Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

Так от для чого цей весь цирк з захопленням інспекторів ОБСЄ

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 12

#1   On_  :

On_

• Клуб
  • 29123
  • Country Flag

Міністр закордонних справ Сергій Лавров "наполегливо" закликав використовувати потенціал ОБСЄ для "впливу на Київ".

Про це він заявив під час телефонної розмови з президентом Швейцарії, діючим головою ОБСЄ Дідьє Буркхальтером, - передала прес-служба російського МЗС.

Як повідомляється, впливати на Україну Лавров попросив з метою "скасування військової операції проти населення в південно-східних районах України".

Як пише прес-служба, "сторони засудили розширення насильства в Україні, особливо безчинства радикалів в Одесі".

Крім того, згідно з повідомленням, і Лавров, і Буркхальтер підтвердили необхідність повного виконання положень Женевського заяви від 17 квітня, починаючи з негайного припинення насильства.

Разом з тим, міністр закордонних справ РФ розповів держсекретареві США Джону Керрі, що "каральна операція на Південному Сході України занурює країну у братовбивчий конфлікт".

Як повідомляється, міністр закликав США вжити весь свій вплив, щоб "примусити опікуваний ними київський режим, який оголосив війну власному народові, негайно припинити бойові дії в південно-східних регіонах, відвести війська і звільнити учасників протестних виступів".

Лавров також заявив про необхідність "приборкання терористів з "Правого сектору"", які за його словами "влаштували криваве побоїще в Одесі

http://www.pravda.co...4/05/3/7024269/

• 0

#2   Гоша  :

Гоша

Серйозний

• Клуб
  • 5181
  • Country Flag
Re: Так от для чого цей весь цирк з захопленням інспекторів ОБСЄ

да эти дешевые трюки годятся только на свое зомбированное население.

мир понимает это. походу, одни уские этого не понимают

• 0

#3   ЦеDzip  :

ЦеDzip

Ветеран

• Клуб
  • 30549
  • Country Flag

да эти дешевые трюки годятся только на свое зомбированное население.

мир понимает это. походу, одни уские этого не понимают

да, вчера на СБ ООН мир макнул чюркенда в очередной раз и дал понять, кто есть кацапы

• 0
Всі підуть, закриємо форум і цілуйте йожа у тухес (ц)

#4   Гоша  :

Гоша

Серйозний

• Клуб
  • 5181
  • Country Flag

да, вчера на СБ ООН мир макнул чюркенда в очередной раз и дал понять, кто есть кацапы

я вообще не понял этого финта! уские сами собрали совещание. они там совсем уже епнулись или думают, что весь мир видит эту ситуацию так как они ее представляют? :fp1:

• 0

#5   On_  :

On_

• Клуб
  • 29123
  • Country Flag

і шо воно йому допомогло ? (це)

• 0

#6   ЦеDzip  :

ЦеDzip

Ветеран

• Клуб
  • 30549
  • Country Flag

я вообще не понял этого финта! уские сами собрали совещание. они там совсем уже епнулись или думают, что весь мир видит эту ситуацию так как они ее представляют? :fp1:

ну да, сами собрали, видимо хотели дурконуть типа "армия против народа" и т.д..

но шара не прошла, ни одно государство не потерпит у себя террористов и переговоры с ними вести не будет, таких уничтожают

• 0
Всі підуть, закриємо форум і цілуйте йожа у тухес (ц)

#7   On_  :

On_

• Клуб
  • 29123
  • Country Flag

звичайний тролінг

• 0

#8   Сашко  :

Сашко

Серйозний

• Клуб
  • 9942
  • Country Flag

Шобы в московии показать какие мы харошие. Мы за мир во всем мире. Все плохие

• 0

#9   Гоша  :

Гоша

Серйозний

• Клуб
  • 5181
  • Country Flag

Шобы в московии показать какие мы харошие. Мы за мир во всем мире. Все плохие

а московия смотрит заседание ОБСЕ?

Киселев и так все расскажет...

• 0

#10   Сашко  :

Сашко

Серйозний

• Клуб
  • 9942
  • Country Flag

а московия смотрит заседание ОБСЕ?

Киселев и так все расскажет...

Я про ООН. Они инициировали. Беспокоятся о братском народе. Киселев шо нада то и покажет. московиты останутся довольны картинкой великой империи. Будуть хлопать в ладоши и кричать ура. 

• 0

#11   On_  :

On_

• Клуб
  • 29123
  • Country Flag

Я про ООН. Они инициировали. Беспокоятся о братском народе. Киселев шо нада то и покажет. московиты останутся довольны картинкой великой империи. Будуть хлопать в ладоши и кричать ура. 

вони скоро будуть ініціювати по два рази на день. тупо зайопують. і мені ООН в цьом випадку зовсім не жалко :gigi:

• 0

#12   Гоша  :

Гоша

Серйозний

• Клуб
  • 5181
  • Country Flag

так и я про ООН. там же не дураки и видят ситуацию без каментов со стороны Чуркендта. поэтому и не понял смысл созыва рашкой.

а киселев покажет что надо и без ОБСЕ. сомневаюсь, что в московиии население вообще в курсе такого органа.

• 0

#13   KIT  :

KIT

Юзер

• Клуб
  • 4207
  • Country Flag

і шо воно йому допомогло ? (це)

Кацапізм це невиліковно.

• 0