Перейти до змісту

На посадi президента України потрiбен той, хто буде гiдним Верховним Головнокомандувачем Збройними Силами


Wert

Recommended Posts

Попереду президентськi вибори, хоча зараз, на перший погляд, не до них, бо країна атакована агресором. Але значення цих виборiв саме для захисту України надважливе. А взагалi значення цих виборiв не менше, а навiть бiльше, нiж значення попереднiх. Тодi грошей на рекламу спонсори-олiгархи не пошкодували, i люди отримали президента Януковича. Але чи вiн "почув кожного" i "покращив життя"? Питання риторичне. Тому зараз головне - не повторювати помилок попереднiх виборiв. Обирати не "рейтингових", а тих, хто здатен вирiшувати проблеми, якi стоять перед державою. Важливо зробити усвiдомлений вибiр, керуючись логiкою.

 

Вiдповiдно до дiючої Конституцiї, Президент є Верховним головнокомандувачем Збройними Силами, призначає керiвникiв силових структур. Зараз питання безпеки важливе як нiколи, бо країна пiд загрозою знищення. Хiба зараз є щось важливше, за що потрiбно голосувати? Наприклад, кучеряве волосся або карi очi?

 

Помилки, яких припускається нинiшня влада, вже коштували багатьох людських життiв, втрати Криму, катастрофи на Донбасi. Може досить?

 

Зараз ситуацiя така, що на посадi президента потрiбна людина, яка має досвiд у вiйськовiй справi.

 

Серед кандидатiв це генерал Микола Маломуж i полковник Анатолiй Гриценко. Обидва мають знання i досвiд роботи на посадах, пов'язаних з нацiональною безпекою i обороною, користуються авторитетом серед вiйськових. Микола Маломуж - генерал армiї, старший за вiком i званням. Таке враження, що вiн добре вiдчуває ситуацiю. Тому мабуть краще за нього.

 

Але, звичайно, це форум i будь-яке питання тут дискусiйне. Тому цiкаво почути думки ФУПiвцiв. Чи згоднi ви з тим, що зараз питання нацiональної безпеки - найважливiше? Хто з кандидатiв зможе вирiшити проблеми безпеки найкраще?

Змінено користувачем Wert
Link to comment
Share on other sites

Гриценко? Ну-ну, пообщайтесь с военными, узнаете, что благодаря "реформам"  Грицацуя,  теперь в армии нет матрасов, запасов  еды и формы. Во времена его руления распродано было  почти ВСЕ, а до этого было столько, что для нашей сокращенной армии лет на 20 еще бы хватило. "А зачем нам тыловое обеспечение, мы будем как в США  - на аутсорсинге". И где теперь эти аутсорсеры?

 

Нам нужен не  столько Главнокомандующий, нам нужен Начальник Генштаба, который непосредственно планирует и обеспечивает выполнение военных операций, а вот с этим у нас бо-о-ольшая проблема. Знаете почему? Все толковые пожилые штабисты "советской закалки" отказываются сотрудничать с "новой властью", и никакие обещания материальных благ не помогают, увы...Поэтому и нет у нас толкового планирования всяких разных АТО. Иностранные консультанты рассчитаны на иностранную армию и условия - нам они не советчики.

Link to comment
Share on other sites

Сорока

Я ж написав, що мабуть буду за Маломужа, а не за Гриценка.

А за кого? Бiльше не бачу. В тому справа, що такi вже в нас кандидати, iнших нема. Можливо, в мирнi часи проголосував би за Ольгу Богомолець, перш за все тому, що вона за розвиток громадянского суспiльства. Але зараз вже не до цього, бо вiйна.

Link to comment
Share on other sites

Сорока

Я ж написав, що мабуть буду за Маломужа, а не за Гриценка.

А за кого? Бiльше не бачу. В тому справа, що такi вже в нас кандидати, iнших нема. Можливо, в мирнi часи проголосував би за Ольгу Богомолець, перш за все тому, що вона за розвиток громадянского суспiльства. Але зараз вже не до цього, бо вiйна.

А я бы вообще  отменил президентское правление - тем более во время войны, толку от него за все время существования Украины - 0 а вот неприятностей из-за этой табуретки хоть отбавляй. По сути дела из-за табуретки Януковича формально все и заварилось.

Link to comment
Share on other sites

Сорока

Так Турч - лише спiкер i в.о. Залишити його - буде ще гiрше.

А мiняти всю систему зараз - це дуже складно. Часу до виборiв дуже мало. Треба обирати нового президента.

Link to comment
Share on other sites

Гриценко? Ну-ну, пообщайтесь с военными, узнаете, что благодаря "реформам"  Грицацуя,  теперь в армии нет матрасов, запасов  еды и формы. Во времена его руления распродано было  почти ВСЕ, а до этого было столько, что для нашей сокращенной армии лет на 20 еще бы хватило. "А зачем нам тыловое обеспечение, мы будем как в США  - на аутсорсинге". И где теперь эти аутсорсеры?

 

Нам нужен не  столько Главнокомандующий, нам нужен Начальник Генштаба, который непосредственно планирует и обеспечивает выполнение военных операций, а вот с этим у нас бо-о-ольшая проблема. Знаете почему? Все толковые пожилые штабисты "советской закалки" отказываются сотрудничать с "новой властью", и никакие обещания материальных благ не помогают, увы...Поэтому и нет у нас толкового планирования всяких разных АТО. Иностранные консультанты рассчитаны на иностранную армию и условия - нам они не советчики.

Розкажіть, будь-ласка, про реформи і з якими воєннимі треба пообщатся?

Link to comment
Share on other sites

http://malomuzh.com.ua/index.php?id=80Захист України - справа професiоналiв

 

Хвилі революційного Євромайдану винесли на поверхню багато «піни» у вигляді малокомпетентних та випадкових людей, які опинилися у деяких владних кабінетах. Ця обставина спричинила низку серйозних помилок, які вже сьогодні призвели до тимчасової втрати Криму та викликала брак довіри до нової влади не лише мешканців південного сходу України. Все це було б не так критично в більш мирних умовах. Однак гострота проблеми наразі стосується не лише українського Криму, а й існування України як самостійної держави. Саме тому у передових лавах мають зайняти місце справжні професіонали.
Link to comment
Share on other sites

А я бы вообще  отменил президентское правление - тем более во время войны, толку от него за все время существования Украины - 0 а вот неприятностей из-за этой табуретки хоть отбавляй. По сути дела из-за табуретки Януковича формально все и заварилось.

именно - пора переходить к парламентской республике, а главнокомандующего назначит парламент..

Link to comment
Share on other sites

Сорока

Я ж написав, що мабуть буду за Маломужа, а не за Гриценка.

 

 а чего не за сотника парасюка? и кто такой маломуж? это соратник дарт вейдера? может его в генералиссимусы?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

asmodey

Маломуж - генерал армiї, а ви хто, щоб iронiзувати?

я? избиратель... иесли он мне ни в хер не уперся, то и главнокомандующий их него, как из швабры  - гаубица...не напрягайся, дядя - историю не наибешь...

Змінено користувачем asmodey
Link to comment
Share on other sites

Життєвий шлях

http://malomuzh.com.ua/index.php?id=4

 

На фонi iнших кандидатiв зовciм непогано. Краще, нiж обирати у владу бариг, щоб вони таких самих бариг призначали на керiвнi посадi.

 

Link to comment
Share on other sites

asmodey

 

не напрягайся, дядя
Тобто з тебе приклад не брати? Не буду, звичайно. Але ти робиш ведмежу послугу... знаєш кому. Я б тебе, мабуть, не тримав у штатi. Воно того не варте.
Link to comment
Share on other sites

asmodey

 

Тобто з тебе приклад не брати? Не буду, звичайно. Але ти робиш ведмежу послугу... знаєш кому. Я б тебе, мабуть, не тримав у штатi. Воно того не варте.

 

судя по всему - в штате ты не трымаешь даже дворника...

Link to comment
Share on other sites

asmodey

А тобi що до того? Двiрника краще мати в штатi, нiж тебе.

Твоя манера спiлкування - це навiть для вулицi занадто.

Отже, якщо пишеш по темi i пристойно - я з тобою спiлкуюсь, якщо нi - вибачай, друже, на дурницi в мене часу нема.

 

Link to comment
Share on other sites

asmodey

А тобi що до того? Двiрника краще мати в штатi, нiж тебе.

Твоя манера спiлкування - це навiть для вулицi занадто.

Отже, якщо пишеш по темi i пристойно - я з тобою спiлкуюсь, якщо нi - вибачай, друже, на дурницi в мене часу нема.

о чем с тобой спилкуватысь? бредить на тему президент - маломуж? извини - я давно вышел из детского возраста и фантастикой не увлекаюсь... прощай...

Link to comment
Share on other sites

Дитинство - це коли люди вiдмовляються робити власний вибiр i дозволяють манiпулювати своєю свiдомiстю олiгархам з сумнiвним минулим, за допомогою куплених полiттехнологiв i купленого ТВ. Так, це полiтичне дитинство.

 

А пiти на вибори i проголосувати по совiстi, за того з кандидатiв, кого сам бажаєш бачити президентом - це позицiя дорослої людини, яка звикла сама приймати рiшення i нести за них вiдповiдальнiсть. I навiть коли перемога цього кандидата для когось виглядає фантастикою, в тебе залишиться головна винагорода - чиста совiсть.

Змінено користувачем Wert
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...