Перейти до вмісту

Фотография
- - - - -

не знаю як у вас - але в мене все зростає бажання 3143дити кацапів. на їх території, і не партизанськи - а використовуючи всі технологічні засоби

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 12

#1   Aelit  :

Aelit

Постійний

• Клуб
  • 19105
  • Country Flag

як наші так і західні

але військомат не призиває

• 0

#2   Aelit  :

Aelit

Постійний

• Клуб
  • 19105
  • Country Flag
Re: не знаю як у вас - але в мене все зростає бажання 3143дити кацапів. на їх території, і не партизанськи - а використовуючи всі технологічні засоби

невже нам дійсно так потрібні ці вибори - що задля їх незірвання ми не здійснюємо адекватні міри по захисту наших громадян 

• 0

#3   Анатолий49  :

Анатолий49

Юзер

• Клуб
  • 718
  • Country Flag
Re: не знаю як у вас - але в мене все зростає бажання 3143дити кацапів. на їх території, і не партизанськи - а використовуючи всі технологічні засоби

Хорошие технологии, наших правда нет, галоперидола: АЛСИ Фарма(Россия), Биолоджичи Италия Лабораториз(Италия), Биореактор(Россия), Ваймер Фарма ГмбХ(Германия), Варшавский фармацевтический завод Польфа(Польша), Вектор(Россия), Гедеон Рихтер А.О.(Венгрия), Государственный завод медпрепаратов/НИИ ОХТ(Россия), Здравле(Югославия), Ирбитский химико-фармацевтический завод(Россия), Канонфарма продакшн(Россия), Копли Фармасьютикал Инк(Соединенные Штаты Америки), Мир Фармасьютикал(Соединенные Штаты Америки), Мосхимфармпрепараты им. Н.А. Семашко(Россия)

• 0

#4   LAR  :

LAR

Что?

• Клуб
  • 6792
  • Country Flag
Путину нужен подконтрольный президент , мучал бы то тех пор пока нужного не избрали. А тем временем кусками бы рвал Украину.
  • 0
Прошу не рассказывать мне, о том как на московии жить хорошо!

#5   YUGRED  :

YUGRED

Постійний

• Клуб
  • 15147
  • Січеслав
  • Country Flag

Дай свой адрес топикстартеру, заслужил, чего уж там :lol2: 

• 0

Ceterum censeo Catsapstan esse delendam!

#6   Анатолий49  :

Анатолий49

Юзер

• Клуб
  • 718
  • Country Flag

Дай свой адрес топикстартеру, заслужил, чего уж там :lol2:

не догнал

• 0

#7   Aelit  :

Aelit

Постійний

• Клуб
  • 19105
  • Country Flag

толя москалику. ти в мене в ігнорі

напуй к путлеру

ша-гом

• 0

#8   YUGRED  :

YUGRED

Постійний

• Клуб
  • 15147
  • Січеслав
  • Country Flag

не догнал

все ты догнал, (про)кацап :K 

• 0

Ceterum censeo Catsapstan esse delendam!

#9   Анатолий49  :

Анатолий49

Юзер

• Клуб
  • 718
  • Country Flag

толя москалику. ти в мене в ігнорі

напуй к путлеру

ша-гом

щодо ігнору, то правий, тому як читати оцінку твоїх намірів - небезпечно

• 0

#10   Анатолий49  :

Анатолий49

Юзер

• Клуб
  • 718
  • Country Flag

все ты догнал, (про)кацап :K

да, за тебя уже догнал, но учитывая ситуацию, не хочу продолжать, не поймешь правильно

• 0

#11   Aelit  :

Aelit

Постійний

• Клуб
  • 19105
  • Country Flag

69013_600.jpg

• 0

#12   Grabowsky  :

Grabowsky

Новачок

• Форумчанин
  • 141
  • Country Flag

Та нахера кацапов, лучше своих подкацапников.

Надеюсь что после того как все успокоицца, СБУ отловит всех кто там на Зелло щас трещит и прочих недобитков.

• 0

#13   diletant(ka)  :

diletant(ka)

Юзер

• Клуб
  • 663
  • Country Flag

невже нам дійсно так потрібні ці вибори - що задля їх незірвання ми не здійснюємо адекватні міри по захисту наших громадян 

нужны чтоб получить верховного главнокомандующего, который не сцыкло

• 0