Перейти до змісту

Вот Личность Государственного масштаба...!!!


Recommended Posts

нафталін... :fp1:

укріуда намбер ван.

Насчед Иуды, то Иуда на самом деле обличен в женские наряды и на голове у нее коса, в этом сейчас убедились все...

 

От меня тебе...

 

http://www.rupor.info/media/Images/2009-9/Timoshenko_zadom_k_Morozu.gif

Link to comment
Share on other sites

Знатно сея "личность" обосралась на предпоследних выборах в ВР.

Стала политическим трупом. А ведь сто раз твердили - не связывайся с отрЫгиАналами!

Ну и поделом ему, ибонех :X

Link to comment
Share on other sites

Так, Мороз був політиком, порівняно з сьогоднішніми навіть виглядає вміру чесним.

Можливо й пішов тому, що не міг договоритися з тодішньою зграєю шакалів, бо треба було торгувати принципами, в прямому сенсі

Головний момент що мене не влаштовує в Морозі це те, що він краснопьорий. А значить звязаний з кгбшною системою 6-ї частини суші. Хотів він цього чи ні. Система заставляє працювати на себе своїх адептів

Link to comment
Share on other sites

Так, Мороз був політиком, порівняно з сьогоднішніми навіть виглядає вміру чесним.

Можливо й пішов тому, що не міг договоритися з тодішньою зграєю шакалів, бо треба було торгувати принципами, в прямому сенсі

Головний момент що мене не влаштовує в Морозі це те, що він краснопьорий. А значить звязаний з кгбшною системою 6-ї частини суші. Хотів він цього чи ні. Система заставляє працювати на себе своїх адептів

Звидки ви це берете, насчет кгб?

Link to comment
Share on other sites

Звидки ви це берете, насчет кгб?

Я не сказав що він прямий агент цієї служби, бо не маю таких даних. Архіви всі в Москві.

Але

Всі краснопьорі тієї епохи пройшли сито кгб. І на кожного є досьє. За ниточки смикають коли потрібно

І я ніколи не чув щоб Мороз боровся за Україну Тоді, коли це робили люди з ризиком для себе

Я щось пропустив ?

Link to comment
Share on other sites

Я не сказав що він прямий агент цієї служби, бо не маю таких даних. Архіви всі в Москві.

Але

Всі краснопьорі тієї епохи пройшли сито кгб. І на кожного є досьє. За ниточки смикають коли потрібно

І я ніколи не чув щоб Мороз боровся за Україну Тоді, коли це робили люди з ризиком для себе

Я щось пропустив ?

Ну не знаю что и сказать, в то время все были выходцы с КПРС, даже Фарион, но все течет, все меняется и сейчас мы выдим кто боролся и бореться за Украну, а не использует этот термин для манипуляций во благо себе...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...