Перейти до змісту

Так от для чого цей весь цирк з захопленням інспекторів ОБСЄ


On_

Recommended Posts

Міністр закордонних справ Сергій Лавров "наполегливо" закликав використовувати потенціал ОБСЄ для "впливу на Київ".


Про це він заявив під час телефонної розмови з президентом Швейцарії, діючим головою ОБСЄ Дідьє Буркхальтером, - передала прес-служба російського МЗС.


Як повідомляється, впливати на Україну Лавров попросив з метою "скасування військової операції проти населення в південно-східних районах України".


Як пише прес-служба, "сторони засудили розширення насильства в Україні, особливо безчинства радикалів в Одесі".


Крім того, згідно з повідомленням, і Лавров, і Буркхальтер підтвердили необхідність повного виконання положень Женевського заяви від 17 квітня, починаючи з негайного припинення насильства.


Разом з тим, міністр закордонних справ РФ розповів держсекретареві США Джону Керрі, що "каральна операція на Південному Сході України занурює країну у братовбивчий конфлікт".


Як повідомляється, міністр закликав США вжити весь свій вплив, щоб "примусити опікуваний ними київський режим, який оголосив війну власному народові, негайно припинити бойові дії в південно-східних регіонах, відвести війська і звільнити учасників протестних виступів".


Лавров також заявив про необхідність "приборкання терористів з "Правого сектору"", які за його словами "влаштували криваве побоїще в Одесі


 


http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/3/7024269/


Link to comment
Share on other sites

да эти дешевые трюки годятся только на свое зомбированное население.

мир понимает это. походу, одни уские этого не понимают

 

да, вчера на СБ ООН мир макнул чюркенда в очередной раз и дал понять, кто есть кацапы

Link to comment
Share on other sites

да, вчера на СБ ООН мир макнул чюркенда в очередной раз и дал понять, кто есть кацапы

я вообще не понял этого финта! уские сами собрали совещание. они там совсем уже епнулись или думают, что весь мир видит эту ситуацию так как они ее представляют? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

я вообще не понял этого финта! уские сами собрали совещание. они там совсем уже епнулись или думают, что весь мир видит эту ситуацию так как они ее представляют? :fp1:

ну да, сами собрали, видимо хотели дурконуть типа "армия против народа" и т.д..

но шара не прошла, ни одно государство не потерпит у себя террористов и переговоры с ними вести не будет, таких уничтожают

Link to comment
Share on other sites

я вообще не понял этого финта! уские сами собрали совещание. они там совсем уже епнулись или думают, что весь мир видит эту ситуацию так как они ее представляют? :fp1:

 

звичайний тролінг

Link to comment
Share on other sites

я вообще не понял этого финта! уские сами собрали совещание. они там совсем уже епнулись или думают, что весь мир видит эту ситуацию так как они ее представляют? :fp1:

Шобы в московии показать какие мы харошие. Мы за мир во всем мире. Все плохие

Link to comment
Share on other sites

а московия смотрит заседание ОБСЕ?

Киселев и так все расскажет...

Я про ООН. Они инициировали. Беспокоятся о братском народе. Киселев шо нада то и покажет. московиты останутся довольны картинкой великой империи. Будуть хлопать в ладоши и кричать ура. 

Link to comment
Share on other sites

Я про ООН. Они инициировали. Беспокоятся о братском народе. Киселев шо нада то и покажет. московиты останутся довольны картинкой великой империи. Будуть хлопать в ладоши и кричать ура. 

 

вони скоро будуть ініціювати по два рази на день. тупо зайопують. і мені ООН в цьом випадку зовсім не жалко :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Я про ООН. Они инициировали. Беспокоятся о братском народе. Киселев шо нада то и покажет. московиты останутся довольны картинкой великой империи. Будуть хлопать в ладоши и кричать ура. 

так и я про ООН. там же не дураки и видят ситуацию без каментов со стороны Чуркендта. поэтому и не понял смысл созыва рашкой.

а киселев покажет что надо и без ОБСЕ. сомневаюсь, что в московиии население вообще в курсе такого органа.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...