,  а  Юльці  "любих  друзів"  

 пригадає.  До  смерті  не  забуду  його  погляд  тоді,  на  пресконференції  Зінченка.

"Любі друзі" пішло від Ющенка. То було його улюблене звернення. Порошенко, Мартиненко, Третьяков, Жванія- то ж одна команда, мені здається.

Ви, мабуть, голосували за Порошенка. 

Link to comment
Share on other sites

"Любі друзі" пішло від Ющенка. То було його улюблене звернення. Порошенко, Мартиненко, Третьяков, Жванія- то ж одна команда, мені здається.

Ви, мабуть, голосували за Порошенка. 

"Любі  друзі" - це  було  звертання  Ющенка  до  аудиторії.  Ці  його  "ужиткові"  слова  вміло (читай: цинічно)  застосувала  до  трьох  нашоукраїнців  саме  Юлька.  І  пішло - поїхало.  

До  речі,  до  Яценюка  з  тої  ж  подачі (з Турівської)  прилипло  слово  "пісяй",  з  тієї  ж  опери  інші  мерзенні  слова,  якими  нарід  бездумно  грішить.

Link to comment
Share on other sites

http://blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko/550e046a1183c/

 

Лєщенко забув, мабуть, що Мартиненко був "любим друзем" і Порошенка

http://p-zona.com/cache/mod_sot_k2_simple_slider/images/resize/f5d21b9913578bdbbd6f52c4fb8badf1_XL_548_350.jpg

Змінено користувачем DiDUS
Link to comment
Share on other sites

Люб1 мооо1  _ в растяжку эдак, со сладострастием -  говаривала в разгар оболванивания  щирих украинцев только вана, спасительница из Днепра.

А где про скорые помощи блять пидборы и хихикала?  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...